Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Навремето и на мен ми минаваха подобни глупости през главата. В момента обаче всички коли, които бих искал да си купя са комби или от типа на R класата на Мерцедес. Единствено изключение прави разбира се Лексус 600hl. Но естествено човек като пикае на шумка да му тропа, не пренася багажи, няма деца, не расъждава как да си прибере ДДС-то от колата и да я мине разход барабар с консумативите и ремонтите и т.н., и т.н, и т.н., така се получава - говорим си глупости на тема комби. :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Хайде спрете се де. RS6 може да е велик автомобил. Аз не твърдя обратното. Комбитата може и да са много удобни, заради големия багажник. Може да са много неща - практични, изгодни, икономични и т.н. и т.н., но оценката на красотата/харесването е субективно. И да ми обяснява някой, как моя вкус е неправилен бих го приел ако човека е под 14 години (както и аз). Отново - като автомобил може да е перфектен. Визията на НИТО ЕДНО комби не ме кефи. RS7 в моите очи е 1000 пъти по-красиво от RS6. Което не значи, че следващия ми автомобил не може да е точно комби ауди, просто като говорим за красота някак не ми се връзват с моя вкус двете думи "комби" и "красиво". Ти си ги харесвай щом те кефят.

 

Все едно да тръгнеш да ми обясняваш как най-великото уиски е онзи сироп за кашлица Lagavulin. Щом на теб ти харесва - добре, пий го, аз мисля да се придържам към другия вид - Glenfiddich, Macallan и прочее по-сладникави. 21 годишния бушмилс примерно беше страшен мехлем. И честно ако някой ми го беше сипал без да знам щях първоначално да предположа, че е коняк. На някой може и да не му хареса, точно както на мен другото не ми харесва.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Жорка, ти нещо не мислиш ли тая вечер? Субективно е моето мнение, че комбитата на Ауди са най-красивите на света. Глупост е да се каже, че нямало красиви комбита изобщо на света, щото, рийш ли, Кънчо така решил. Вдяваш ли сега?  

 

Бате, така го казваш все едно като се харесва на много хора, всички трябва да го харесват. Който си го харесва да си го купи, очевидно не само на мен не ми допада, че е катафалка.

 

 

там е работата че не е ода .....РС6 е икона в автомобилостроенето , нещо което се е доказало дори пред най-заклетия бмв оунър като невероятен автомобил не само като качества а и като дизайн така че по-скоро си спести глупостите за естетика и възприятия....щото май само ти , дядо и джозо не я харесвате..... изобщо 

 

Не казвам, че изобщо не ми харесва. Какакто каза Стефчо, може да е бърза, удобна и т.н. ама е комби. Ако беше друг тип със сигурност ще ми допадне, просто и на мен подобен тип коли не ми харесват.

Link to comment
Share on other sites

Ники, никой не ти казва, че твоят вкус е неправилен. Но това, че ТЕБ не те кефи или още 1005 като теб, не е от особено значение в общата схема.  

 

просто и на мен подобен тип коли не ми харесват.

 

Е те това е правилно изказване. Не теб може да не ти харесват, ни милиони хора ги харесват и купуват.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност в световен мащаб комби версиите са сред най-бавно пласиращите се на пазара. В САЩ са уникално зле по продажби. В европа отново е зле, но не чак толквоа. Просто манията по тия адски тесни и непрактични малки SUV лайненца е превзела всичко. Нищо, че няма място за багаж, че са тотално грозни... в повечето случаи на предно ... въобще лом ... 

 

А за такива като мен които харесват грозни коли ... има Супърб Комби ... с най-големия турбо бензин, DSG (и майче има и версия 4х4) .... оу да ...

 

 

СУПЪРБ
 
Двигатели
 
Laurin &Klement
 
V6 3,6 FSI 24V / 191 kW / 260 к.с., 6DSG, 4х4
 
70 320bgn
Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Някакви наблюдения над голф 4 1.8 без турбо имате ли ? Че има един хубав,но не се знае още на каква цена ще го продават.Прочетох,че лесно се газифицира и не е много скъп за обслужване.А да и данъка му е доста висок :( 

Link to comment
Share on other sites

върви два пъти по малко от тоя с турбо и гори колкото него....на мен ми е достатъчно да се откажа. Асассина има а3 1,8т , двигателят е същият пиши му за инфо.

пс : на 1,8т драми с ГИ няма

 

 

 

 

 

 

 

 

за РС6-цата не виждам кво има да коментираме , всичките които не я харесват най-вероятно ще свършат поне 3 пъти още на първите качвания ,,,,, 

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Ники, никой не ти казва, че твоят вкус е неправилен. Но това, че ТЕБ не те кефи или още 1005 като теб, не е от особено значение в общата схема.

В коя схема бе Видене? Единия вика "уаааа каква красота" другия "Ъ! мен пък грам не ме кефи". Тъй можем до утре да откараме.

 

Аз може следващата точно такава да взема (т.е. комби), защото е изключително практичен автомобил, a ако и ДДСто си го взема - дюшеш. Ама като сложа RS6 и RS7 една до друга погледа ми залепва за втората. Пък сложим ли някое ферари или ламбо до тях - определено третия автомобил ще гледам а не аудитата, ама някак нещата идват с цени - колкото и да се кефя на този етап подобен автомобил не бих го докоснал.

Link to comment
Share on other sites

Пък сложим ли някое ферари или ламбо до тях - определено третия автомобил ще гледам а не аудитата, ама някак нещата идват с цени - колкото и да се кефя на този етап подобен автомобил не бих го докоснал.

Не може. На тях дизайна им е Италиански, а те не струват като цяло.

Link to comment
Share on other sites

 Ама като сложа RS6 и RS7 една до друга погледа ми залепва за втората. Пък сложим ли някое ферари или ламбо до тях - определено третия автомобил ще гледам а не аудитата, ама някак нещата идват с цени - колкото и да се кефя на този етап подобен автомобил не бих го докоснал.

Дядо, има има и комби Ферари. Между него и RS6, кое би избрал?

6413.jpg

Link to comment
Share on other sites

В коя схема бе Видене? Единия вика "уаааа каква красота" другия "Ъ! мен пък грам не ме кефи". Тъй можем до утре да откараме.

 

 

Ти спиш ли пак??? Я пак погледни, па помисли, па разсъди, па пак опитай...

 

=======================

 

Туй "Ферари" много крало от Мондео...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ти спиш ли пак??? Я пак погледни, па помисли, па разсъди, па пак опитай...

 

=======================

 

Туй "Ферари" много крало от Мондео...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Ъъъ.... :JC_golly: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Простотиите настрана ... гледам цените на e34 са се сринали тотално ... ако ми се наложи 2ра кола да се купува смело бих се метнал. Доказано здраво шаси, голяма, некапризна кола ... почти без електроника по задвижването... чук. С една нова боя, работеща клима и рекаро салон си е прексано нещо.

 

Под сринали имам предвид около 3000лв за мотор 2л или 2.5л (150 или 192кс) с газ и клима.

0192251-BMW-5-series-520i-1988.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ.... :JC_golly: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

 

Какво те учудва? Или трябва да кропна задницата на твойта кола върху тая, че да се усетиш?

 

========================

 

Коста, на такава пълнолетна кошница и 3000 не бих дал. 

Link to comment
Share on other sites

Ники, ако сам не се сещаш каква е разликата между това да харесаш/не харесаш един модел автомобил и да обявиш как цял вид автомобили "за нищо не стават" и "не са автомобили", аз няма как да ти помогна. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Какво те учудва? Или трябва да кропна задницата на твойта кола върху тая, че да се усетиш?

 

========================

 

Коста, на такава пълнолетна кошница и 3000 не бих дал.

Оффф.. Обий са с мотика и са самоизчезни безкрайно, вее.... :grin: Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ники, ако сам не се сещаш каква е разликата между това да харесаш/не харесаш един модел автомобил и да обявиш как цял вид автомобили "за нищо не стават" и "не са автомобили", аз няма как да ти помогна.

Кога съм казал, че за нищо не стават или че не са автомобили? Само казах че са грозни.

Под сринали имам предвид около 3000лв за мотор 2л или 2.5л (150 или 192кс) с газ и клима.

...

Шшшш, тоя автомобил има право да си поръчва сам питиетата и малко питиета биха били по-възрастни от него :)

Link to comment
Share on other sites

Шшшш, тоя автомобил има право да си поръчва сам питиетата и малко питиета биха били по-възрастни от него :)

ахахахахахахахах, това беше грубо :D :D made my day :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Дядо, има има и комби Ферари. Между него и RS6, кое би избрал?

6413.jpg

 

 

http://motoring.ninemsn.com.au/cars/news/8217310/ferraris-first-station-wagon-revealed

 

ей с това комби като мъкна доматиТО и ще го разтоварвам директно на лютеница. ;).

Link to comment
Share on other sites

Това не е комби. То е като поршето.

 

ПС: Абе верно ли съм казал че комбитата за нищо не стават или че не са автомобили?

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...