Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Няма газ, май е с обикновена клима, а не климатроник... слончето изглежда чисто. Ходи я гледай ако имаш предвид кой лев за газова не е лоша така на снимка. Не виждам разминавания по панелите и прочие нередности. Ама иди я вижда, врътни й едно кръгче. Може да излезе добра непретенциозна колица.

Link to comment
Share on other sites

Кво да мислим, бре, Николчо!?!?! Седнали ли сме у тая каруца, че да ти дадем наклон да я платиш? Не! Цакат ли те с топла бира - най-вероятно. Ако искаш - ке додеме форомните капацитети на оглед, но само ако е у Плоудиу...

Link to comment
Share on other sites

А и й пусни климата докато караш и виж как са оборотите като си изключил от скорост. Ако мени и не може да ги задържа... По-добре си помисли.

Link to comment
Share on other sites

Колко дизели след 2004 не могат да минат 100хил км?

 

Ако някой си мисли,че френските автомобили са останали в 1980г... Много греши.

 

Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option! 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

Идеята според мен не е дали може да мине 100к км., а какви проблеми има до тея стойности и след това. Че ще ги изкара е ясно, но гледам там са смятали разходите като цяло. Единия долу в карето се оплаква от Шаран, че имал много проблеми каквото и да значи това и го бил върнал.

 

Добре са я разкостили след теста, та даже подредили и частите. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Виж му корите на вратите да не са подбити или да тракат. Не е като да не се случва :) просто вчера бях по разни джамбази с един приятел да му търсим здрави, та знам че рядко се срещат.

 

Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option! 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

Кво мислите за тая мазда ? Доста странно ми се струва да не е продадена за толкова време.

 

Аз си взех подобна мазда 

http://www.mobile.bg/11382435193905798

 

вече 10 дни я карам , като цяло съм доволен, но имаше малко инвестиции тази която взех, като преден прозорец, гарнитура на капака, гуми, масло а може би и обслужване на ГазИнж. Човека ми падна от цената, но мисля че добре се сприятелихме де, та той я продаваше поради наличност на няколко автомобила и....

 

След като мина 10 000 км ще изкажа мнение, но за сега е добре, а върви доста.

 

6766135C.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Честито :) Ами аз като си правя сметки без кръчмар така става :lol: Голфа някой го е отнесъл миналия понеделник.Иии май ще се оглеждам за А4 или сходно.Колата основно ще се ползва за пътувания от Пловдив до София,а с някаква малка кола не мисля че ще е много удобно пътуването  :(

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Тъкмо щях да му кажа и аз това ама ме изпревари.

 

Помисли си колко ще ти е разхода ... и тогава си мисли каква кола ще взимаш, смятам аз ;) щото тия км си се трупат, трупат...

Link to comment
Share on other sites

котор , я първо се спри на това  какво искаш.

почна от мазда 323, мина през 626 , голф3 , голф4, фиеста и накрая завърши на ауди а4...... 

 

а а4-ката е далеч от евтина за гледане кола.

Link to comment
Share on other sites

Еми то това е глваният проблем,че не знам какво искам.Със сигуност няма да е поло и клио и 206.От там нататък не знам :(

едит:А разхода не е такъв проблем,защото ще се сложи ГИ.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

котор , я първо се спри на това  какво искаш.

почна от мазда 323, мина през 626 , голф3 , голф4, фиеста и накрая завърши на ауди а4...... 

 

Предвид наблюденията през годините, Никола в един момент ще се обади, че си е купил Тата Нано (примерно) и това ще да е... Едно е сигурно - всички ще са изненадани, като вероятно анонсът ще се появи посред дискусия за катализатори (примерно)...

Link to comment
Share on other sites

днес бях на оглед на това :

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11381333457789870&f1=details&slink=4tmdup

 

отидох да погледна едно 2.0Т и по стечение на обстоятелствата и с4-ката беше на същият салон.

2.0Т-то е прекрасно но след като покарах С4-ката не успях да взема решение и се прибрах без хафтомобил..... в момента съм в бахти дилемата.

напълно осъзнавам че С4-ката не е разумният вариянт за евридей кар ама от друга страна тайничко си се надъхвам да я грабна поне за 3-4 месеца да си начеша крастата :( 

Link to comment
Share on other sites

Да, и това е вариант :) Ваньо просто ме изпревари - взимай я, начеши си крастата за няколко месеца и след това я продай. Не е толкова лесно да продадеш такава кола де, но пак е вариант. А и сега си имаш кола за евридей, в краен случай ще имаш 2 - една за кеф и една за работа :lol:

 

Иииии да, с флапита е...ииии харчи 20 градско....

 

Абе заеби тея километри, цялата идея е за крастата :D то е ясно, че шансът да е на 90к km е много малък...

 

 

Еми то това е глваният проблем,че не знам какво искам.Със сигуност няма да е поло и клио и 206.От там нататък не знам  :(

едит:А разхода не е такъв проблем,защото ще се сложи ГИ.

 

 

Ти като сложиш ГИ, тя тая кола да не почне да зарежда от въздуха газ? Разходите по горивото са ти половината от нещата, които трябва да плащаш за една кола. С газов инжекцион, за да ти е вярна сметката, го смятай, че излиза .1.5 пъти по-евтино от колкото само на бензин. Горе-долу така ще добиеш представа за разхода.

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...