Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Що не сложите подфорум Орнитология, Ядрена физика, Културно наследство, Уют и дом? Аз мисля, че ще е идеално начинание...

Аз си мисля, че и спазването на правилото за 100-те пиксела в сигнатурите е хубаво, но явно не за всички :rolleyes:

 

А това за форума след полунощ... толкова голям проблем ли е, че го има? Съмнявам се да е толкова дразнещ. Вярно е, че сме свикнали във форума промените да са малко и на рядко - това е от една страна хубаво, от друга - лошо. Хубавото е, че форума е най-долу и не променя цялостната постройна на форума. А който го дразни нищо чудно и Тя и Той да го дразни та се цъка +/- и се скрива.

 

Радвам се, че се обсъждат промените и бих се радвам на градивна критика. С аргументация имам предвид.

 

danzel_, издаваш къде се намира златото ;) Но пък този скин е уникален, че е от бета версиите на IPB 2.0 (благодарение на DeZoeker всъщност) така че на който както му харесва.

 

ЕДИТ: Оппа, видях и XXX форума ;) Ще се радвам за него да си кажете мнението.

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: Оппа, видях и XXX форума ;) Ще се радвам за него да си кажете мнението.
Абсолютно излишен. Всичко в него, най-спокойно може да се пише в > Адрес 4000
Link to comment
Share on other sites

Опааа... още един нов раздел. Дано да не последва съдбата на онзи... ааа как се казваше... дето беше темата за "Тактиките и идеите...". :)

Link to comment
Share on other sites

Опааа... още един нов раздел. Дано да не последва съдбата на онзи... ааа как се казваше... дето беше темата за "Тактиките и идеите...". :)

Еми то киното се припокрива доста с movies.....пък в театър, предполагам, знаят какво ще се пише, само тези, които ще пишат там хаха :) аз нямам идея :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Е, да, донякъде се припокрива..

А за театъра - аз се разписах вече. ;) Пък и напоследък ми е по-приятно да ида на хубаво представление, отколкото на поредната безсмислена пуцалка.

 

И защо не се създаде и допълнителен подфорум към Изкуство, например Художествени изкуства/за картини, скулптори, галерии и пр?/.Също и за книги...Или това за книгите ще се припокрива с Docs?Защото има доста съфорумници, които все още тачат печатаното слово.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Е, да, донякъде се припокрива..

А за театъра - аз се разписах вече. ;) Пък и напоследък ми е по-приятно да ида на хубаво представление, отколкото на поредната безсмислена пуцалка.

 

И защо не се създаде и допълнителен подфорум към Изкуство, например Художествени изкуства/за картини, скулптори, галерии и пр?/.Също и за книги...Или това за книгите ще се припокрива с Docs?Защото има доста съфорумници, които все още тачат печатаното слово.

Лично според мен за тия работи и тема/и стигат....чак пък цял раздел...

Link to comment
Share on other sites

Този форум стремително започва да прилича на ggbit форума...

Предлагам подраздел - обувки, дрехи като цяло, шапки, лайна и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Нека да има такъв раздел, но да се сложи преди АДРЕС 4000, че така нещо не се връзва. Предполагам всеки е свикнал с местата на разделите Downloads и Разни и на новия раздел, като че ли, не му е там мястото ;)

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ме светне за какво по-точно говорите, защото нещо не ги виждам тия нови подфоруми, изкуство, театър и т.н.

Еми...бяха :)...Мисля че не е лошо тук да се обсъждат подобни промени предварително...поне информативно за хората които ги правят.

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ме светне за какво по-точно говорите, защото нещо не ги виждам тия нови подфоруми, изкуство, театър и т.н.

явно са вече в историята :D

Link to comment
Share on other sites

Лек проблем с форума - неотваряем е от ИП на Визио :blink: Няма проблеми с wrzru.com ,както и торент портала, но форума ......... - няма отваряне. С нет на друг доставчик - няма проблем ,но вкарам ли ИП-то на Визио.......... стена. Да не са забранени нещо ?

Link to comment
Share on other sites

Лек проблем с форума - неотваряем е от ИП на Визио :blink: Няма проблеми с wrzru.com ,както и торент портала, но форума ......... - няма отваряне. С нет на друг доставчик - няма проблем ,но вкарам ли ИП-то на Визио.......... стена. Да не са забранени нещо ?

Често се случва това. Продължава по няколко дни, през които си влизам с проксита. Неудобно е.

 

Забелязвам в момента, че и други сайтове не мога да отворя през мойто ИП, като http://www.dtrailer.com/ например.

Link to comment
Share on other sites

Направете когато е пълен инбокса горе в дясно да го изписва в червено, че от 2 дни ми е бил пълен и чак сега забелязвам. Никаква индикация няма и ако не се вгледа човек няма как да го види.

Link to comment
Share on other sites

Хммм...преди на всяка страница от темите с повече от една страница, като първи пост на независимо коя страница, винаги излизаше първият пост от първата страница.

Днес забелязах, че това вече го няма (най-първият пост си е на първата страница и само там) - отдавна ли промяната или просто аз му обръщам внимание чак сега :confused

Linear + е този при който виждаш първия пост на всяка страница.

Standard - при този не го виждаш.

Аха...мерси, значи по някое време съм включил на 'стандарт'-а и съм забравил... :)

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Хммм...преди на всяка страница от темите с повече от една страница, като първи пост на независимо коя страница, винаги излизаше първият пост от първата страница.

Днес забелязах, че това вече го няма (най-първият пост си е на първата страница и само там) - отдавна ли промяната или просто аз му обръщам внимание чак сега :confused

Когато влезеш в някоя страница горе вдясно има едно бутонче Options. От там може да си избираш Display Modes.

Linear + е този при който виждаш първия пост на всяка страница.

Standard - при този не го виждаш.

Link to comment
Share on other sites

Имам един въпрос към модератора, който заключи следната тема:

 

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=61310

 

По какво точно прецени, че моята тема би трябвало да се премести като мнение в "Нестандартни въпроси"? Давам пример - моята тема се казва така:

 

"Препоръчайте евтин и снабден златарски магазин"

 

и беше преместена, а следната тема:

 

"Препоръчайте ми хубава кафе машина"

 

си стои като отделна тема. Защо? :rolleyes:

 

 

И едно конструктивно предложение от мен - предлагам занапред да не се местят отделни теми и да се слагат като мнения в огромната и трудна за проследяване тема "Нестандартни въпроси", защото това ми се струва доста тъпичко. Темите са за това да бъдат теми, а не да бъдат мнения в една огромна тема с безсмислено заглавие...

Link to comment
Share on other sites

Контструктитното ти предложение не струва! Темата ти е преместена, защото няма какво да се разсъждава по нея. Предлага ти се магазин и толкова. И аз не знам защо темата за кафе машината съществува, но е само тя. Всичко друго се репортва и се мести! Ако искаш да има теми, за да бъдат теми - дата.бг!

Link to comment
Share on other sites

Контструктитното ти предложение не струва! Темата ти е преместена, защото няма какво да се разсъждава по нея. Предлага ти се магазин и толкова. И аз не знам защо темата за кафе машината съществува, но е само тя. Всичко друго се репортва и се мести! Ако искаш да има теми, за да бъдат теми - дата.бг!

Виж сега, тази тема за кафе машината я дадох, защото е много добър пример. Иначе мога да ти изровя много теми от Others, които по твоя критерий "няма какво да се разсъждава по тях" могат всичките да бъдат набутани в темата "Нестандартни въпроси". Затова мисля, че твоето обяснение не струва...

 

А тва за дата.бг, ще се направя, че не съм го видял, защото е повече от разумен аргумент, просто no comment..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...