Jump to content
BulForum.com

Дайте съвет за интернет доставчик в Пд


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

така е Н3, от 3 месеца съм на тях и нета цепи косъма 20лв 20МБ, сега минах на 30лв - 30МБ всичко е парфе!

 

а като си спомня какво беше с евроком а после с БТК , особенно БТК ми съсипаха младините :woot

Link to comment
Share on other sites

така е Н3, от 3 месеца съм на тях и нета цепи косъма 20лв 20МБ, сега минах на 30лв - 30МБ всичко е парфе!

 

а като си спомня какво беше с евроком а после с БТК , особенно БТК ми съсипаха младините :woot

 

 

Тези скорости даже и в Китай ги няма :P

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Като ще изпадаме в излишни подробности:

cooolbox 1000mbit-a лoкален на top тарифата. Кво праим? -_-

 

Май не ми схвана поста, какво имах предвид...

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Напълно ти го разбрах поста и все още не виждам никакъв смисъл в него освен че се опитваш да покажеш колко си 'наясно' с как се пише MB/mb/Mb/mbit и прочие -_-

Link to comment
Share on other sites

Напълно ти го разбрах поста и все още не виждам никакъв смисъл в него освен че се опитваш да покажеш колко си 'наясно' с как се пише MB/mb/Mb/mbit и прочие -_-

 

 

Просто ме избиваш на смях с твоите постове.....Ясно личи че дори ъчейки се,все още не си сванал и ще те оставя още малко да се потрудиш. Ако не можеш ми кажи та да ти кажа най-сетне какво съм имал предвид поста си...

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой може ли да каже кой достачик има покритив в района на Била (тази до централна гара) ? DCC и Евроком знам със сигурност,че имат мрежа там,но поради ред причини не мога да се вържа към тях.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Моля дайте съвет към кой интернет доставчик да се вържа, държа най-вече на високите скорости и да нямам загуба на пакети в игрите, за да ми вървят добре, колебая се между Visio, Angelsoft, Netgroup, N3. Става въпрос за района около кино Фламинго.

Link to comment
Share on other sites

Моля дайте съвет към кой интернет доставчик да се вържа, държа най-вече на високите скорости и да нямам загуба на пакети в игрите, за да ми вървят добре, колебая се между Visio, Angelsoft, Netgroup, N3. Става въпрос за района около кино Фламинго.

Visio отпада веднага, Netgroup мисля че са подразделение на ангелите.

Ако нямаш покритие на cooolbox, пробвай първо N3.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ако искаш да нямаш загуба на пакети и Ангелчо не е оферта.. в момента точно от това страдам и става дума за наистина огромни загуби.. Ако цъкаш ЦС забрави за тия.. в пловдивски сървъри няма ден в който да не ми скача лоса до 60 и зверските 300 милисекунди.. а имаше период в който това ставаше на всяка 1 минута с рязко покачване на гореспоменатите стигайки до забиване на цялата игра.. както казва един приятел "нацъкай се" с Ейнджълсофт.. Та в тоя ред на мисли и аз ще ги сменям скоро.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравейте! Аз съм доста стар клиент на Evrocom или както аз си го знам от едно време - GGBit. Към днешна дата обаче вече не съм от най-доволните клиенти и мисля да сменя доставчика. Оглеждайки възможностите обаче се оказва, че са наистина прекалено много и затова мисля, че е най-добре да попитам тук за съвет. Хареса ми Интернета на мой приятел, който е AngelSoft според него. Занм лиги вече, те си сменят имената често и кой знае - може и да са под друго име вече. Плаща си 20 лева за 40 мбита и всичко е 6. Каза, че при прехвърлянето от стария интернет (като моя) не са му взели пари за прекарване и не са слагали допълнителни кабели из къщата му, което е доста важно за мен. Гледам обаче, че в сайта на Visio, те предлагат скоро от 100 мбита за 20 лева? Вярно ли е това? За тях чувам от познати противоречиви мнения. Някой казват, че бил перфектен, други казват, че прекъсванията са чести, абе различни мнения. Ще се радвам да ме насочите. Било то за избора м/у Visio или AngelSoft, а защо не и да разбера за някой друг много добър доставчик. Благодаря предварително! :)

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш шанс си пусни Coolbox тфа е най добрия нет в Пловдив за момента ;) Иначе избора между Визио и Енджълсофт е лесен - Енджълсофт..

 

Това което пишат Визио 100 мегабита ти говорят за някъв си локален нет... който хич не те бърка и освен на торент няма къде да ги хванеш тея скорости но и всеки доставчик реално ти предлага същите 100 мегабита :D просто по коректните си пишат реалните скорости за БГ,ИНТ ъп/далн а некоректните като Визио пишат 100 мегабита и после се чудиш що дърпаш за 20 лева с 20 мегабита :D

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш шанс си пусни Coolbox тфа е най добрия нет в Пловдив за момента ;) Иначе избора между Визио и Енджълсофт е лесен - Енджълсофт......

+1 от мен, но да уточня - Ангелсофт за 20 лева е ограничен донякъде, и повече от 33 мегабита не се достигат на торенти дори и при локални пиъри. Ако това може да се нарече ограничение де :)). Иначе за международни скорости изобщо няма база за сравнвние м/у визиото и ангел - когато бях на визио клиповете от ютуб ми насичаха непрекъснато. И през цялото време ме плакнеха с приказки за малки деца как свича на който съм вързан имал загуби, но не се помръдваха да го оправят.....

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш шанс си пусни Coolbox тфа е най добрия нет в Пловдив за момента ;) Иначе избора между Визио и Енджълсофт е лесен - Енджълсофт..

 

Това което пишат Визио 100 мегабита ти говорят за някъв си локален нет... който хич не те бърка и освен на торент няма къде да ги хванеш тея скорости но и всеки доставчик реално ти предлага същите 100 мегабита :D просто по коректните си пишат реалните скорости за БГ,ИНТ ъп/далн а некоректните като Визио пишат 100 мегабита и после се чудиш що дърпаш за 20 лева с 20 мегабита :D

+1 от мен, но да уточня - Ангелсофт за 20 лева е ограничен донякъде, и повече от 33 мегабита не се достигат на торенти дори и при локални пиъри. Ако това може да се нарече ограничение де :)). Иначе за международни скорости изобщо няма база за сравнвние м/у визиото и ангел - когато бях на визио клиповете от ютуб ми насичаха непрекъснато. И през цялото време ме плакнеха с приказки за малки деца как свича на който съм вързан имал загуби, но не се помръдваха да го оправят.....

Благодаря за съветите! Visio явно няма да е, защото и аз чух, че били доста некоректни, имало и доста прекъсвания на нета. За AngelSoft само не разбрах какво ще да е това ограничение. Аз бях свидетел как с тарифата за 20 лева си смучеше от Zamunda С 4.5-5.0 мбайта, което си е точно 40 мбита.

 

Искам да попитам сега и за този CooolBox. Гледам в сайта им най-евтиния интернет е за 27 лева и дават скорост от 20 мбита. Да давам 7 лева повече за скоростта, която в момента давам 20?! Айде сигурно ще е по-надежден, но това не ми е достатъчно. А и другото, което е гледам, че нямат покритие в Кършияка от къде аз съм такаче...

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за съветите! Visio явно няма да е, защото и аз чух, че били доста некоректни, имало и доста прекъсвания на нета. За AngelSoft само не разбрах какво ще да е това ограничение. Аз бях свидетел как с тарифата за 20 лева си смучеше от Zamunda С 4.5-5.0 мбайта, което си е точно 40 мбита.

 

Искам да попитам сега и за този CooolBox. Гледам в сайта им най-евтиния интернет е за 27 лева и дават скорост от 20 мбита. Да давам 7 лева повече за скоростта, която в момента давам 20?! Айде сигурно ще е по-надежден, но това не ми е достатъчно. А и другото, което е гледам, че нямат покритие в Кършияка от къде аз съм такаче...

1во - е 25 лева

2ро - включва телефон с 100 безплатни минути

3то-

Гледам в сайта им най-евтиния интернет е за 27 лева и дават скорост от 20 мбита. Да давам 7 лева повече за скоростта, която в момента давам 20?! Айде сигурно ще е по-надежден, но това не ми е достатъчно.

L O L

Визио са точно за теб,100мбита за жълти стотинки :angry1

Link to comment
Share on other sites

1во - е 25 лева

2ро - включва телефон с 100 безплатни минути

3то-

 

L O L

Визио са точно за теб,100мбита за жълти стотинки :angry1

Че се заяждаш го разбрах, но не разбрах в какво искаш да ме опрекнеш. Че не ми се дават повече пари за интернет със същата скорост ли?! На този етап домашен телефон не ме интересува. А и дори да искам да мина на CooolBox нямат покритие в моя район така или иначе както казах по-горе, така че според мен забележката ти е неуместна и не на място.

Link to comment
Share on other sites

.....А и другото, което е гледам, че нямат покритие в Кършияка от къде аз съм такаче...

Аз също съм в Кършияка. Ангелофт тук няма, но потдоставчик са им Нетгруп. Интернета е същия, но поддръжката понякога не е на ниво. Аз може би съм ограничен защото преминах от голямата към малката им тарифа - сигърно за да почувствам разликата :lol: - не че ми пречи де. Иначе N3 са по добрия избор но не смятам да сменям НетГруп освен ако не оплескат сериозно нещо...

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

Аз също съм в Кършияка. Ангелофт тук няма, но потдоставчик са им Нетгруп. Интернета е същия, но поддръжката понякога не е на ниво. Аз може би съм ограничен защото преминах от голямата към малката им тарифа - сигърно за да почувствам разликата :lol: - не че ми пречи де. Иначе N3 са по добрия избор но не смятам да сменям НетГруп освен ако не оплескат сериозно нещо...

Добре, ти на каква тарифа си в момента. Какво плащаш и какво получаваш (с колко сваляш демек)? N3-то го гледам същата работа 20 лева - 20 мбита. Нали точно това обеснявам, че GGBit-а дето го ползвам в момента е същата работа. Точно заради скороста се насочих към AngelSoft, а цената пак е 20 лева.

Link to comment
Share on other sites

Добре, ти на каква тарифа си в момента. Какво плащаш и какво получаваш (с колко сваляш демек)? N3-то го гледам същата работа 20 лева - 20 мбита. Нали точно това обеснявам, че GGBit-а дето го ползвам в момента е същата работа. Точно заради скороста се насочих към AngelSoft, а цената пак е 20 лева.

 

+1 Бях писал, че ме поизнервиха от AngelSoft, но това беше временно, иначе нета е супер!

Link to comment
Share on other sites

Вчера обикаляха по апартаментите от Cable Evrocom net,да зарибяват с някакви нови оферти интернет+цифрова+телефон за 30 лв.Като нета бил 20 мегабита,телефона 75 безплатни минути към всички домашни телефони и след тези 75 минути се плаща по 4 стотинки/мин,телевизията над 100 канала(като тази бройка изобщо не ме вълнува).Като за другите телевизори-аналогова с 60 програми.Някой чул ли е за тази оферта?И има ли отзиви за качеството на услугата?Бях на евроком и се отказах и реших,че повече няма да се върна при тях,но сега при тази оферта се замислям...Сега съм на Ентри,договора ми изтича след 2 месеца и не смятам да го подновя и започвам да търся алтернативи.

Ако имате и други решения предлагайте. :) Условието е телевизия+нет до 30 лв (ако има и телефон още по-добре,ако не ще пускам глобул или мтел за 5 лв).

Благодаря предварително! :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че имаше някаква уловка с тази оферта. Като ми преместваха поста на Cooolbox точно това си говорихме с единия техник. Че тази цена е за първите 3 или 6 месеца и след това цената става 55+ лв., не съм сигурен точно. А човека, който пита какъв нет да си пусне и му се струват 5-те лв. отгоре много...cooolbox са в локална мрежа с доста голяма част от България, минутите на телефона се отнасят за всички фиксирани мрежи в Б-я и ЕС, а самият факт, че интернета идва по оптика не е за подценяване - за мен това е най-големият плюс - досега интернета ми е спирал веднъж за около 5 минути и после всичко се нормализира.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...