Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Абе тоя Underbelly  няма грам сийдъри по тракерите, за превод може и да го преживея ама... то тегленето ме върна в годината на излизането му. Дано поне да си струва (би трябвало според рейтинга в imdb)

 

 

В Zelka.ORG е с четирима сийдъри, единия от които съм аз. :santa:  Дърпай смело, няма да съжаляваш, сериала е уникален. А превода, вярвай ми, ще ти е нужен доста. Тези австралийци говорят английски така, както в Трън (софийско) говорят български. Всъщност той само първи сезон има субтитри, но той си е цялата история...другите сезони нямат нищо общо със самата идея на сериала, който е по истински случай.

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В Zelka.ORG е с четирима сийдъри, единия от които съм аз. :santa:  Дърпай смело, няма да съжаляваш, сериала е уникален. А превода, вярвай ми, ще ти е нужен доста. Тези австралийци говорят английски така, както в Трън (софийско) говорят български. Всъщност той само първи сезон има субтитри, но той си е цялата история...другите сезони нямат нищо общо със самата идея на сериала, който е по истински случай.

 

Зорна работа. Снощи имаше един и то на БТК. Едвам сийдва, може и да си бил ти :D Сега са 3ма и е по-добре. Ще гледам да дръпна целия сезон докато има сийдъри.

Link to comment
Share on other sites

Доста приятно изненадан от The Shannara Chronicles. Има голям потенциал, пилота беше повече от приличен. Не усетих 1.20ч кога минаха.

 

Ти книгата не си ли я чел?

 

Всъщност не знам защо точно последната от поредицата екранизират, но пък добре им се получава. Аз малко по-различно си представях героите, но общо взето добре им се получава.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Мдам, новия сезон на House of Cards е бетон, а Кевин Спейси и Робин Райт са баси и желязната актьорска двойка. :bowdown:

 

ПП. Аз това недоразумение X Files дори забравих, че съм го гледал.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Приключих с четвъртия сезон на House of Cards и мога да кажа определено, че беше просто жесток, както и завършека на финалния епизод, типично в Кевин Спейси стил!  :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Silicon Valley.

 

Хванах го по HBO 3 и изгледах целия първи сезон (8 епизода по 30 минути) на веднъж. Много свеж сериал с много приятен и съвременен хумор.

Препоръчвам горещо.

Link to comment
Share on other sites

Привършвам с втория сезон на Bosch, много стабилен полицейски трилър. А ако сте фенове на британските шпионски истории, пробвайте The Night Manager.

Link to comment
Share on other sites

Bansheeeeeeee! :)

 

Sothbiss, on 22 Mar 2016 - 20:27, said:
Препоръчвам 11.22.63 (да, това е името на сериала :))). Изгледах 2 серии и ме зарЕби.

 

 

Започна интересно, но след това бързо ми доскуча. Сега изгледах еп. 5 и нямам почти никакви желание да продължа.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bansheeeeeeee! :)

 

 

Започна интересно, но след това бързо ми доскуча. Сега изгледах еп. 5 и нямам почти никакви желание да продължа.

 

Голяма загуба! Препоръчвам с две ръце. Меко казано мн добър сериал!

Link to comment
Share on other sites

Game of Thrones 7/10

 

IMBD

 

 

Ами имах злостащиесто да попадана на HBO3 в деня в който го пуснаха като нов канал и да се натъкна на маратон на 1ви сезон от въпросния сериал. Всичко добре, интересен 1ви сезон... от тогава до днес изгледахме в нас всичко до 5ти сезон... обаче ... нещо сезон 4 & 5 яко вонят на да не казвам какви отпадъчни продукти от конски произход. Историята брутално се разводнява с напълно ненужни за целта на сериал (като форма) персонажи, докато други крайно съществени герои, тотално са игнорирани за да има пълнеж за още сезончета. 

Ако трябва да оценям по отделно сезоните, от 1 до 3 - 8.5/10 ... сезони 4 и 5 - 5/10.

 

Просто си личи как кравичката почва да се издоява здраво.

Link to comment
Share on other sites

Не, бях чел, че настоящият ще е последен .

Многооооооо тъпо. Някаква мода ли е сериалите да свършват с неясен, претупан и ужасно тъп край?! Толкова як сериал, а така да го осер*т. Язък!
Link to comment
Share on other sites

Game of Thrones 7/10

 

IMBD

 

 

Ами имах злостащиесто да попадана на HBO3 в деня в който го пуснаха като нов канал и да се натъкна на маратон на 1ви сезон от въпросния сериал. Всичко добре, интересен 1ви сезон... от тогава до днес изгледахме в нас всичко до 5ти сезон... обаче ... нещо сезон 4 & 5 яко вонят на да не казвам какви отпадъчни продукти от конски произход. Историята брутално се разводнява с напълно ненужни за целта на сериал (като форма) персонажи, докато други крайно съществени герои, тотално са игнорирани за да има пълнеж за още сезончета. 

 

Ако трябва да оценям по отделно сезоните, от 1 до 3 - 8.5/10 ... сезони 4 и 5 - 5/10.

 

Просто си личи как кравичката почва да се издоява здраво.

 

Нещо си объркал рейса пич. Прочети книгите, ако сериала нещо не ти се кефи. Иначе:

 

Средната гледаемост на петия сезон достигна 20 милиона зрители на епизод

Link to comment
Share on other sites

Работата с Game of Thrones е, че един герой, който е незначим в един момент - изведнъж става главен, а друг, който е бил главен 4 сезона - изведнъж умира.

На мен лично не ми пречи, че го разводняват. Толкова ми е приятно да се потапям в света на сериала, че не ми се иска да свършва дори.

Не съм някакъв фенбой. Не съм чел книгите. Не знам всичките родствени връзки и дори много често ги бъркам. Просто цялостната атмосфера на сериала много ми харесва. Висти-те, диалозите, кинематографията, всичко.

Link to comment
Share on other sites

Ама той си е хубав сериала, просто за някои от героите дават по-много малко и за мен ги претупват умишлено ... а за други много... но няма как всички да са доволни естествено.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...