Jump to content
BulForum.com

Коя книга прочетохте последно?


Recommended Posts

Помня, че ми беше направила много силно впечатление тази серия и беше с доста мрачен завършек...

 

Иначе за господаря на светлината - в Пловдив го имат наш'те.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В момента съм на 5 част от Зоната (Зона 51).......Страшна..много страшна..За нула време опънах първите 4-ри..само за десетина дни... :laughing: Адски завладяваща.Наистина много добро четиво.Благодаря на charmock за насоката.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

946685_139809292875116_1083309187_n.jpg

 

Никога през живота си не се бях смял така на книга. Респект и на преводача, който е успял да преведе всичките простотии. Горещо препоръчвам. Има я в Читанка.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

946685_139809292875116_1083309187_n.jpg

 

Никога през живота си не се бях смял така на книга. Респект и на преводача, който е успял да преведе всичките простотии. Горещо препоръчвам. Има я в Читанка.

Преди време се натъкнах на Сан Антонио, обаче не на тази книга, а на "Джуджето". Весела е, леко извратена, но, по мое мнение, хубава. :)

Link to comment
Share on other sites

144_pic_1.jpg

 

Пътешествията на Тъф

 

Супер книжле. Особенно много ми хареса как пича съвсем учтиво, но категорично им обясняваше, какво следва да направят разни досадници за да се запътят в посока "на майната си" :) И реакцията му при съобщаване на очевидното радва

 

Ако бях се усетил, че автора е същия дето е писал и Игра на Тронове можеше и да размисля, но ми я препоръча приятел и не съжалявам

 

А сега да подпукам новата на Пратчет.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

"Шапка от небе"* е и не е последната. Вече :) Просто не ѝ запомних името, а и ще я чета по нататък, че имам да се боря със Силмарилион, където Толкин се е престарал с имената и персонажите и ми е ужасно тегава за четене...

Link to comment
Share on other sites

Ако ще за дълбаваме, е "Шапка, пълна с небе".. Последните излезли, за които се сещам са "Туп"("Прас") и "Ковач на зима"...

Link to comment
Share on other sites

Старкрафт...нещо..не ме грабна...Сега съм подхванал Роботите на Азимов, ама и тя ми се струва прекалено социал-политико-общество нещо си...Не знам..едни такива философски въпроси....На втора част съм вече...Ще обобщим накрая.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...