Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ебахти скапаният ден , отивам да си върша работата излизам и кво да видя гумата ми спаднала , сменям я в най-големият дъжд както и да е преживях го , от там тръгвам от алати за към младежка до магазина ми , попадам в някаква нечовешко задръстване на което ни напред ни назад , от алати до младежка ~ 40min , минах през магазина и тръгвам към нас , 6ти септември задръстен изобщо не мога да изляза от младежка , васил априлов на моста и той така , отзад улицата до река марица също задръстена до незнам си къде понеже подлеца пълен с вода и цялата улица затворена , след 20мин опити да изляза от района на младежка се отказах и стоях в магазина 1 час докато всички се разотидат за да мога да се прибера за по малко от 3 часа до нас , навсичкото от горе в шибаното задръстване се опитах да обърна за да мога да се върна до магазина и едно мръсно малко педерасче с голф щеше да ме отнесе понеже беше решил да изпревари всичко от дясно , слязох от колата отивам до него и кво да видя едно лайно с прическа тип аз ходя в плазма , в колата яко дъни радио вероника с едни селски дрешки сигурно тъкмо взел книжка просто ми трябваше много малко за да му разбия муцуната а той ме гледа едно такова стреснато с очички които всеки момента ще ревнат та го съжалих и го отставих

Link to comment
Share on other sites

Извънредно гаден ден. Лекцията едва почнала в 9 ч., а лекторът гърми и трещи рано сутрин, пък и с голям компромис дава почивка на два часа. Загубих надежда за успешна сесия и се разболях... :( :huh:

Но поне 8-и наближава... :blushing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ходя на уроци по математика в 1 група.

Уроците са вторник и четвъртък от 19:15 до 21:00

 

първоначално не исках да ходя,защото съм на тренировки същите дни от 20:30 до 22:00

...ок убедиха ме че е добър преподавателят и си заслужава,и ходя и закъснявам за тренировки...

Все пак събота пак имам тренировки и явно само тогава ще се разбивам.

 

Сега обаче за да 'избият' на уроците нова година и коледа - искат да имаме занятия и събота от 14:00 до 18:00

а както казах по-горе в същия ден от 15 до 17 съм на тренировки.

 

И ся или да изпусна или цяла тренировка събота или един 'двоен' урок.

Че тва е и следващата събота отново.

:angry1 :confused :wir :angry1 :cry

Link to comment
Share on other sites

ходя на уроци по математика в 1 група.

Уроците са вторник и четвъртък от 19:15 до 21:00

 

първоначално не исках да ходя,защото съм на тренировки същите дни от 20:30 до 22:00

...ок убедиха ме че е добър преподавателят и си заслужава,и ходя и закъснявам за тренировки...

Все пак събота пак имам тренировки и явно само тогава ще се разбивам.

 

Сега обаче за да 'избият' на уроците нова година и коледа - искат да имаме занятия и събота от 14:00 до 18:00

а както казах по-горе в същия ден от 15 до 17 съм на тренировки.

 

И ся или да изпусна или цяла тренировка събота или един 'двоен' урок.

Че тва е и следващата събота отново.

:angry1 :confused :wir :angry1 :cry

 

И аз ходя на уроци по математика вторник и четвъртак от 19:15 до 21ч :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не знам как ще изтълкувате следното (да ме прощават тукашните ученици - наистина не ги познавам), но възмущението, което напира, е твърде голямо за да го оставя само за себе си.

До нашия блок има училище - ПГ за сценични кадри. Щом са в междучасие, учениците плъзват из цялата махала и се почва великото замърсяване: Цалапица ряпа да яде. Нашият гараж е ежеминутно накичен с бутилки, чаши, найлончета, салфетки, кутии от цигари, решетката е задръстена от фасове, по вратите се стичат кафета и бози, трият се кални обуки, 10 санта стъкло (!) е пукнато от цигара (малко трябва някой ден през дупката да падне фас вътре в гаража върху колата и да литнем всички във въздуха), влизат в блока и пи**ят и се*ат на площадките между етажите, звънците са разбити и висят на жиците си. И това било бъдещето на България! :sick :sick - тия неконтролируеми, неподдаващи се на никаква дресировка животни. Един ден ей такива ще ни продават лекарства и ще ни лекуват, ще ни дават правни съвети и ще ни възпитават децата в училище. Боклуци безполезни!!! :sick

Аз съм на 23, т.е. делят ме 5-6 години от гимназистите и все пак и аз, и връстниците ми около мен сме на светлинни години като разбирания, възпитание, мироглед. Откъде идва тая аномалия, че разсъждавам като пенсия?! То и аз съм била хлапе, ама такива свинства не съм вършила. И са цинични, вулгарни, груби, ехидни, злоради, примитивни (з-то се иска да имаш мозък не само като анатомичен орган, ами и да бачка нещо вътре). Директорката им е забранила да мърсуват из махалата (но пък тя не им се вижда авторитет и никой за нищо не я бръсне), всички от блока по 6 пъти на ден им правят забележка и ако благоволят да ти обърнат внимание, то ще е за да те напсуват.

Проблемът е повече обществен, отколкото махленски. На 13 г. най-добре умеят да въртят ножа и да джобят бабки - ще вземат хляба на циганите.

То спасение няма, ами дайте някъф съвет за отмъщение :bgrin: - днес двете торби Метро с боклуци, които събрах, им ги метнах в двора (та това ще е перманентна мярка). Не знам....

Link to comment
Share on other sites

То спасение няма, ами дайте някъф съвет за отмъщение :bgrin: - днес двете торби Метро с боклуци, които събрах, им ги метнах в двора (та това ще е перманентна мярка). Не знам....

Учудваш ли се?Аз - не.Ако живееш на някой от високите етажи - балончета с вода/малко детско, ама много ефикасно/.Или с боя - още по-ефикасно.И бой.Бой до посиняване.Върши работа и бодлива тел на засегнатите места, вратата на входа е хубаво да се заключва/това е проблем на домсъвета/.За съжаление обаче проблемът идва от семействата.Много пъти е дискутирано това.Има и една друга мярка, която аз приложих срещу мангалите, дето се навъртаха пред нашия вход, но е малко незаконна и доста опасна.Затова няма да я препоръчвам.Работа върши понякога и петиция до училищната управа, с изискване за забрана на учениците да навлизат в района.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Сроковете за секретност са много гадна спънка, като трябва да се напуска страната :angry1

За какво става въпрос?

ДКСИ?

На мен ми отне 3 месеца и половина след като си бях подал всички документи. При това и доста връзки бях хванал.

Link to comment
Share on other sites

По-лошо - ВКР.

offtopic

Не разбрах за каква секретност говориш. За да получиш документ за работа със секретна информация задължително минаваш през ДКСИ. В момента законът е написан така че те са над всички. Само 3-4 човека имат право да работят със секретна информация без да минат през тях. Ако си към военните документите ти пак ще минат през тях. Просто ще ги изпратят по служебен път вместо да ходиш да ги подаваш.

Link to comment
Share on other sites

Цялата история е много проста - трябваше да подписвам едни декларации, иначе нямаше да мога да си изкарам международен паспорт...по член 75 или нещо такова беше....

Редакция: въобще не искам да работя пак със секретна документация.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Сроковете за секретност са много гадна спънка, като трябва да се напуска страната :angry1

 

Мухахахахаха, това ще трябва да е някаква велика глупост от времето на развития социализъм, която може би още да е в сила, въпреки членството ни в НАТО. Какво общо може да има секретността с напускането на страната, при положение, че сме в 21-век и съществуват масово разпространени информационни среди като Интернет, които на всичкото отгоре предлагат много по-добра степен на конфиденциалност при преноса на информация? Това наистина ме разсмя страхотно. :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Шитня, шитня, шитня.

Как очакват да напиша нещо. Пък и да звучи философски

Няма такава глупост. Човекът като брънка от веригата между минало и настояще! :sick

Всичко са частици информация в паметта, които после сравняваме и наричаме 'отрязък от време'.

Еб@х ги. Аз съм привърженик на Айнщайн.

Link to comment
Share on other sites

Човекът като брънка от веригата между минало и настояще! :sick

Като най-слабото звено от нея.Жокерче ;)

Link to comment
Share on other sites

Носа ми! Носа ми е ужасно запушен, а си забравих последните капки в един приятел! :o

Смръкни ракия ако не помогне то поне няма да забелязваш :D Не съм си го измислил на баба ми сестрата правеше така , а при зачервено гърло и потдути сливици натискане на сливиците ( да излезне каквото има в тях ) помага .

EDIT: ако ще пробваш за сливиците си намажи хубаво пръстите с ракия , след това намажи и самите сливици и след това натискай гледай да не ти бяга да не стане някой сакатлък после да се издирваме :)

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Смръкни ракия ............ Не съм си го измислил на баба ми сестрата правеше така ,

Тя сигорно на бабати сестрата за друго смъркане е разправяла. Тренирала е момичето по магистралките. :D :P :D :P

Link to comment
Share on other sites

ми носхи ледогенератора , и се бях забързал понеже ми тежеше за съжаление не прецених че няма да мога да мина толкова бързо през процепа за бара и стената се оказа по здрава от сапфиреното стъкло , в момента съм в траур и се колебая дали да се самоубия или да го занеса на ремонт който най-вероятно ще ми струва едно 300-500лв :cry :cry :cry

 

 

едит : иначе излезе здрав де , даже си работи само дето вече не е воден :sick

добре че не си счупих ръката :cry

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...