Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Аз докато си чакам новият доставчик, реших да си пусна пак модема и О Еврика! :) Мислех ,че като отказах да подпиша и не платих са ме изключили безвъзвратно,но явно пак са пуснали някой друг мегабит(2-3) насам. Този път обаче имам филтрация към булфорума и ми се наложи да влезна през прокси.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз докато си чакам новият доставчик, реших да си пусна пак модема и О Еврика! :) Мислех ,че като отказах да подпиша и не платих са ме изключили безвъзвратно,но явно пак са пуснали някой друг мегабит(2-3) насам. Този път обаче имам филтрация към булфорума и ми се наложи да влезна през прокси.. :)

Хаха, не думай.

Булфорума да не би да не им отърва да го четат абонатите им и да са почнали с още по-селските номера да го филтрират?! Като че ли ако не го четат, ще повлияят да не загубят абонати. Смешници.

Link to comment
Share on other sites

Май работата е по интересна. Единият от клонингите на DCC си има представители тук което значи че модема е свързан с апаратна на другия. Само АТВ САТ има интерес да филтрира форума. Или както казаха 2-3 страници по нагоре (изгубих им бройката :))) - турските сапунки ряпа да ядат :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз докато си чакам новият доставчик, реших да си пусна пак модема и О Еврика! :) Мислех ,че като отказах да подпиша и не платих са ме изключили безвъзвратно,но явно пак са пуснали някой друг мегабит(2-3) насам. Този път обаче имам филтрация към булфорума и ми се наложи да влезна през прокси.. :)

Филтрация имат само абонатите на едната новопръкнала се фирма. Явно ти си към нея.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

Че това е един от най-известните Пловдивски форуми, много ясно, че всички имат ако не представители тук, то поне го четат.

А това да се филтрира, ми напомня китайските селски номера, или по старите комунистически прийоми, да режат достъп до сайтове, чиято "пропаганда" не им отърва.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Да си споделя скромното мнение ... така ва ми е работата че общо взето ползвам едва ли не 80% от доставчиците на интернет в Пловдив. На едното място DCC и Visio, на другото Гаров и ЕК, на трето ITD, на 4-то БТК ... та victory говори за алтернатива и това да не се надупваме ... само 2 блиц въпроса ... като си минал от EK на Visio и после на DCC на един обект и не си доволен от 3-те какво правиш ... лично ти ... защото аз не изгарям от желание да плащам по 20-30 лв инсталационна такса през 30 месеца защото доставчика се държи като голямата работа и го боли титирито за тебе ... втори блиц въпрос ... като ти е толкова неприятно в БГ защо си още тук ... не познавам човек който да не е решил и със 200$ в джоба да не си е хванал багажчето и е отишъл в родната омайна АМЕРИКА да си търси щастието ... аз лично съм патриот и съм избрал да не се чупя и да ходя на хубаво, спокойно, чисто и уредено място още след навършването на 18 години а да остана и да се напъвам тук да направя нещо в родината си ... е явно и ти си решил да се напъваш, ама и критикуваш хората как се дупили, което не ти прави чест, защото и те са решили да останат и да се борят за тази кауза и няма как да сме единни след като един от нас - ТИ - опюва останалите ... всеки си стои при доставчика и си натяга парцалите защото надеждата умира последна, а и по-лесно да преглътне 20 дена с кофти нет от колкото да си вземе един ден отпуска за да си смени доставчика пък и да си плати за това. Колкото то мамина АМЕРИКА ... не видях и там да се вдигнаха кой знае колко срещу банките и т.н. които си раздават от тяхните лихви по ипотеките по 50-100 милиона годишен бонус на човек ... така че май казана е един за всички само дето някой протягат не по една а по две ръце за да дърпат надолу по-добре плуващите :)

Link to comment
Share on other sites

Да си споделя скромното мнение ... така ва ми е работата че общо взето ползвам едва ли не 80% от доставчиците на интернет в Пловдив. На едното място DCC и Visio, на другото Гаров и ЕК, на трето ITD, на 4-то БТК ... та victory говори за алтернатива и това да не се надупваме ... само 2 блиц въпроса ... като си минал от EK на Visio и после на DCC на един обект и не си доволен от 3-те какво правиш ... лично ти ... защото аз не изгарям от желание да плащам по 20-30 лв инсталационна такса през 30 месеца защото доставчика се държи като голямата работа и го боли титирито за тебе ... втори блиц въпрос ... като ти е толкова неприятно в БГ защо си още тук ... не познавам човек който да не е решил и със 200$ в джоба да не си е хванал багажчето и е отишъл в родната омайна АМЕРИКА да си търси щастието ... аз лично съм патриот и съм избрал да не се чупя и да ходя на хубаво, спокойно, чисто и уредено място още след навършването на 18 години а да остана и да се напъвам тук да направя нещо в родината си ... е явно и ти си решил да се напъваш, ама и критикуваш хората как се дупили, което не ти прави чест, защото и те са решили да останат и да се борят за тази кауза и няма как да сме единни след като един от нас - ТИ - опюва останалите ... всеки си стои при доставчика и си натяга парцалите защото надеждата умира последна, а и по-лесно да преглътне 20 дена с кофти нет от колкото да си вземе един ден отпуска за да си смени доставчика пък и да си плати за това. Колкото то мамина АМЕРИКА ... не видях и там да се вдигнаха кой знае колко срещу банките и т.н. които си раздават от тяхните лихви по ипотеките по 50-100 милиона годишен бонус на човек ... така че май казана е един за всички само дето някой протягат не по една а по две ръце за да дърпат надолу по-добре плуващите :)

Ще бъда максимално кратък. По първият блиц въпрос:

И мен ма боли фара за смотания оператор. Сменям без да се замислям. 20 лева не са проблем, дори да трябва да ги дам 5 пъти в месеца.

По втория блиц въпрос. Да ти дам 200 долара да заминеш за Америка? Ако не успееш обаче да пристигнеш там с тях ще ми ги върнеш двойно... защото много обичам отворковци като теб, дето със 100 долара в джоба си мислят, че ще си наемат совалка за разходка до марс, че и поне 5 гаджета ще вземат...

Колкото до банките в САЩ... пред кои банки в кои щати гледа? И какво видя? И какво общо имат банките с това, че клиентите им са изпаднали в неплатежоспособност? Май не правиш разлика между примера, който даваш и ситуацията с ДСС!

Та, да се не отплесваме. Кажи кога да ти донеса 200 долара и ти да заминеш с тях за САЩ. Давам ти 48 часа да ми звъннеш от там (ще ти дам няколко адреса да си избереш къде да отидеш и да ми звъннеш от тях на моя номер: 404 537-9xxx)

Ако се откажеш... значи си поредния въздухар, който пише ей-така - само да се изтъкне.

 

edit/

последните три цифри ще ти дам заедно с парите.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

victory ... както и предполагах ... хвана се за каквото ти изнася, типична бългърска черта ... и продължавай да обиждаш ... няма проблем ... нищо ново не е за мен ;)

 

Колкото до нета ... платил съм си на НОВА каса и за момемнта немога да се оплача ... 2.4 мегабайта/сек за мен е ОК :)

Edited by BODY
Link to comment
Share on other sites

victory ... както и предполагах ... хвана се за каквото ти изнася, типична бългърска черта ... и продължавай да обиждаш ... няма проблем ... нищо ново не е за мен ;)

 

Колкото до нета ... платил съм си на НОВА каса и за момемнта немога да се оплача ... 2.4 мегабайта/сек за мен е ОК :)

Бъркаш my friend, ти отговаряш така, както ти изнася. Аз никога не преиначавам нещата и съм готов, както видя да ти дам 200 USD в брой, без дори да съм ти видял очите и да осъществя една твоя мечта. Ако на това му казваш обида..., моля всички да ме обидят по същия начин... с по 200 USD. На тази им обида... ще отвърна с благодарност, като един добър християнин.

И една забележка: пише се бългАрска, а не бългЪрска. Поне се старай да пишеш грамотно.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

@victory няма ли вече да се спреш с тоя спам?То не бяха клипчета, то не бяха сравнения, то не беше чудо.

 

@milenh сайта продължава да не работи, просто би трябвало това събощение да ти излиза на всички страници които се опитваш да отвориш, когато не си си платил интернета.

Link to comment
Share on other sites

По втория блиц въпрос. Да ти дам 200 долара да заминеш за Америка? Ако не успееш обаче да пристигнеш там с тях ще ми ги върнеш двойно... защото много обичам отворковци като теб, дето със 100 долара в джоба си мислят, че ще си наемат совалка за разходка до марс, че и поне 5 гаджета ще вземат...

 

Та, да се не отплесваме. Кажи кога да ти донеса 200 долара и ти да заминеш с тях за САЩ. Давам ти 48 часа да ми звъннеш от там (ще ти дам няколко адреса да си избереш къде да отидеш и да ми звъннеш от тях на моя номер: 404 537-9xxx)

Ако се откажеш... значи си поредния въздухар, който пише ей-така - само да се изтъкне.

 

edit/

последните три цифри ще ти дам заедно с парите.

 

The Amazing Race! Дай ги на мен! Аз ще ида за $200 до САЩ, но искам да ми дадеш 2000 ако стигна, защото там не ми се седи!

Link to comment
Share on other sites

а бе аз за 20 път да подпитам - какво става с регистрацията в И-пей и как става номера сега ( ако въобще става де) щото вече нито сайт нито нищо за да се информираме... аз по офиси и каси никога не ходя и не искам тепърва да започвам ... :sayjin

Link to comment
Share on other sites

На майка ми са и казали, че ще е активно плащането през Октомври месец. Но не помня дали беше края на Октомври или ЗА Октомври. Това са и го казали по телефона. 0700 4 22 44

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

The Amazing Race! Дай ги на мен! Аз ще ида за $200 до САЩ, но искам да ми дадеш 2000 ако стигна, защото там не ми се седи!

Никакви грижи - имаш ги 2000 USD. Обаче ако не стигнеш с 200 USD дотам ти ще ми дадеш 4000 USD - мисля, че е честно и почтено.

Избери си нотариус или адвокат, който да приеме и двата залога (от мен 2000USD и от теб 4000USD), да напишем условията по облога, да се подпишем, да ти дам 200 USD и да действаме.

Само да уточня, после да не стане... ама аз не разбрах:

С тези 200 долара трябва да си подсигуриш задграничен паспорт, виза, транспорт и всички необходими такси и разноски до пристигането ти на територията на САЩ - това, което беше споменал и другият баровец: с 200 долара в джоба отивам в САЩ. Давам ти ги и от този момент нататък... след 48 часа искам телефонно обаждане за потвърждение от човека при който ще отидеш. Имаш избор между Атланта, Ню Йорк и Чикаго. На летището няма да те чака никой, така че ще се оправяш до адреса сам - кеф ти пеша, кеф ти автостоп, кеф ти някакъв друг начин... както искаш. Ако не ти се разхожда до адрес - плащаш разходите на човека да дойде до летището (ти се разбираш с него за хонорара му, от мен ще имаш телефон за връзка) и да ми се обади оттам за да потвърди твоето пристигане. Разходите (абсолютно всички) ще доказваш с документи (аз знам какви са по вид и ще бъдат описани в споразумението ни). Накрая, общата сума на разходите трябва да е равна или по-малка от 200 USD, като към нея ще приложиш и декларираните сума при напускане на България и САЩ (в обратната посока). След напускане на територията на САЩ... може да харчиш каквото и колкото си поискаш, защото това не касае облога. Ползването на кредитни или дебитни карти, пътнически чекове и/или други начини на странично финансиране не се допускат.

Адресите и кординатите ще получиш при сключване на облога.

 

Желая ти успех в начинанието, а на останалите съфорумци се извинявам за този тъй дълъг пост.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха абе виктори-то голема панта си. :laughing:

Я по-добре разкажи кво стана със съпорта на Кууул като им се обади...нали нещо имаше проблем с нета.

Ами дойде момчето. Много готино. Оказа се, че не може да се установи къде е проблема с ъплоуда. Локален ъп, до абв, до дата.бг - няма проблем. Ъп навън обаче... к*р, както на неговия лаптоп (с Linux), така и на моя (с Windows).

Накрая смени суича и се изпратихме... то и нямаше какво друго да направи.

Дали лаптопите са свързани през рутера с безжична връзка или с кабели директно... разликата е минимална и се пренебрегва.

Странното е, че доста съфорумци тук постнаха резултати и те бяха доста по-добри (в пъти) от тези в къщи.

 

А... иди обяснявай какво става. Никъде няма проблем а проблема съществува. Иначе пак казвам: такъв съпорт никога не съм си и представял, че може да има в България (като отношение към клиента). Звънят на мобилния ми телефон за да питат дали проблема е решен, има ли го още, нещо друго дали е станало и т.н. Вече започвам да се чувствам неудобно. Затова няма да ги занимавам повече... колкото е ъпа - толкова. Просто ми напълниха душата с положителни емоции.

 

Забравих да спомена, че момчето каза, че може да има проблем с телевизията днес защото правят нещо по системата и са възможни периодични прекъсвания.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

Явно няма налични админи или ги мързи, репортвам вече за 2ти път за :spam:

Темата стана: Как да емигрираме в чужбина, защото сме недоволни от ИСП-то си.

 

По въпроса за електронното плащане, мисля още не работи.Аз не бих тествал поне до края на другия месец.

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Има ли някой, който е бил абонат само на аналоговата телевизия и официално да се е отказал наскоро (от започването на "събитията" докъм настоящия момент)?

Интересува ме дали има процедура/формуляр за прекратяване на договора?

Питам, защото навремето Евроком продължаваха да начисляват такси след като спрат плащанията, ако не се попълни специален формуляр.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...