Jump to content
BulForum.com

Коя книга прочетохте последно?


Recommended Posts

Ииии златен си. Аз тъкмо свърших на Филип Хосе Фармър всичките и се чудех, кое да почна. 

 

ПС: Да се сещаш за някое друго интересно фентъзи? Паралелните вселени винаги са ми били слабост

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ииии златен си. Аз тъкмо свърших на Филип Хосе Фармър всичките и се чудех, кое да почна. 

 

ПС: Да се сещаш за някое друго интересно фентъзи? Паралелните вселени винаги са ми били слабост

Сагата за 7-те слънца е фантастика, да не се учудиш, че гледам фентъзи търсиш.
Link to comment
Share on other sites

Въпреки че е фантастика мисля, че ще му хареса много. Там си има всичко, от странни извънземни, вековна война на елементали, странни други светове, интриги, любов, неочаквани събития и поврати...Уникална книга е.

Link to comment
Share on other sites

Малазанска книга на мъртвите - Сказание 1 - чек

Малазанска книга на мъртвите - Сказание 2 - в най-скоро време :)

 

За тази поредица се убеждавам, че просто трябва да се чете на хартия. Всичките тези преплитащи се истории понякога идват много и започваш да се бъркаш. Току що си поръчах от продавалника саказание 2 втора ръка, защото я няма никъде по книжарниците. Винаги съм предпочитал да си ги взимам нови, ама зора какво ли не прави :lol:

 

Дедо, ти чел ли си нещо от таз поредица?

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Към края малко издиша и става още по завъртяно :) аз съм на предпоследната. В читанката ги има до някъде електронно.

Link to comment
Share on other sites

Кевин Андерсън - "Сага за седемте слънца". Изключително добър фантастичен епос.

Хах, покрай линка видях нещо интересно Дюна: Родът Атреидес 

След което видях, че Хърбърт имал и други книги за Дюн, освен Дюн 1/2 :))

Мерси ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Малазанска книга на мъртвите - Сказание 1 - чек

Малазанска книга на мъртвите - Сказание 2 - в най-скоро време :)

Към края малко издиша и става още по завъртяно :) аз съм на предпоследната. В читанката ги има до някъде електронно.

 

Аз я бях захванал,но след 2рата ,където беше епикнес-а,ми се струват доста по-зле и с по-малко действие.

Няма празно в тази поредица. Просто най-доброто фентъзи ЕВЪР!

 

Аз прочетох последно Ник Хорнби - Ега ти животът! http://chitanka.info/text/2317-ega-ti-zhivotyt

Страхотна книга!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Марсианецът от Енди Вейр. Напомни ми най доброто което съм чел от Кларк, Лем и Азимов. Книгата е научна фантастика, но всичките описани в нея технологии са реално работещи а не измислица.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Добра е :) Поне на мен ми хареса. Особеното е, че светът, който описва в книгите е толкова мрачен и тъмен, все едно е постоянна нощ. Пробвай я :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Пак от Брандън Сандърсън.Прочетох за 2 дена 2те книги от Пътя на Кралете и чакам с нетърпение следващата да се появи :D

 

Ветровете на Времето е уникална ;) 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Попаднах на златна мина. Метро 2033 - Вселена. Толкова не съм чел и като студент. Засега съм минал само първите 10книги, от първият проект. А има още около 10 проекта.И излизат нови. Me gusta.

 

http://metro2033.ru/books/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...