Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

А бе не се ядосвайте толкова. Това пак е умен ход. този ,който държи оборудването досега нямаше основание да ви спира каквото и да е - щеше да е нарушение на договора. Днес обаче вече е 1 ви - де факто , който не е платил е удобно и съобразно да му се подскаже че е време да се появи при правилните каси и недвусмислено да заяви кой- кой е :bgrin: Другото е, че вероятно съглашението на разцепването влиза в сила днес - като нов месец и затова е удобно да се мерят кой с каква пи**а е останал.. :ghost И не на последно е възможно да е започнал някакъв процес на физическо разцепване на мрежата - тогава е ясно че веселбата ще е пълна. :devil Така че ...спокойствие и силна храна му е майката :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз вчера платих на правилната каса, но нет нямам в момента. След малко имам работа в ония район и тоя път ще вдигам скандал, просто ми омръзнаха.

Link to comment
Share on other sites

Не ти ги препоръчвам пич.

Шефовете им се съдят , и техниците се чудят към кой шеф да са .

Цифровата им е ужасна ако искаш да гледаш турски канали те са твоя доставчик.

Аз лично не бих ги избрал , от как преди година се махнах от тях се родих , имам нет когато ми трябва , и тв-а също а не като преди тъкмо ми потрябва в събота и DCC се скапе.

 

Дерзай.

Ето още кога Ви казах , че нещата не отиват на добре.

Съжалявам за тези които са "изгоряли" но не си трайте а с бележката дето сте платили там дето сте платили и си искайте парите , 15лв ли 30лв. това си е доста бира :beer:

Още по-голяма омазвация става повярвайте ми, ако искате де :punk

Успешен ден на тези дето ще си търсят правата.

Link to comment
Share on other sites

Абонатите на DCC осъмнаха без интернет достъп. В редакцията на Plovdiv24.bg пристигнаха десети оплаквания в тази връзка.

 

Свързахме се с компанията, за да разберем каква е причината. Външна намеса на бивши служители на "Цифрова кабелна компания" ООД е причината да бъде спрян достъпа до интернет на абонатите, заявиха от дружеството пред наш репортер. Екипи от специалисти усилено работят по отстраняването на проблема и възстановяването на интернет връзката. От компанията уверяват своите клиенти, че се прави всичко необходимо това да стане в най-кратки възможни срокове.

 

Злонамерената намеса е заради войната, която бившите съдружници в DCC водят. В момента те си делят клиентите, но заради снощната акция всички са без интернет. Атаката е направена с цел, когато абонатите потърсят информация защо нямат интернет, да бъдат призовани да си платят още една такса и то в новите офиси на алтернативната фирма. Дори след плащането й обаче те остават без връзка с глобалната мрежа, тъй като по думи на служителите от старите офиси, именно хора на новосформираната фирма с нови офиси са предизвикали проблема.

 

Касите на дружеството в Пловдив остават на същите адреси. Там абонатите могат да платят текущите си сметки.

 

© Plovdiv24.bg | Източник: http://news.plovdiv24.bg/188516.html#ixzz0yGnLMct3

Link to comment
Share on other sites

 

Касите на дружеството в Пловдив остават на същите адреси. Там абонатите могат да платят текущите си сметки.

 

© Plovdiv24.bg | Източник: http://news.plovdiv24.bg/188516.html#ixzz0yGnLMct3

 

Еххх уникални са тия тъпаци от тоя сайт. Пак ми сложиха БАН, хахахахахахахахаха. Бих посъветвал ДЦЦ да ограничат достъпа до тоя малоумен сайт.

 

Иначе връзката в момента е просто "трепач":

 

936112757.png

Edited by danzel_
Link to comment
Share on other sites

Това с Plovdiv24 ми мирише доста. След като вече е имало известия от сорта на тези, които показа pcworm...по някаква проста логика би означавало, че интернета стига до нас през "новата" фирма - ТВ САТ КОМ, или каквото беше там, т.е. с новите офиси и с новия телефон. Преди да се появи банерът на сайта Plovdiv24, те редовно си пускаха новини за "войната между операторите" и т.н, но после нищо. Когато преди около седмица цъфна банерът (за който получават пари), отново имаше проблеми, но те си мълчаха. Просто си пазят парите и тази цялата публикация ми намирисва на купена статия, отново с цел привличане на клиенти и неразбории.

Link to comment
Share on other sites

Абонатите на DCC осъмнаха без интернет достъп. В редакцията на Plovdiv24.bg пристигнаха десети оплаквания в тази връзка.

 

Свързахме се с компанията, за да разберем каква е причината. Външна намеса на бивши служители на "Цифрова кабелна компания" ООД е причината да бъде спрян достъпа до интернет на абонатите, заявиха от дружеството пред наш репортер. Екипи от специалисти усилено работят по отстраняването на проблема и възстановяването на интернет връзката. От компанията уверяват своите клиенти, че се прави всичко необходимо това да стане в най-кратки възможни срокове.

 

Злонамерената намеса е заради войната, която бившите съдружници в DCC водят. В момента те си делят клиентите, но заради снощната акция всички са без интернет. Атаката е направена с цел, когато абонатите потърсят информация защо нямат интернет, да бъдат призовани да си платят още една такса и то в новите офиси на алтернативната фирма. Дори след плащането й обаче те остават без връзка с глобалната мрежа, тъй като по думи на служителите от старите офиси, именно хора на новосформираната фирма с нови офиси са предизвикали проблема.

 

Касите на дружеството в Пловдив остават на същите адреси. Там абонатите могат да платят текущите си сметки.

 

© Plovdiv24.bg | Източник: http://news.plovdiv2...l#ixzz0yGnLMct3

 

Смешници. Интересно тогава, защо като съм платил на новите каси, в момента имам интернет.

 

Майка ми одеве се е свързала с тях, защото от 11 до към 13 нямах интернет в къщи, а телефона изобщо не даваше сигнал, а направо заето.

 

Казали са и, че са спрели интернета на всички и са го пуснали само на тези, които са платили на новите каси.

Link to comment
Share on other sites

Абонатите на DCC осъмнаха без интернет достъп. В редакцията на Plovdiv24.bg пристигнаха десети оплаквания в тази връзка.

 

Свързахме се с компанията, за да разберем каква е причината. Външна намеса на бивши служители на "Цифрова кабелна компания" ООД е причината да бъде спрян достъпа до интернет на абонатите, заявиха от дружеството пред наш репортер. Екипи от специалисти усилено работят по отстраняването на проблема и възстановяването на интернет връзката. От компанията уверяват своите клиенти, че се прави всичко необходимо това да стане в най-кратки възможни срокове.

 

Злонамерената намеса е заради войната, която бившите съдружници в DCC водят. В момента те си делят клиентите, но заради снощната акция всички са без интернет. Атаката е направена с цел, когато абонатите потърсят информация защо нямат интернет, да бъдат призовани да си платят още една такса и то в новите офиси на алтернативната фирма. Дори след плащането й обаче те остават без връзка с глобалната мрежа, тъй като по думи на служителите от старите офиси, именно хора на новосформираната фирма с нови офиси са предизвикали проблема.

 

Касите на дружеството в Пловдив остават на същите адреси. Там абонатите могат да платят текущите си сметки.

 

© Plovdiv24.bg | Източник: http://news.plovdiv24.bg/188516.html#ixzz0yGnLMct3

 

 

Това е платена информация от ГОЛОГАНОВ за да подпишете споразумения и прибере още такси! Помнете ми думата. :punk

Link to comment
Share on other sites

Онази от инфо телефона ми каза че старата каса в Смирненски била не легитимна. :lol: .И аз и казах не трябва ли да прекратим договора от ДСС и тогава да подпиша и тя каза не.Моето мнение че тези споразумения са някаква измама.

Link to comment
Share on other sites

Интересното е, че ако всичко е така както изглежда Plovdiv24 си вкарват невероятен автогол, нещо което по принцип съвсем не е в техен стил щото така СЪЗНАТЕЛНО прецакват хората и още повече - набутват ги финансово. И то сайт с претенции. И пак казвам, ако нещата са такива каквито изглеждат.

Link to comment
Share on other sites

Интересното е, че ако всичко е така както изглежда Plovdiv24 си вкарват невероятен автогол, нещо което по принцип съвсем не е в техен стил щото така СЪЗНАТЕЛНО прецакват хората и още повече - набутват ги финансово. И то сайт с претенции. И пак казвам, ако нещата са такива каквито изглеждат.

 

Dreamer , парите не миришат ве кво ги ХХХ. :-)

Истината е тази :

В Асеновград касите се до кръговото и до старата Полиция под фирма ГЕЦ. От Асеновград ги знаят.

За Пловдив легитимни са НОВИТЕ ОФИСИ.

Старите в Пловдив , само прибират парите в джоба на ГОЛОГАНОВ - Изгонения управител който бе забравил , че земята е кръгла и се върти. :punk :lol: :beer:

Link to comment
Share on other sites

Някой няма ли поне да се обади в икономическа полиция или прокуратурата поне формално да подаде оплакване. Би следволо след бърза проверка, офисите фантоми да бъдат затворени, хората публично уведомени а виновниците с обвинителен акт в съда.

 

А тези, които са дали пари на вятъра, да се съберат и да заведат колекитвен граждански иск за неустойки.

Link to comment
Share on other sites

Казали са и, че са спрели интернета на всички и са го пуснали само на тези, които са платили на новите каси.

 

 

Аз както писах по-рано в темата - НЕ платих. Ноо от преди половин-един час пак имам нет ;) , ако може да се нарече така 0.5 Mbit симетричен канал :)

Link to comment
Share on other sites

Rat Man в новите каси подписваш документ с коя фирма? ДЦЦ или АТВ САТ.

 

АТВ е на ГОЛОГАНА сега проверих , от Август месец е негова.

ВИДИТЕ ЛИ АТВ НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :music

Link to comment
Share on other sites

Rat Man в новите каси подписваш документ с коя фирма? ДЦЦ или АТВ САТ.

 

С ТВ САТ Ком. Днес като бях да питам защо няма нет, чух че от другия месец ще имат нови пакети и цени.

Link to comment
Share on other sites

Rat Man в новите каси подписваш документ с коя фирма? ДЦЦ или АТВ САТ.

... с ТВ САТ КОМ.

аз в момента имам нет, но толкова колкото да се каже, че го има.

 

... Днес като бях да питам защо няма нет, чух че от другия месец ще имат нови пакети и цени.

 

явно в тая фирма всеки говори квото му падне, само и само да убеди клиентите, че всичко е наред ... на мен в понеделник ми казаха, че цената е 29,75 лв., а за следващия месец щяла да бъде 29,90 лв. кви нови пакети, кви пет лева :blink:

 

... а в момента интернета е това:

 

936245950.png

 

Я кажи ти на коя компания трябва да се подписва.

 

значи единствената причина да подпиша това, което ми дадоха беше, че те си поемат задълженията по стария договор т.е. че той си остава безсрочен и мога да им бия шута още утре, ако пожелая(ще прежаля една такса, ама то и нервите си имат цена).

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Интересното е, че ако всичко е така както изглежда Plovdiv24 си вкарват невероятен автогол, нещо което по принцип съвсем не е в техен стил щото така СЪЗНАТЕЛНО прецакват хората и още повече - набутват ги финансово. И то сайт с претенции. И пак казвам, ако нещата са такива каквито изглеждат.

 

Напротив,Пловдив24 през последната година се оформи като абсолютно тенденциозен сайт.В много статии се спестяват имена на хора и фирми,предоставя се непълна информация,а откак започнаха и платените драсканици за ДЦЦ тотално си плюха на аудиторията.Наглостта им стига до там,че в последната "новина" чак се появяват лица които продължават да окуражават хората да си плащат на старите каси.Това е една поръчкова медия,която срещу скромна сума ще ти напишат и статия,че са видяли Елвис да се разхожда по някое тепе.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...