Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Никои от двата оператора не държи легално мрежите.Това че платилите на новите каси имат нет е защото от ТВ САТ държат нелегално нета.И като повечето хора ползват нет проблема е по-голям защо никои не се оплачи от спряна кабелна.Като съда реши тогава ще се разбере кой се е набутал и кой не.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Никои от двата оператора не държи легално мрежите.Това че платилите на новите каси имат нет е защото от ТВ САТ държат нелегално нета.И като повечето хора ползват нет проблема е по-голям защо никои не се оплачи от спряна кабелна.Като съда реши тогава ще се разбере кой се е набутал и кой не.

 

Няма как да ти спрат кабелната, освен ако не ти дръпнат кабела. Затова няма спряна кабелна.

Link to comment
Share on other sites

Именно, TV-то няма MAC адрес ;) Набутали са се хората платили на старите каси, защото както самия ИГ каза, достъп до апаратурата има само администратора, който в момента работи за КК :) Следователно касите на ИГ нямат връзка с базата... и тя от своя страна няма как да знае, че сте платили.

Иначе до колкото се говори, когато се плати за този месец на новите каси, таксата е за Септември и Октомври.Не знам до колко е вярно, но ако някой е платил по тази схема нека сподели.

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Именно, TV-то няма MAC адрес ;) Набутали са се хората платили на старите каси, защото както самия ИГ каза, достъп до апаратурата има само администратора, който в момента работи за КК :) Следователно касите на ИГ нямат връзка с базата... и тя от своя страна няма как да знае, че сте платили.

Иначе до колкото се говори, когато се плати на новите каси, таксата е за Септември и Октомвеи.Не знам до колко е вярно, но ако някой е платил по тази схема нека сподели.

 

 

Аз платих на новата каса (тази на тв сат ком) и беше само за септември - не съм получил бонус, ако това имаш предвид, касиерката обеща уж по-нататък да имало бонуси. Какви - не каза :)

Link to comment
Share on other sites

Аз предплатих за 6 месеца на старите каси и сега чак ми дойде нет, след 4 дена, преди час.

Аз платих и в новата каса преди няколко дни и бях с още един човек, който си носеше споразумението от другата каса и там някъв техник ли беше незнам като ги видя тея споразумения и каза, че сега този месец правили компромис и като платим сега ще е за септември и октомври и на бележката ми излезна там абонаменти за септ 35, за окт - 35, общо 70, отстъпка 35 и -10% - 31,5 накрая и ми казаха да ходя края на октомври да плащам и тогава май ще има няква нова промоция за предплащане 29,90лв.

 

А ти като си платил за 6 месеца иди в нова каса и им кажи за какво става въпрос и може би ще ти пуснат нета.

 

Други ден ще ходя при тея педали от АТВ поне 15 лева да ми върнат за нета тоя месец, защото така или иначе предполагам ще ми кажат, че ТВ си имам.

Link to comment
Share on other sites

Това с връщането на парите искам да го видя. До сега не съм чул някой кабелен оператор в българия да е върнал пари. Ако имаш с какво направи едно видео ... рейтинга му ще е космически ... е и сподели с нас къде е това място дето връщат пари та да идем 20-30000 да видим на кой какво ще дадат :)

Link to comment
Share on other sites

От ТВ САТ убеждаваха,че доста граждани са успели да си вземат обратно парите от АТВ и да си платят при тях,за да имат интернет и кабелна телевизия!

Цялата работа така вони,че ако тия двамата запазят и един абонат ще е поредното доказателство колко покорни сме!

Това е гавра с хората,не е допустимо!

В случая е редно всякакви комисии свързани с обществото да се самосезират и да предприемат конкретни мерки!!! Вместо това обаче те се дистанцират от проблемите на гражданите и се измъкват с буквално малоумни и плоски извинения!

Типично Made in Bulgaria!

Link to comment
Share on other sites

Цялата работа така вони,че ако тия двамата запазят и един абонат ще е поредното доказателство колко покорни сме!

 

Човече, не е задължително да сме покорни щом седим. Просто няма алтернатива, освен Blizoo.

Link to comment
Share on other sites

Човече, не е задължително да сме покорни щом седим. Просто няма алтернатива, освен Blizoo.

Това е оправдание ;)

В САЩ какво ли щеше да стане?

Какво значение има алтернативата след като ти плюят в лицето и те ограбват? От друга страна не са само близу. Има 3 мобилни оператора, БТК, Булсат и т.н.

Въпроса е принципен и не опира само до дребната, лична изгода. Иначе как да се разбира... Ако ти дам 2 лева ще си готов да понесеш 5-6 шамара на публично място щото нямаш алтернатива откъде да ги вземеш ли?

Айде недей показва такова елементарно мислене.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

По твойта логика, дай да се надупим на близу, щото другите ще ни плюят в лицето.Всеки избира от двете злини по-малката.

По моята логика всички, които се надупват не стават за нищо и си заслужават напълно това, което им се случва. Като ти е кеф да се надупваш - дупи се. По твоята логика... българите се надупиха на кобурготски и той ги опъва не 800 а 1800 дни. Сега се надупиха на един милиционер, утре... на някоя друга отрепка. И винаги са прави, естествено, щото винаги намират оправдание за това, че ги тъпчат и мачкат.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

Никой на никого не трябва да си мисли че се дупи. Ако иска да гледа ТВ/нет, трябва все към някой да е, все на някого се "дупиш".

Начинът е държавата/институции да се намесят по някакъв начин, а това явно не става и цялата работа е като в една джунгла, това е проблемът.

Link to comment
Share on other sites

Никой на никого не трябва да си мисли че се дупи. Ако иска да гледа ТВ/нет, трябва все към някой да е, все на някого се "дупиш".

Начинът е държавата/институции да се намесят по някакъв начин, а това явно не става и цялата работа е като в една джунгла, това е проблемът.

Начинът е само един: ГРАЖДАНСКО ОБЩЕСТВО... нещо което го няма, няма и да го има в България!

Българинът е дребнав, лицемер,... и "знаещ" всичко, но не можещ нищо. По тази причина той никъде по света не е добре дошъл..., няма и да бъде.

Спомни си вица за българите в казана на Ада и дяволите, които ги пазят. Случаят с ДСС е идентичен: те ще си ни плащат, ние ще правим каквото си искаме. Къде ще ходят?...

Link to comment
Share on other sites

Начинът е само един: ГРАЖДАНСКО ОБЩЕСТВО... нещо което го няма, няма и да го има в България!

Българинът е дребнав, лицемер,... и "знаещ" всичко, но не можещ нищо. По тази причина той никъде по света не е добре дошъл..., няма и да бъде.

Спомни си вица за българите в казана на Ада и дяволите, които ги пазят. Случаят с ДСС е идентичен: те ще си ни плащат, ние ще правим каквото си искаме. Къде ще ходят?...

Донякъде си прав, но не съвсем. Българинът съвсем не е зле дошъл навсякъде по света. И той е човек, и той подлежи на култивация, един българин ли е какъвто ще да е, като попадне в подходяща среда, се слива и може да стане човек.

Но докато сме накуп тук никога няма да се променим, това е така.

Какво общо има "дребнав, лицемер" с волята да е част от едно общество, освен индиректна? Лицемери има навсякъде, дребнавци също, по света, това не пречи да има гражданско общество и нетърпимост към тия неща. Но като цялата система е такава и все има някой да не си върши работата... Тук говорим за намеса на институции, те гражданите са надигнали вой, да се стигне до саморазправа ли? какво общество ще е тогава това.

Трябва да минем през някой драматичен период за да се оправим, революция, война, за да се оправим, иначе няма да стане. Едно прогнило общество като нашето не се оправя току така. Никога няма да забравя един лаф по телевизията на някакъв политик ли какъв беше, в едно предаване, че видите ли, щом в това студио имало ток и светлина, значи не сме били толкова зле, все нещо работело в тая държава, имали сме ток, риаш ли. Ебати мисленето.

Link to comment
Share on other sites

Донякъде си прав, но не съвсем. Българинът съвсем не е зле дошъл навсякъде по света. И той е човек, и той подлежи на култивация, един българин ли е какъвто ще да е, като попадне в подходяща среда, се слива и може да стане човек.

Но докато сме накуп тук никога няма да се променим, това е така.

Какво общо има "дребнав, лицемер" с волята да е част от едно общество, освен индиректна? Лицемери има навсякъде, дребнавци също, по света, това не пречи да има гражданско общество и нетърпимост към тия неща. Но като цялата система е такава и все има някой да не си върши работата... Тук говорим за намеса на институции, те гражданите са надигнали вой, да се стигне до саморазправа ли? какво общество ще е тогава това.

Трябва да минем през някой драматичен период за да се оправим, революция, война, за да се оправим, иначе няма да стане. Едно прогнило общество като нашето не се оправя току така. Никога няма да забравя един лаф по телевизията на някакъв политик ли какъв беше, в едно предаване, че видите ли, щом в това студио имало ток и светлина, значи не сме били толкова зле, все нещо работело в тая държава, имали сме ток, риаш ли. Ебати мисленето.

Няма как да не се съглася с написаното от теб.

Само ще уточня, че под [дребнави, лицемери и т.н] имах в предвид, че над 99% от българите са такива. В нормалните общества процентът е нищожен, не че там няма такива индивиди.

И както правилно зададе въпроса: да се стигне до саморазправа ли?, да, ако трябва и дотам. Навсякъде по света този метод съществува и се прилага и до ден днешен. Когато имаме нехаещи и безотговорни държавни институции се стига и дотам. Това е коректив на властимащите и шамар за тяхното "управление". Но за да се случи това трябва да имаме гражданско общество и то да е единно.

Иначе си прав и за политиците - те откъде произлизат? От нашите среди, затова са и такива.

Бая се отплеснахме от темата, но поне според мен си струва ;)

Link to comment
Share on other sites

От ТВ САТ убеждаваха,че доста граждани са успели да си вземат обратно парите от АТВ и да си платят при тях,за да имат интернет и кабелна телевизия!

Toва не е вярно, никой не си е взел пари от АТВ, на мен просто ми го пуснаха и имам нет от времето на последния ми пост по горе.

Link to comment
Share on other sites

Стига сте спамили темата бре, на всички ни е ясно, кой какъв е.

Някой чете ли го това: http://news.plovdiv24.bg/189258.html

Мога само да кажа: леле, мале няма друга такава поръчкова "медиа".Миришиииии от километриииии.

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Стига сте спамили темата бре, на всички ни е ясно, кой какъв е.

Някой чете ли го това: http://news.plovdiv24.bg/189258.html

Мога само да кажа: леле, мале няма друга такава поръчкова "медиа".Миришиииии от километриииии.

И като е поръчкова медията защо я рекламираш, вместо да я игнорираш?!

Link to comment
Share on other sites

Пиша последен отговор на твой пост.

Не е ли логично - защото ми плащат.Едва ли ще е, защото претендират да са независима и безпристрастна медия.

Link to comment
Share on other sites

victory, като спомена за търпимостта на народи ни се сетих за един виц:

 

"Решили да си направят експеримент каква е търпимостта на българския народ и затворили хора в един блок. В началото всичко било наред - давали им храна, вода, лекатства и всичко необходимо. След известно време решили да спрат храната и зачакали да видят какво ще стане - само че от вътре ни вест, ни кост. След това спрели топлата вода и канализацията пак никой не се обадил, че нещо не е както трябва. Накрая спрели водата изцяло, но учудващо пак никой от блока не изроптал. Започнали учените да умуват какво още могат да причиният на хората, за да има някакъв резултат и в крайна сметка ги събрали пред блока и им казали, че ще ги обесят. Като при тези думи един човечец много плахо вдигнал ръка и попитал - "А въжета ние ли да си носим, или вие ще ни осигурите?".

 

Мисля си, че този виц много точно описва българина като включвам и себе си в това число, но специално в случая с DCC не бих търпял такива селски номера. Предишните ми интернет доставчици ЕК и БТК при най-малкия опит да се правят на много велики бяха отсвирени! И не е като да няма алтернативи - за интернета бих се съгласил, но за телевизия има поне 3!

Link to comment
Share on other sites

... Мисля си, че този виц много точно описва българина като включвам и себе си в това число, но специално в случая с DCC не бих търпял такива селски номера. Предишните ми интернет доставчици ЕК и БТК при най-малкия опит да се правят на много велики бяха отсвирени! И не е като да няма алтернативи - за интернета бих се съгласил, но за телевизия има поне 3!

/офтопик, за който се извинявам...

Ако трябва да си сложа ръка на сърцето... това изобщо не е виц а изключително точно описание на българина. И... е много тъжно...

Като чета постове като твоите (в случая) ми става по-леко - виждам, че все още има будни българи.

Днес гледах "Време разделно" и филма ме хвърли отново в дълбок размисъл. За почти 120 години свобода ние сме станали още по-големи роби, отколкото през 500-те години турско иго. А още по-лошото е, че турските наместници тук са били по-състрадателни към нас, отколкото сегашните ни управници.

 

Благодаря ти за поста:)

 

Поздрав за pcworm и всички като него. Песента е твърде поучителна:

http://www.youtube.com/watch?v=W3LghgMmCp4

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...