Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами какво да ви кажа като бързате да плащате и не четете сега пак ще платите :)

Мойта система проработи 100% .Нищо не съм плащал сутринта видях че ми е спрян нета ориентирах се

на кой да плащам ,платих си и сега има нета .Ами на изгорелите честито и се научете на изптаната система

като не сте сигорни не плащайте .

Link to comment
Share on other sites

Както ви писах аз подписах със старите каси на Гологанов. Днес сутринта естествено нет нямаше и в 9.30 бях на касата. Отпред имаше бая народ и един сотаджия пускаше вътре само хора за плащане. Отпред имаше двама-трима кабелджии, които "обясняваха" ситуацията. Единия казваше, че интернета е спрян от "новите" нарочно и работят по въпроса с пускането, като казаха, че до края на деня ще има нет, но ще се постараят да го пуснат до обяд. Другия казваше, че негов приятел е подписал с ТВ САТ и също нямал нет. Демек онея са резнали на всички. Както ви казах когато подписах споразумението един от новия офис ми каза, че другата седмица ще ми спират нета като ми видя листа и вика после да съм ходил да подписвам с тях. Аз изчаках да видя какво ще стане. Днес това момче му казвам, че ще им изгорят трите приемника и модема ако не ми покажат оригинала на договора и ония вика да договорите са при нас но не по касите а в офисите. После дойде една лелка и вика, че вече било издадено прокурорско нареждане и тея дет са резнали нета вече били задържани и до обед ще се постараят да има нет. Отидох си аз и към 12 наистина дойде. Външни страници си зарежда без проблем. Българските нещо ги бави и на някои от време на време се появява ТВ САТ и че не съм си платил нета и за тва нямам интернет. Тея според мен наистина правят някви мизерии и се опитват да накарат хората да подпишат в новите каси. На теста за скорост ми показва 3Мбит входящ и 1Мбит изходящ, което е далеч от 16те по договор, но ще изчакам ден-два да се наиграят тея негодници и пак ще видя положението.

Link to comment
Share on other sites

Както ви писах аз подписах със старите каси на Гологанов. Днес сутринта естествено нет нямаше и в 9.30 бях на касата. Отпред имаше бая народ и един сотаджия пускаше вътре само хора за плащане. Отпред имаше двама-трима кабелджии, които "обясняваха" ситуацията. Единия казваше, че интернета е спрян от "новите" нарочно и работят по въпроса с пускането, като казаха, че до края на деня ще има нет, но ще се постараят да го пуснат до обяд. Другия казваше, че негов приятел е подписал с ТВ САТ и също нямал нет. Демек онея са резнали на всички. Както ви казах когато подписах споразумението един от новия офис ми каза, че другата седмица ще ми спират нета като ми видя листа и вика после да съм ходил да подписвам с тях. Аз изчаках да видя какво ще стане. Днес това момче му казвам, че ще им изгорят трите приемника и модема ако не ми покажат оригинала на договора и ония вика да договорите са при нас но не по касите а в офисите. После дойде една лелка и вика, че вече било издадено прокурорско нареждане и тея дет са резнали нета вече били задържани и до обед ще се постараят да има нет. Отидох си аз и към 12 наистина дойде. Външни страници си зарежда без проблем. Българските нещо ги бави и на някои от време на време се появява ТВ САТ и че не съм си платил нета и за тва нямам интернет. Тея според мен наистина правят някви мизерии и се опитват да накарат хората да подпишат в новите каси. На теста за скорост ми показва 3Мбит входящ и 1Мбит изходящ, което е далеч от 16те по договор, но ще изчакам ден-два да се наиграят тея негодници и пак ще видя положението.

 

 

Мога да се хвана на БАС , че скоро истинските собственници ще те спрат. НА СТАРИТЕ КАСИ НЕ СА ЛЕГИТИМНИ СОБСТВЕНИЦИ .

Който иска да вярва който не .

Проблема си е ВАШ.

Точно затова тези от старите каси са резнали кабела за нета за да цъфнат абонатите да се оплакват и да плащат и те да ги гепнат да подпишат с АТВ САТ...

Edited by Rat Man
Link to comment
Share on other sites

Я сега някой да ми разясни това:

 

http://crc.technologica.com/pls/apex/f?p=123:111:7354762228164070::NO:RP::

Ако не ви отваря напишете в search-a ЦИФРОВА КАБЕЛНА КОМПАНИЯ и вижте какво излиза

Това не е ли ДСС?!?!?!?!?!?!

 

А сега това

Както и до колкото си спомням собствениците бях И.Гологанов и К.Кирев

АТВ САТ ЕООД - Иван Христев Гологанов

ТВ САТ КОМ - Стефан Кирилов Кирев - нали беше К.Кирев

Тази информация излиза ако в горният линк напишете ТВ САТ за търсене

 

ДА не говорим за

ГТВ САТ ЕООД Николай Ганчев Петров - който е същият с най-горният линк

 

Също че и АТВ Сат и ГТВ Сат са дали един и същи е-майл за контакт

Нищо не мога да разбера вече.

Edited by adriftbg
Link to comment
Share on other sites

Я сега някой да ми разясни това:

 

http://crc.technologica.com/pls/apex/f?p=123:111:7354762228164070::NO:RP::

Това не е ли ДСС?!?!?!?!?!?!

 

А сега това

Както и до колкото си спомням собствениците бях И.Гологанов и К.Кирев

http://crc.technologica.com/pls/apex/f?p=123:111:7354762228164070::NO:::

АТВ САТ ЕООД - Иван Христев Гологанов

ТВ САТ КОМ - Стефан Кирилов Кирев - нали беше К.Кирев

 

ДА не говорим за

ГТВ САТ ЕООД Николай Ганчев Петров - който е същият с най-горният линк

 

Нищо не мога да разбера вече.

 

ТВ САТ КОМ - Стефан Кирилов Кирев = К.Кирев...

Стефан Кирев е брат на Красимир Кирилов Кирев

Edited by Rat Man
Link to comment
Share on other sites

Мога да се хвана на БАС , че скоро истинските собственници ще те спрат. НА СТАРИТЕ КАСИ НЕ СА ЛЕГИТИМНИ СОБСТВЕНИЦИ .

Който иска да вярва който не .

Проблема си е ВАШ.

Точно затова тези от старите каси са резнали кабела за нета за да цъфнат абонатите да се оплакват и да плащат и те да ги гепнат да подпишат с АТВ САТ...

 

Ти май наистина си някъе форумен плъх. Аз му казвам, че кабелджия от новия офис ми каза на 30 август, че ще ми спрът интернета, днес това се случи, и той ми обяснява, че това са хора на Гологанов. Който ми покаже договора (белия формуляр - оригинал) сключен с ДСС, той е "истински". Ти като си толкова отворен виждал ли си този документ? Аз не претендирам, че едните са истински, а другите - не. Според мен ТВ САТ се пробват да наберат колкото може повече абонати с тея свои номера преди да се разделят или там каквото ще правят. Нито споразуменията на ТВ САТ, нито тези на АТВ САТ се легитимни, след като на първите няма печат на ДСС, а на вторите ДСС въобще не фигурира като страна!!!

Link to comment
Share on other sites

PLATIS - не знам какво са ти казали но лично гологанов спря нета само и само да саботира . Хората които пуснаха нета са техниците на Красимир Кирев

Link to comment
Share on other sites

Някой ще отговорили?

 

С ТВ САТ КОМ ти трябва договор според съда те са ТЕ.

 

Точно затова съм плъх щото нюхам това и онова.

 

И излизам прав до момента.

Link to comment
Share on other sites

Ако вече няма ДЦЦ модема си остава за мен(не че е кои знае какво).Затова искат да преподпишем че новите фирми поемат от ДЦЦ.Може и аз нещо да греша :laughing:

Rat Man къде го пише това за съда.Може ли да ни кажеш или покажеш.Не искам да изглежда заяждане и аз се интересувам от това на кой да си давам парите.

Edited by koce
Link to comment
Share on other sites

Някой ще отговорили?

да, подписваш един хвърчащ лист(потърси 2-3 страници напред в темата, за да прочетеш нагледно какво пише в него), в което се казва, че ТВ САТ КОМ поемат задълженията по договора, който си подписал първоначлано с DCC. и едните, и другите искат да подпишеш нещо .. ти внимавай с кой какво подписваш и къде.

иначе е логочно тези, които нямат достъп до преносната мрежа да съботират, за да накарат хората да отидат до касите, да си платят - първа или втора такса(ако преди това са платили на другите), с надеждата да им пуснат нет ... но нет пак няма да имат.

 

... затова хората са казали, че информацията е най-скъпата стока.

 

"листчета":

 

тук за ТВ САТ КОМ и тук за АТВ САТ

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

034e35dc6a0a61e5.jpg

 

Доста любопитна е снимката.

 

Депресия съм вече....

 

ПП: Някои платили на старите каси имат нет други нямат - при новите е същото едни имат други нямат. Това го казвам от това което ми казаха познати и роднини. Кашата е пълна.

Link to comment
Share on other sites

Аз още не съм подписал и платил нищо.Ако се замисля АТВ няма как да приемат дейността от ДЦЦ без съгласието на ДЦЦ демек Кирев като отговорно лице.А само Кирев може да прекрати договора и да разреши друга компания да поеме.

Link to comment
Share on other sites

034e35dc6a0a61e5.jpg

 

Доста любопитна е снимката.

 

Депресия съм вече....

 

ПП: Някои платили на старите каси имат нет други нямат - при новите е същото едни имат други нямат. Това го казвам от това което ми казаха познати и роднини. Кашата е пълна.

 

Ами е-мейл-а е достатъчен ikoniko@... :-) e ГОЛОГАНОВ

А този има , онзи няма щото са рязнали някакъв кабел... :music

Link to comment
Share on other sites

Абе пловдив24 да не е на Гологанов? Доста стрикно следят какво се пише по статията от днес. Преди малко поснах отговор на някаква дето се вайкаше, че останала без нет, въпреки че платила на стара каса и отговора ми след няколко минути беше изтрит. :lol:

Link to comment
Share on other sites

В момента филма е пълен.Интересно, че поради някаква причина страницата за неплатен интернет изчезна и в момента пак имам... "интернет", ако не бройм загубите от 50% към повечето БГ сайтове.

Явно не могат да оправят базата с юзърите, кой къде е платил или просто спряха временно интернета за да видят хората на кой каси трябва да се плаща.

По интересното е, защо пинга скача близо 10-15 пъти между машините на evolink:

 

3  1327.po2.ar1.pld1.evolink.net (85.14.20.229)  1.003 ms  0.898 ms  0.989 ms
4  70.po1.cr1.pld1.evolink.net (85.14.3.65)  16.945 ms  9.964 ms  16.733 ms

 

П.С. Налегна ме носталгия за добрите стари времена, когато интернета беше като в момента - но през diap-up :music

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Абе пловдив24 да не е на Гологанов? Доста стрикно следят какво се пише по статията от днес. Преди малко поснах отговор на някаква дето се вайкаше, че останала без нет, въпреки че платила на стара каса и отговора ми след няколко минути беше изтрит. :lol:

услугата "триене на нелицеприятни мнения" влиза в таксата за поръчкова статия ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе пловдив24 да не е на Гологанов? Доста стрикно следят какво се пише по статията от днес. Преди малко поснах отговор на някаква дето се вайкаше, че останала без нет, въпреки че платила на стара каса и отговора ми след няколко минути беше изтрит. :lol:

DOMAIN NAME: plovdiv24.bg

 

REGISTRANT:

MEDIA GRUP 24 LTD

ADMINISTRATIVE CONTACT:

Veselin Zhivkov

veselin@plovdiv24.com

Media Grup 24 OOD

ul."Todor Vlaykov" 16

PLOVDIV, 4000

BULGARIA

tel: 0886 365725

 

Звънни и го питай :rolleyes:

Но и да не на Гологанов не пречи да им плаща нали :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Вече съм сигурен какво е правилното.Точка 6.2 в договора пише че договора може да се изменя с допълнителни писмени споразумения от двете страни.Ако ще се изменя то ще става само с Кирев(последното изречение не е част от договора).

Edited by koce
Link to comment
Share on other sites

Абе пловдив24 да не е на Гологанов? Доста стрикно следят какво се пише по статията от днес. Преди малко поснах отговор на някаква дето се вайкаше, че останала без нет, въпреки че платила на стара каса и отговора ми след няколко минути беше изтрит. :lol:

 

Сигурно взимат интернет от ДЦЦ та затова сайта им падна безследно :D :D

Link to comment
Share on other sites

Абе пловдив24 да не е на Гологанов? Доста стрикно следят какво се пише по статията от днес. Преди малко поснах отговор на някаква дето се вайкаше, че останала без нет, въпреки че платила на стара каса и отговора ми след няколко минути беше изтрит. :lol:

то това винаги става така-напиши нещо за хвалене и .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...