Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Това за Ангел ли го предлагаш...да е в тон с някое сако? :P

 

 

 

Ама нека бе, щом си му харесва...в края на краищата той се качва в тази кола, не ние. Идеята е, че страничното разположение просто не върви на тая муцуна, а всъщност то къде ли изобщо върви при положение, че винаги имаш симетрични фарове, а той - даже и симетрична централна решетка. Просто така като погледнеш снимката, не е балансирана - някак нещо й липсва отляво...тежи и това си е.

 

Точно така. Аз за това си пробих и двете уши. Сега като се напия главата ми няма да тежи на една страна ами ще е балансиранa :D

 

А иначе днеска видях първото ми Ламбо...за жалост беше Авентадор и се разминахме с моя гнилоч. Звука е един път.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Там поне това ще видиш. Коли.

За разлика от България обаче, знаеш, че ако някой има такава кола, той си я е изработил. Тук ако видиш някой с подобна кола, има 85% шанс да е крал по един или друг начин, за да си я купи.

Link to comment
Share on other sites

За разлика от България обаче, знаеш, че ако някой има такава кола, той си я е изработил. 

 

 

tumblr_mj5nduQdhm1rf2d7ro1_500.gif

 

ДА БЕ! Къде с наркотици, къде с коври... Или ако е мангал - с рап, футбол или баскетбол... Още помня как видях гума с джанта на предната седалка на Тестароса.... МАНГАЛЪТ СИ Е МАНГАЛ.... 

Link to comment
Share on other sites

Или ако е мангал - с рап, футбол или баскетбол...

Явно наскоро са поставили извън закона рапа, футбола и баскетбола без да съм забелязал. Добре, че беше Виден да ме светне, тъкмо се канех да записвам едно рап парче. :lol:

Link to comment
Share on other sites

абе и тука с малко повече късмет и с оглед на държавата в която живеем се виждат интересни екзотики..... 

и тука си се открояват...верно, че виждам по-голям % нови коли ама те са кобалтчета, малибута, сивици, кемрита и т.н превозни средства. Sките и БМВ-тата са все с 5 литрови мотори, Корветите са като таксита, но Фераритата и Ламботата си се открояват. Бугати още не съм виждал, но сигурно щото ходя в даунтатун един път на високосна. Пагани и Кьонингсег също не съм виждал, но смятам, че и това ще стане

 

Другото дето прави впечатление е добре реставриран или засилиен Понтиак от 60-те и другите нему подобни :)

 

едит: обаче си представи картинката...изгнило Субару, нахвърляно цялото с някви лайна и пици вътре в него как се разминава с Авентадора...идеше ми да се засиля и в първия стълб...ама те па са дървени, та сигурно щях да събера 3, 4 :D

 

edit 2: Съгласен съм с Виден аз. Кръсник, няма как при вас да нямате от тая гнила африканска сган...мамичката им мръсна. Една среща с такава измет и все едно някой после ми е ачкал в устенцата. Не искам да ги виждам, нито да имам допирна точка с тях.

 

Поне разбрах защо Хамилтън си е такъв циганин....макар и милионер :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Почти съм на +1... 

 

Обаче ...

 

Момче, тва не е фиат, че да се гледа в спряло движение дали е красив мотора ;) Споко. "M" пакет/паркет или квото там в БГ се разбира има всеки 2ри и е все тайвански. Толкова е преувеличено това... никоя друга марка до такава степен не е профанизирала спортните си аеро пакети и перформанс част колкото БМВ. Ама да не се отнасяме.

 

Стоково е46, с добра боя ... да ми кажеш, че е грозно ... даже със сток броня... това са си лични мнения.

Link to comment
Share on other sites

Пропусна втората му думичка, която е по-подходяща за това, което искаше да каже - БМВ-то на хоста изглежда доста по-"стандартно", отколкото алфата на вокса...не само заради по-стандартната форма на купето, но и заради това, че може да го видиш на всеки ъгъл.

Link to comment
Share on other sites

Йеп, всеки с вкуса си.

 

Аз дори всеки да има е36 пак щях да си взема вероятно... или импреца ако имах възможност. Мен ме блазнят шаситата, кс, чистата форма (говорим за 777 импреците от времето на МакРей).

Link to comment
Share on other sites

баце кво значи ежедневно...... аз виждам обикновена Алфа не Кьонингсег..... всеки с вкуса си...... 

И аз виждам супер стандартна 318-ка е46-ца...Ама аз от малък си залитам по италианските коли. Харесвам дори Ламбо, но в момента, в който Ауди им сложат техен мотор и ги зачерквам от списъка(ако дойде такъв момент де). Поради тая причина не харесвам Пагани ;). Аз съм си и малко странник :D

 

Oт друга страна пък искам да си купя е46 М3(примерно). Не е нещо свръх невъзможно или велико, но не е дошъл тоя момент. Имам други неща на преден план.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

ъЪЪЪЪЪЪЪЪъъъъ, счупи тъпометъра човеко. Ламбо?! Най-позорско безличната марка У целият свят (Ферари са след тва)!? Тия кой ли не им е бил собственик, какви ли не простотии не са правили само за да оцелеят и за ДВГ... Еми ако си мислиш, че е тяхна вътрешна разработка v10ката в гаярдо, rs6, R8 V10, S8 ... помисли си пак. Чел съм им изказванията как екипа на ламборгини бил взел ненам си какво участие , еди-си-кво бил направил едва ли не онея михлюзи от аЛди отишлЕ и взели v10-ката от младите меринджеи в ламбо!? Само v12 агрегата им е техен. Не е малко постижение, но това, че най-масовата им кола е мотор от Ауди мен не ми харесва никак. Отдавна съм ги зачеркнал. И най-доброто Ламборгини се казвам AUDI R8 V10 ;)

Link to comment
Share on other sites

ъЪЪЪЪЪЪЪЪъъъъ, счупи тъпометъра човеко. Ламбо?! Най-позорско безличната марка У целият свят (Ферари са след тва)!? Тия кой ли не им е бил собственик, какви ли не простотии не са правили само за да оцелеят и за ДВГ... Еми ако си мислиш, че е тяхна вътрешна разработка v10ката в гаярдо, rs6, R8 V10, S8 ... помисли си пак. Чел съм им изказванията как екипа на ламборгини бил взел ненам си какво участие , еди-си-кво бил направил едва ли не онея михлюзи от аЛди отишлЕ и взели v10-ката от младите меринджеи в ламбо!? Само v12 агрегата им е техен. Не е малко постижение, но това, че най-масовата им кола е мотор от Ауди мен не ми харесва никак. Отдавна съм ги зачеркнал. И най-доброто Ламборгини се казвам AUDI R8 V10 ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...