Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

има ли опция да се видят всички постове на даден потребител в дадена тема?

 

Няма такава опция. Може да се види единствено броят им в дадена тема.

Link to comment
Share on other sites

В безплатния SMF има опция, когато пускаш дадено мнение да те известява дали докато си писал не е пуснато ново от друг потребител. Забелязал съм, че някои потребители през глава се хвърлят да отговарят и резултатът е 2-3-4... поста с почти идентично съдържание, а тази функция би спестил това... разхищение.

 

Също така, каква е идеята автор на тема, да не може да си редактира заглавието? Умишлено ли е направено или по дефолт не може в този форум и на никой не му се е занимавало?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Имам много странен проблем. Всички използвани картинки във форума ми се показват с отвратително качество. Включително аватари бутони и прочие. Ububtu 8.04 + Firefox 3b5. Под вин ми са идеални. Също имам съмнение че форума не уцелва резолюцията в която да се покаже. Проблема в моят телевизор ли е?

Link to comment
Share on other sites

Имам много странен проблем. Всички използвани картинки във форума ми се показват с отвратително качество. Включително аватари бутони и прочие. Ububtu 8.04 + Firefox 3b5. Под вин ми са идеални. Също имам съмнение че форума не уцелва резолюцията в която да се покаже. Проблема в моят телевизор ли е?

Вероятно да и причината сигурно е от browser-а ти. Пробвай с друг invision power board за да направиш някакво сравнение. Пробвай с Firefox 2.x или с Opera или Konqueror и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Проблемът е решен. По неизвестни за мен обстоятелства фокс-а беше решил за нормално да показва сайта с фонт 16 вместо 14. Знаех си че нещо ми изглежда кофти... благодаря все пак.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
К'во става с DNS-ите на domain-a? Сега съм влезнал с IP-то...

 

 

Наред са си. Или поне в момента.

 

И аз днес цял ден имах проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Мога да влизам във форума само чрез линк от рубриката последни теми от wrzru.com , по всеки друг начин ми пише page not found

Едит: Сега видях, че с интернет експлорър си ми го отваря нормално, но с мозилата не се отваря, някой може ли да ми каже защо се получава така

Edited by slay
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

имам един въпрос - модераторите на този форум могат ли да виждат ip-тата на потребителите, които публикуват мнения? или само определени модератори?

Link to comment
Share on other sites

имам един въпрос - модераторите на този форум могат ли да виждат ip-тата на потребителите, които публикуват мнения? или само определени модератори?

Всички модератори могат да видят от кое ip е пуснато дадено мнение.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
имам един въпрос - модераторите на този форум могат ли да виждат ip-тата на потребителите, които публикуват мнения? или само определени модератори?

 

Sorry..

 

----------------

Now playing: John Creamer & Stephane K feat Susanna - Storm

via FoxyTunes

Edited by DJ Wonder
Link to comment
Share on other sites

Новият форумен "гений" се изказа. Отдавна не бях чел подобна простотия.

Link to comment
Share on other sites

Всичко от Мембер нагоре може да вижда ИП-тата

 

[ quote]Защо не се раздели "Buy/Sell" на "Buy" и "Sell"?[ code]

 

Защото според мен има теми в които хората И продават И купуват едовременно и така се усложнява тяхната работа.

 

Да речем ти продаваш печка и купуваш радиатор и разбира се ги пускаш в една тема със заглавие "Купувам... и продавам...".

Едва ли ще ти е приятно да пускаш отделно 2 теми за двете неща

 

пффф....

 

поне бутоните quote и code да беше нацелил ми то и тях грешно натиснал...

 

ето това е едно мнение в което няма ама абсолютно нищо вярно...

 

като не знаеш, защо се обаждаш?! Не се чуствай длъжен да се изкажеш във всяка една тема в тоя форум.

Link to comment
Share on other sites

А аз имам друго предложение - предлагам да се въведе за всеки потребител лимит от 30 мнения на ден. :excl: В момента този, за когото говорим е в мод-режим, а от 11.30 ч. досега (19.00 ч.) вече има над 30 поста в абсолютно всички теми и до довечера предвиждам постовете да са над 50. :woot ...Мога само да предполагам за общата бройка до края на деня ако не беше в мод-режим. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Такива писачи са единици. Бързо се открояват, минават на режим и всичко е ОК. Ако продължава - спират му се правата за постване за два-три дена, докато му мине. Заради десет индивида да ограничим всички останали - аз съм твърдо против. Ама абсолютно против. Има постове и постове. Има хора, които са правили и над 30 на ден - и нито един от тях не е бил "празен". Особено ако има по-оживена дискусия по някой въпрос и хората активно участват в нея - тогава какво - стигаш 30 и айдеее - нямаш повече право на мнение... Не е добра идея.

Link to comment
Share on other sites

Такива писачи са единици....

Като писах горния пост, бях леко афектиран и пишейки за лимита, имах предвид конкретно лимит на въпросния юзър.

А защо бях афектиран - защото току що бях прегледал всичките му днешни постове (чиято обща бройка със сигурност ще се е качила с още 5-6 за времето, за което ще напиша този пост)..и не забравяйте, че има още доста в раздела с изтритите постове, който потребителите не виждат.

Само трябва да видите в колко много и най-разнородни теми се е изказал (от "Капоейра" до "Разхождане на кучета", като междувременно е минал през всички останали). Или има краста на пръстите, или и аз не знам какъв му е проблемът. Докато разчистя само 1/3 от мненията му ме хванаха нервите и ако така продължава даже и под мод-режима - на лична отговорност ще му забраня да пише във форума поне за месец.

Link to comment
Share on other sites

Докато разчистя само 1/3 от мненията му ме хванаха нервите и ако така продължава даже и под мод-режима - на лична отговорност ще му забраня да пише във форума поне за месец.

Аз не бих се поколебал да използвам и тази крайна мярка. Ако в някой от следващите дни е същото директно слагай за какъвто период прецениш.

Link to comment
Share on other sites

@netrootbg, засега само спирам мненията му, в които не казва нищо или са офтопик и пускам всички останали, в които не нарушава нищо...btw, ако трябва да бъда честен...понякога помества доста свежи вицове в съответната тема. :)

 

@w00x, "по DJ-я ще го познаеш"... :P ...мисли си за DJ Bobo. :music

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...