Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Заеби... Здраве да е. Пак ше го чупя тоя тъпометър и за в бъдеще.

 

________________________________


За 30мин разкарване из града... на линиите на Пещерско (идвам от коматевския) некав дедо с ГоУВВвввв 2 си влезе от линиите директно към коматевско ... светкам му 3-4 пъти ... оня пуска смешки на 3те баби които вози и се кискат.  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

 

Връщам се към квартала на "Големите" , ... Кючука. Карам си аз у дясна лента по коматевско, стигам кръстовището на Н. Вапцаров ... в средна лента всичко фул за десен завой ... вече на секцията на светофара като съм има още 12 сек зелено... ииии... чиче с камион , лапнал фаса като зидаро-мазач, както завива от средна лента за ляв и директно ми засича завоя веднага след секцията.... свиря му , светя му ... оня не ебава. После на Н. Вапцаров с фас в уста ми казва "Ко искаш?!" с неразбирането на водещия от WS телешоп, когато види уред само с 1 функция.

 

Нз ... в Плд ли само е така , от топлото време ли е ... всички ли са луди ... не е нормално това.

 

________________________________

А недоумението ми и упрека към Чефо идват към това, че очаквах той поне да се интересува от двигателя ... ама алкохола вече го кара да гледа "коврометъра" само колко се вдига.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Аз също много повече харесвам Ламботата и то е видно от аватара де. :grin:

 

Иначе, Експерта днес замина на обслужване. Нови масла, антифризи, филтри, ремъци ангренаж и пистов, ролки, водни помпи, скъсан маншон и т.н. "екстри". Баща ми като получи сметката ще му се завие свят ама какво да се прави. :grin:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

От година насам се ровя из колите в нета и забелязвам едни тарикатчета дето купят някоя свясна кола за 2000 до 2300 , след което я пуснат на 2999 , ей много са гоУеми бре.
На един сега дори ще му се обадя да го питам кво става :D да му секна желанието поне за миг

Link to comment
Share on other sites

ъЪЪЪЪЪЪЪЪъъъъ, счупи тъпометъра човеко. Ламбо?! Най-позорско безличната марка У целият свят (Ферари са след тва)!? Тия кой ли не им е бил собственик, какви ли не простотии не са правили само за да оцелеят и за ДВГ... Еми ако си мислиш, че е тяхна вътрешна разработка v10ката в гаярдо, rs6, R8 V10, S8 ... помисли си пак. Чел съм им изказванията как екипа на ламборгини бил взел ненам си какво участие , еди-си-кво бил направил едва ли не онея михлюзи от аЛди отишлЕ и взели v10-ката от младите меринджеи в ламбо!? Само v12 агрегата им е техен. Не е малко постижение, но това, че най-масовата им кола е мотор от Ауди мен не ми харесва никак. Отдавна съм ги зачеркнал. И най-доброто Ламборгини се казвам AUDI R8 V10 ;)

Имаш ли парацетамолче. Дрънни едно. Подозирам, че си вдиганал леко температура :). Без лоши чувства. Миура, Countach, Диабло...тях кво ги правим? А Ферари са безлични колкото аз съм син на Шехерезада и Шекспир...и то извънбрачен ;). А по-добре ли е да си купиш Гъмперт и други гаражни мелези...брутална тъпотия на свирепо богати хора. Ама дигала 550 км в час. Ама ако ще от земята да се отлепя, пак си остава гаражен кошник за няколко стотин хиляди или милиона с лика на Франклин.

 

Пред всичките Кьонинзи, Паганита и други такива дето ги наричат хипер коли....бих предпочел Мкл П1. Умишлено казвам Макларън, за да видиш колко много НЕ ги харесвам другите.

 

А за Ламбо...в главата ми изникнаха само топ моделите им. Пък и напълно е нормално да съм прочел повече неща за друга италианска марка, а не за Ламбо. :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Вземи си МакЛарЕн... то и тва остава само. Хептен вече ми падна в очите! И ти се имаш за някакъв фен на Ферари... нещо гледаш ф1 помня ... Кажи, честно... след F50 как определяш периода до сега? Щото нали чакаме великия супер спортист, надяваме се да е връхта на сладоледа. Та какъв е според теб периода на Ферари? Със супер успехи и престиж или мега мазнене на Китайци, Дубайци и кво ли не за да може после Алонсо да плюе като махленския експерт в еврофутбол-а?

Ей сега ще си взема ракийката иначе, благодаря за напомнянето ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля като Маркиза. Човека си беше дал интервю, беше казал разни работи. Няма смисъл да се повтаряме. А нямам време да търся интервюто, в другия форум някъде из статиите го има. С две думи...развитие и нагоре ;). Кое Ферари е най-добро...."Следващото"

 

Ама недей само чети. Виж защо използвах Мкл за сравнението. И в горния пост го написах. Аз не се имам. Аз съм най-големия фен на Ферари в този форум, нищо чудно и в страната. Това, че обаче имам пари да карам Пунто не променя нещата ;)

 

Алонсо, Шумахер и всички на куп не са по-големи от тима си. Прост беше натирен като готов СШ...така че

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Господе ... доживЕх да видя "най-големия фен на ФЕРАРИ" да предпочита най-големата ИЗМЕТ в ф1 пред който и да е гаражник, щото мразел гаражниците. ЕЙ.... спорта не е тръгнал от гаражите... от Ферари и МалЛарън е тръгнал.

 

Няма да се разберем.

 

Link to comment
Share on other sites

Господе ... доживЕх да видя "най-големия фен на ФЕРАРИ" да предпочита най-големата ИЗМЕТ в ф1 пред който и да е гаражник, щото мразел гаражниците. ЕЙ.... спорта не е тръгнал от гаражите... от Ферари и МалЛарън е тръгнал.

 

Няма да се разберем.

 

Ти все едно не познаваш фантастиките на Стефчо... И неговия фантастичен свят...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Започнах да си търся кола и един съсед ми каза,че имало при него форд фиеста 2003г.Такава кола карах по време на шофьорските курсове.Въпроса ми е как са от към здравина,части,разход? 

Разбира се ще гледам и други марки и модели,но максималната сума която мога да отделя е към 2700-3000лв.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Влизаш в Форд Клуб българия (имат си хубав форум) и четеш (без да постваш безмислени теми). 99% от нещата които те интересуват ще ги има ;) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...