Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако те кефи всеки път да виждаш китайско-италианското табло с тая лом пластмаса ... еваля! CDI-то ... да не може да изпреави един ТИР на извънградско ... чувал бях прпостотии от Алфисти ама тва граничи със мозъчна смърт. Честно. Смени хаповете. 

 

И тия коли са в различни вселени като изработка и мисъл при правенето им.

 

И аз бях за Фокус 1.6 бензин (комби), че имам резерви към доускоренията ама разликата нали знаеш къде се крие?

 

_______________________________

http://www.alfaromeo.bg/pdf/AR_Giulietta_QV_price_list.pdf

 

:JC_golly:

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

За мерцедеса специално нямам впечатления но не ми се вярва дае  толкова бавен. Дядо ми имаше Toyota Auris 2010-та модел 1.4 дизел 90к.с и 4ри човека в колата климатик на макс яко натварена с багаж и изпреварваше тировете по пътя без проблем.

Link to comment
Share on other sites

Другата седмица ще ходя да гледам един гоуф 3ка 1.6 101к.с. от 96та година.Ако ми хареса май ще го взимам,защото в крайна сметка няма да се женя за тая кола и след 2-3 години ще я харизам на баща ми.

Link to comment
Share on other sites

В последно време все повече се заглеждам по Hyndai I40 и то точно комби версията. За мен е много красива и ако звездите се наредят както трябва, скоро може и да пиша в темата "Искам да се изфукам".

Link to comment
Share on other sites

Аз с моите 90 умряли коня къде съм тръгнал да изпреварвам. То ако нямам 2 3 километра права. :grin:  Пък с Експерта вчера дето е и товарна кола и 90 коня направо се чудя как съм успял да мина някой. :shy:

 

Ще останеш с кофти впечатление от 1.6 от към разход (поне така се кълнат 2ма познати с голф 4).

 

То не само от разхода специално на 3-ка. Едно време като бяхме пичлигари ходихме да се дърпаме с едни такива и Астрички с 90 коня ги дърпаха тея. Даже една 82 успя да дръпне такъв Голф, ама може би щото са били олекнали от годините. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Аз я взимам да ходя от точна А до точка Б не да се правя на рацер ;) Ако го исках тва има едни витиайки за по 3-4к в хонда форума.

Едит:Един колега от групата ми си продава колата,която е Астра Г.Това по-удачен вариант ли е ? http://www.mobile.bg/11371912507689547

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Най-удачния вариант е тоя, който ти харесва. Много е криво да се качиш в канче, което не ти допада. Харесваш си модел, който визуално да ти допада. След това си сядаш на задника и казваш: Мога ли да плащам за над 101 коня бензин или не мога. Като си отговориш на тоя въпрос, се насочваш и към определен двигател....и почваш да търсиш. Така ги виждам аз нещата. Сега верно, че като са ни ограничени финансите и избора не е кой знае какъв, но все пак.

 

едит: Аз като избирах...вариантите бяха задължително под 100 коня бензин(колкото и да ми се искаше да карам V8). След това моделите бяха: Голф 2, 3, Астра от първите, Вектра А и подобните на тях канчета. Японските ги бях отписал. Бях залитнал малко по Френските бичкии, но от там ми харесваше само 406 купе...другото е сволоч. После попаднах на "малката Модена" и 2 часа по-късно броях парите. ;) После ми излезна с течение на времето като М3 е36...ама ей го на, шанс. И сегашния Субарник се троши, но пък и аз скочих от няколко бордюра и като добавим и факта, че тука пътищата са в пъти по-зле от българските...и е нормално. Зимата също е много лютичка

 

Освен това Субаруто и сервиз не беше виждало преди мен и така ;).

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Абе май ще взимам астрата :D Поне знам,че е ходила на сервиз редовно ;) И при моя колега и преди това ,защото той я е купил от жена,която работи в Булвария.

Едит:А съединителя е бил добре просто помпата му била протекла и той решил да смени целия комплект ;) 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Не знам дали е за тук ама вижте къде са спрели куките с камерата на Кукленско шосе. Хубаво няма настилка, ама нали уж не е законно да се паркира на тротоар? Тея дни доста често са там и ги гледам от офиса.

 

031986436-big.jpg?r=0

Link to comment
Share on other sites

:santa:  :santa:  :santa:  :santa:  :santa:

2013-Reiter-Engineering-Lamborghini-Gall

2013-Reiter-Engineering-Lamborghini-Gall

 

______________________________________________

Тая моята кола мамичката й ... заподозрял съм я, че може да мисли ... в момента в който разбере, че имам пари и веднага почва да си намира извинения нещо да й се смени (или аз съм болен на тая тема). :D

Инак много интересно е как някакви хора ти предлагат в някви магазини някакви части за 300лв ... после други хора ти предлагат за 140лв с отстъпките същите части, че даже с партномера и кодове от UK и гарантиран произход ... странно нещо е тоя авто бизнес. Вече 3 пъти пазарувам от един и същ търговец по нет-а ... 3 пъти оставам изумен от качеството и коректността. Шантава работа.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

от къде ги намирате тея типове по нетя? Я шерни некви координати да му направим оборот на човека :)

Link to comment
Share on other sites

Ами който иска да драсне по един Л.С. ще му пратя сайта на колегата. Аз го намерих в БМВ форум, човека е изключително културен и отзивчив... за първи път ми се случва някой да ми каже "пич, по-евтиния ни продукт е по-добър, знаем го защото имаме лични наблюдения и върху двете марки и конкретни продукти" ... та така. До сега каквото съм поръчал е на феноменални цени ... само за пример 10л масло 5w50 = 140лв. Смятай.

Link to comment
Share on other sites

Ламбото е чук, обаче тия от ГТ3 са много бавни....всички. Да им пикам на правилата. Имам чувството, че стандартно Ламбо със слик и олекотено ще бъде по-бързо.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...