Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Ъъъъ , чакай сега ... забранено е да кажа какво съм гледал и как съм го видял ?!

Не, дори напротив. Въпроса е, че мнението ти беше тоста... критично твърдо :)

Рядко има сериал с толкова сезони, където всеки нов да води повече публика и милиони за заснемането на 1 серия.

Аз също не съм от големите у фенбоис, но просто не виждам слабо място до момента. История, актьори, декори, развитие на действието... абе всичко си му е на мястото. Последно така се бях кефил на "Breaking Bad".

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Почнахме да гледаме със синът ми Stargate SG1 и нещо не съм особено очарован. По нататък ще става ли по интересно, щото гледам, че са 9-10 сезона или да не очаквам нищо по различно? Преди това изгледахме Stargate Atlantis който ми беше доста по интересен, пък и имаше атрактивни космически битки. 

Link to comment
Share on other sites

Почнахме да гледаме със синът ми Stargate SG1 и нещо не съм особено очарован. По нататък ще става ли по интересно, щото гледам, че са 9-10 сезона или да не очаквам нищо по различно? Преди това изгледахме Stargate Atlantis който ми беше доста по интересен, пък и имаше атрактивни космически битки. 

Stargate SG1 е класика. И в него има немалко космически битки, но фокуса не е в тях. Определено с напредването на сезоните обаче нещата стават доста по-интересни, първия сезон е малко "хилав". :)

Link to comment
Share on other sites

Stargate SG1 е с много по-нисък бюджет. Често ще имаш усещането, че нещата са правени все едно като за детски филм. Там фокуса е по-скоро върху идеите и хумора. Атлантис е изграден в много по-късен етап и ефектите са на космическо ниво спрямо СГ1. Както Godfather отбеляза, СГ1 е класика и не е за всеки.

Ако ти се гледат космически битки е по-добре да се ориентираш към Battlestar galactica, така или иначе според доста хора Атлантис е рип-оф точно на него.

Link to comment
Share on other sites

Аз го почнах, но се спрях, понеже нямам време. Наистина посредствена история, но мен такива работи не ме отказват.  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Като се има предвид какво представляваха последните сезони, нещо не съм обнадежден към това продължение..

Link to comment
Share on other sites

Като се има предвид какво представляваха последните сезони, нещо не съм обнадежден към това продължение..

На мен всичките сезони ми харесват. Гледал съм ги всичките поне 4 пъти.
Link to comment
Share on other sites

Banshee оправда очакванията ми от времето,когато научих за сериала  :)) 

Очаквах само да е по.загадъчен и някаква доза мистика гледайки афиша

bansheev.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bansheee е супер. Точно изгледах последния епизод на "Столичани в повече" ужасна тъпотия. Спирам да го гледам!

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

"Под прикритие" определено става за гледане...особено по-първите сезони, макар и Мартин да играе доста слабо...в замяна на това обаче другите персонажи са доста характерни и запомнящи се. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Еми Под прикритие и Връзки стават за гледане на тая суша

Съгласен съм и двата стават за гледане. Този докторския но новатв казват, че не бил лош, но не ми се започва нов сериал, че нямам време в момента.

Link to comment
Share on other sites

На мен лично ми харесва Откраднат живот, но аз по начало много обичам докторски сериали. Макар в него нито една манипулация да не се вижда. И като човек, изгледал сума ти сериали, откривам постоянно сюжети от Д-р Хаус, Анатомията на Грей (може би най-много), Приятели, Отчаяни съпруги, Клюкарката и т.н. Което в крайна сметка не е фатално, няма кой да открие топлата вода. Факт е (по мое скромно мнение), че сериалът е добре направен и актьорите са добре подбрани и си играят добре ролите. Преоткривам Йоана Буковска, която е перфектна за ролята на Виолета Захариева. Радина Думанян, Димо Алексиев, както и баща му Стоян, Янина Кашева, Мария Каварджикова...

Link to comment
Share on other sites

Някой друг гледа ли SUPERNATURAL? Уж това щеше да е последният сезон, но като гледам нямаше завършек...

 

GREY'S ANATOMY продължава да е велик, някак си не искам никога да свършва... 

Link to comment
Share on other sites

На мен пък след 9 сезон Grey's Anatomy хич не ми харесва. Марк, Лекси, сега Дерек, Кали... Липсват ми. Гледам по навик.

Link to comment
Share on other sites

Оня мазният никак не ми липсва, вЕрвай ми  :grin:

 

Както и оня мелез дръпнатата...

 

Виж доктор Слон ме кефеше. Не съм съгласен с теб, сериалът продължава да се развива и без разни лигльовци. Именно това показва, че е силен. И кога минаха 12 години Галче...   :moon:

Link to comment
Share on other sites

Видене, кога минаха трийсет, се питам аз след 14.01.2016 г.?!

Аз си харесвам и Янг, и Слоун (разбира се), и Дерек... И Лекси. Кой визираш за мазния?

Нищо не разбираш значи :) И все пак - Grey's anatomy - It's an era! Като Моника и Рейчъл.

Link to comment
Share on other sites

Не съм въздишала чак, но си го харесвам.

Ти от жените по коя най-много си въздишал? Аз бих въздишала по Кейт Уолш и Катрин Хейгъл.

Гол ти е на теб... Задника в мъжката тоалетна до вратата :D

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Началото на новия Top Gear е много, много слабо. Крис е прекалено ентусиазиран и крякащ, а Мат е прекалено дървен и монотонен. Сигурно идеята е да се балансират един друг, но реално помежду им няма никаква "химия". Сигурно с времето ще изгладят този проблем, но засега положението е зле. Като стана дума за зле - бях останал с впечатленито, че Сабине ще е третият водещ. На фона на кратката й поява в първия епизод и липсата й във втория, меко казано съм разочарован. А най-големият FAIL определено е сегментът с гостите, който ми беше любим в стария формат. Сменили са трасето и колата, което е ок, но самият разговор е тотално осран с включването на четене от аутокю-то и адски тъпата "игра". Не съм чел мнения из нета, но съм 99% сигурен, че ще са преобладаващо негативни.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...