Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Не,не сори за спама ама Рапторе уби ме от смях като прочетох коментара...

Edited by Herbye
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе и на мен беше почнало да ми лази по нервите, но поне отчитам факта, че за разлика от други малолетни дебютанти (мале, мале... кога порастнаха) не се заяжда с никой.

Миролюбиво хлапе, да е живо и здраво :)

 

Иначе... за да не съм 100% спамер тук... снощи си разцепих башгарда... Карам си аз без фарове из Борисовата, пред мен - паднало дърво. "Аз съм батман, ще го прескоча, без да слизам", премина през каската ми... не искам да си мисля, че самата ми глава е толкова празна... и разбира се, без да намалям, вдигам предната гума и в момента, в който тя се приземява и пренасям тежестта си напред... прас... и звук от изпотрошена пластмаса...

Link to comment
Share on other sites

E как по дяволите да си спомня паролата на ICQ акаунта си, да му се не види! Пробвах какво ли не! На всичко отгоре, нямам представа какъв e-mail адрес съм дала за обратна връзка и просто... :evil

edit: Искам да ви се похваля: сетих се за паролата :D

Edited by kopche
Link to comment
Share on other sites

E как по дяволите да си спомня паролата на ICQ акаунта си, да му се не види! Пробвах какво ли не! На всичко отгоре, нямам представа какъв e-mail адрес съм дала за обратна връзка и просто... :evil

edit: Искам да ви се похваля: сетих се за паролата :D

и ква беше тя?

другия път да помогнем

Link to comment
Share on other sites

Как можах сам да изплюскам 4кг месо?!?!И 6 литра вино?Тежко ми е...И бира пих до одеве...Уф, свиня съм си... :wir

Link to comment
Share on other sites

То като рекорд направо.

Тц, не е .Като се пресметнат всичките мезелъци и мурафетлъци около оправянето на прасето, след това хапването и пийването с касапската компания - събират се.За около 3 часа.

Link to comment
Share on other sites

Бих обвинил хлъзгавата неопесъчена настилка, но няма да е коректно... най-странното е че дори нямах 40 км скорост :( а задницата занесе все едно съм на ВРЦ Швеция...

Edited by SouLReAVeR
Link to comment
Share on other sites

Бих обвинил хлъзгавата неопесъчена настилка, но няма да е коректно... най-странното е че дори нямах 40 км скорост :( а задницата занесе все едно съм на ВРЦ Швеция...

С какви гуми беше?

Натисна ли спирачката колкото можеш?

Link to comment
Share on other sites

Той ако е натиснал спирачка по време на занасяне, си го е просел..

Точно за това го питам. Макар че тук вече има голяма роля и електрониката по колата.

Link to comment
Share on other sites

ауууу неска доиде нова учителка по информатика и каза че тя ще ни преподава вече :)

това е 3-тата ( третата ) за тези 2 месеца :tongue

 

Нямаме математика от миналата седмица...с тея матури си @#$ , доколкото чух госпожата била в болница - няква 'екстра' от цигарите.

Link to comment
Share on other sites

Точно за това го питам. Макар че тук вече има голяма роля и електрониката по колата.

 

Нямаше време за спирачки ... дори не усетих кога задницата тръгна да ме минава - само завъртях волана в другата посока... колкото за електроника - няма такава в колата - все пак е Опел Кадет 84 година.

Edited by SouLReAVeR
Link to comment
Share on other sites

Шибаното лайнце, което игра ролята на посредник между нас и собствениците на апартамента, в който живеем под наем, се опитва да ни убеди, че дължим още един наем...

Link to comment
Share on other sites

сипете му в устата два литра натурален сок, после му ударете 3 туката в корема и му дайте да пие ракия.

 

по темата - искам да се оплача, че нямам време да обърна внимание на себе си.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...