Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Това също е престъление.

Общо взето и двамата съсобственици на ДСС вършат престъпление след престъпление от което страдат единствено абонатите им.

В крайна сметка... рано или късно ще се спре по един или друг начин рязането на кабели, но тогава ще започнат да се искат ограничителни мярки (които всеки един от съсобствениците ще искат срещу фирмите на другия) от съда.

Няма да се учудя ако се замрази и временно дейността на фирмата, както и да и се отнеме лиценза. Затова и плащания за след 2 месеца изобщо не са препоръчиелни. Другите две фирми как ще доставят услугата без лиценз?

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Честно казано мен не ме интересуват вътрешнофирмените проблеми, касаещи собтствеността върху ДЦЦ, мрежи, кабели, шахти и т.н., стига да не ми се засяга качеството на услугата. Все ми е едно кой е крив и кой прав, а и това ще каже само съдът. Между другото, мисля, че е добре да напомня, че търговският регистър е публичен и всичко по партидата на 'Цифрова кабелна компания' е отразено в него и може да се прочете от всеки, стоящ пред компютъра и заинтересован. А там има някои интересни неща, хвърлящи светлина върху спорния казус. Към момента няма съдебно решение, касаещо обжалването на отстраняването на Гологанов от дружеството. Аз считам, че трябва да се плаща за предоставена услуга. Към момента очевидно услугата се предоставя от дружеството на Кирев. Дали това е законосъобразно е друг въпрос, който тепърва ще се решава. Но това ще отнеме много време най-вероятно. И двамата бивши съдружници имат някакви свои аргументи. Всякакви посегателства върху трасета или сгради, ползвани от ДЦЦ, биха могли да се квалифицират като самоуправство по смисъла на чл. 323 от НК, но дали това е така е предмет на обстойна проверка, която трябва да се извърши от Районна прокуратура - Пловдив и органите на МВР. Това също, за съжаление, няма как да стане за месец-два.

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Че, то и казаното от Гологанов е истина:

 

 

 

С какво право се отрязва достъпа до ОБЩОТО фирмено оборудване при положение, че дяловете в това дружество са 50/50?!

Това е най-малкото самоуправство от страна на Кирев (ако той е подбудил администратора да смени паролите) по смисъла на НПК.

 

Ти наясно ли си как се конфигурира мрежа на голямо ИСП?А дали Гологанов е или само знае и се чуди за какво да се захване и мрънка?

К'ви пароли да сменя, като винаги само той е администрирал мрежата и само той ги знае?

Link to comment
Share on other sites

И двамата бивши съдружници имат някакви свои аргументи. Всякакви посегателства върху трасета или сгради, ползвани от ДЦЦ, биха могли да се квалифицират като самоуправство по смисъла на чл. 323 от НК, но дали това е така е предмет на обстойна проверка, която трябва да се извърши от Районна прокуратура - Пловдив и органите на МВР. Това също, за съжаление, няма как да стане за месец-два.

Абсолютно правилно. А... последвалите съдебни спорове ще се проточат с години.

 

Ти наясно ли си как се конфигурира мрежа на голямо ИСП?А дали Гологанов е или само знае и се чуди за какво да се захване и мрънка?

К'ви пароли да сменя, като винаги само той е администрирал мрежата и само той ги знае?

Тук коментираме съвсем друго. Работата на собствениците е да управляват и се грижат за дружеството а не да администрират кабелната мрежа на абонатите. За тази цел си назначават работници.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

Днес ми казаха на "старата" каса да не си плащам ТВ-то (само ТВ ползвам от ... дцц ли е кво е не се знае вече) докато се изясни кой какво и как.

Аз пък ще забравя да плащам докато някой не ми се обади или дойде да ми реже кабела, и така.

Link to comment
Share on other sites

Днес ми казаха на "старата" каса да не си плащам ТВ-то (само ТВ ползвам от ... дцц ли е кво е не се знае вече) докато се изясни кой какво и как.

Аз пък ще забравя да плащам докато някой не ми се обади или дойде да ми реже кабела, и така.

 

 

Аз пък имам само седем канала на цифровата ... б*х мааму

Едит: За това ли почти нямам цифрова ... интересно че аналоговата си е наред ... тия ще ме изгубят като абонат май ...

Edited by exo
Link to comment
Share on other sites

Такааа, заповядайте -

Относно въпросния човек на клипа:Задържаха братовчед на Гологанов, докато реже кабели

Edit: Поради проблемите с оптиките, нямахме възможност да отстраним проблема с цифровата.

Edited by TUISTERa
Link to comment
Share on other sites

Такааа, заповядайте -

Относно въпросния човек на клипа:Задържаха братовчед на Гологанов, докато реже кабели

Edit: Поради проблемите с оптиките, нямахме възможност да отстраним проблема с цифровата.

 

 

Добре де утре поне ще имам ли нормално цифрова ?

Едит: Ако това ще помогне останаха само каналите на транспондера 658Mhz...

Дет се вика ще чакам включване...

Edited by exo
Link to comment
Share on other sites

Ееее, ама тая простотия със само седемте канала на цифровата е уникална! Съжалявам, ама не си плащам да гледам само седем програми! :angry1

TUISTERa, очевидно си служител на ТВ САТ КОМ и доколкото разбирам от този форум и от един друг, във фирмата сте запознати с проблема. Тъпото е, че тази вечер разчитах да гледам едно "дефицитно" спортно събитие, но уви... :angry1 Някакво решение има ли?

Link to comment
Share on other sites

Толкова ли не можете да ги тикнете тези в дранголника, цялата ѝм престъпна фамилия?

Ти добре ли си...

Щом такива като тоя мазен гаден мангал "цар" Киро още дишат, какво остава някой да го е*е за някаква си тв/нет фирма и някакви си 40-50000 абонати дето не знаят къде да плащат, кой има кой няма интернет, телевизия и т.н., никоя от институциите не работи в случая. Държава! Цялата държава е изтъкана от престъпност във всеки смисъл, и цирка е повсеместен, "тикнете" - кой да ги тикне. Че те разкопаха целия град и навсякъде хлътали бабуни по новия асфалт, хич не ме интересува подизпълнител ли или кой е копал за тях, след тях колите се разбиват по иначе новия асфалт преди тия да се намесят и сега да насерат на толкова хора и колите и пътищата, и телевизията и нета. Типична българска картинка, бих казал. Нищо учудващо или невидяно.

Link to comment
Share on other sites

Цялата тази работа е един селски панаир и наистина е олицетворение на всеки един аспект от живота ни в България! Всеки си мисли,че е по-голям тарикат от другия! Бабаитска държава! Тия двамата овни сега трябва да ги чакаме да се начешат та да си получим нета ли? Ами да си ходят на асеновградския селски панаир па да се борят да спечелят поне овца,защото явно вече клиенти немогат да спечелят! Не трябва да има масто за такива в една модерна и развиваща се икономика.......,но ние не сме такава......,значи има много място за такива бизнесмени.......жалко!

Link to comment
Share on other sites

Добре де, като Кирев знае кой какво прави, и още по-важно къде го прави защо, не извика полиция и да обясни какво става? Та тъпите сотаджии толкова ли са страшни, че не може да отидат от полицията и да ги разкарат, че да спрат прекъсването на "евтините" оптики? Направо е жалко! Още повече, как може и двамата да са толкова тъпи да не виждат, че от това единствено ще останат без абонати?

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Ха Ха!

Току що ми изтриха акаунта от

Пловдив 24, защото написах следното като коментар към днешната статия:

"Дарики Нюс: Задържан е братовчед на Иван Гологанов, Георги в района на Пето РПУ, потвърдиха от полицията. Иван Гологанов е управител на фирма „АТВ САТ". Георги Гологанов и негов приятел са задържани докато режели опитчни кабели.

Дарик Нюс"

Edited by Scooby Doo
Link to comment
Share on other sites

Добре де, като Кирев знае кой какво прави, и още по-важно къде го прави защо, не извика полиция и да обясни какво става? Та тъпите сотаджии толкова ли са страшни, че не може да отидат от полицията и да ги разкарат, че да спрат прекъсването на "евтините" оптики? Направо е жалко! Още повече, как може и двамата да са толкова тъпи да не виждат, че от това единствено ще останат без абонати?

Толкова са тъпи, че на световно по тъпотия да се явят, ще вземат трето място - от тъпотия ще изтърват първо и второ :blink:

Link to comment
Share on other sites

То си пише на края на статията какво трябва да стане.

"а клиентите на този етап им остава да изчакат спора да бъде разрешен от съда, след което "победителят" ще получи контрол върху техниката и мрежата на DCC."

 

Аз няма да чакам.Само моя модем ще ги чака у нас.

Edited by koce
Link to comment
Share on other sites

Истината е,че всеки,който е платил на "новите каси" т.е. на ТВ Сат има интернет,дори в моя вход има хора,които имат интернет,а аз нямам!!! Най-вероятно АТВ Сат немогат да доставят нет и всичко това за съботажите са пълни лъжи,с които хвърлят прах в очите на хората! Току що разбрах,че ако си платиш на нова каса получаваш интернет веднага,което значи,че няма проблем с нета, а АТВ Сат имат проблем с доставянето на интернет!!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Истината е,че всеки,който е платил на "новите каси" т.е. на ТВ Сат има интернет

Аз предплатих за 6 месеца на старите каси и сега чак ми дойде нет, след 4 дена, преди час.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...