Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Добре ще е преди да праскаш някакви цитати да помислиш за обстоятелството ,че линка води към форум изискващ регистрация.При това форум,който не е известен на почти никой както ми се струва.Съответно едва ли ще има регистрирал се там и тепърва трябва да отделя време за ОЩЕ една регистрация.

Шегата беше в спойлера, махнах линка да не цъкат разсеяните :) Иначе мога и аз да препоръчам Brickleberry, особено сега като свърши Фючурама:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Истребители"

 

Още повече, че половината надписи в War Thunder са взети от тоя филм :D

В тоя сериал баш нищо не се случи.И доста кьопави бяха бойните сцени.

Link to comment
Share on other sites

Защо си правиш труда да му отговаряш?  :wtf:

Е нали трябва да сме любезни. И да не поствам напразно, мога да препоръчам That 70`s show - има забавни моменти и става за убиване на време, ако нямате какво да гледате.

Link to comment
Share on other sites

Най-после подхванах Suits. На два пъти изгледах първите 2 сезона (Дона...мррр), много се радвам, че изчаках до сега за да мога да ги гледам на куп. Лошо, че сезоните са толкова кратки, сега трябва да не гледам няколко седмици докато свърши сезон 3. Добре, че още имам няколко сезона от The Good Wife. Декстър обаче приключва след 10тина дни, така че скоро се очаква още един мини-маратон.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Е нали трябва да сме любезни. И да не поствам напразно, мога да препоръчам That 70`s show - има забавни моменти и става за убиване на време, ако нямате какво да гледате.

И добре правиш.По-добре сдържан,хладнокръвен и разумен,отколкото самонадеян,безполезен и заядлив.

П.С.И пак да кажа -ако искате интригуващ съвременен сериал,чийто сюжет не е изсмукан от нечии сценаристки пръсти вижте "BOSS" с Kelsey Grammer.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Най-после подхванах Suits. На два пъти изгледах първите 2 сезона (Дона...мррр), много се радвам, че изчаках до сега за да мога да ги гледам на куп. Лошо, че сезоните са толкова кратки, сега трябва да не гледам няколко седмици докато свърши сезон 3. Добре, че още имам няколко сезона от The Good Wife. Декстър обаче приключва след 10тина дни, така че скоро се очаква още един мини-маратон.

 

Костюмари миналата седмица му беше последната серия от първата част на сезона. Не знам кога точно го подновяват 

Link to comment
Share on other sites

Костюмари миналата седмица му беше последната серия от първата част на сезона. Не знам кога точно го подновяват 

Изгледах ги, много добър. Дано продължи така, мисля че новите епизоди започват през зимата.

 

Изгледах останалите епизоди от Under the Dome - също много ми хареса, да не говорим за Rachelle Lefevre. Ах тези червени къдрици!

Link to comment
Share on other sites

Sleepy Hollow - интересен пилотен епизод, определено има потенциал и ще се следи.

И аз му хвърлих едно око, хареса ми. :)

Link to comment
Share on other sites

Днес излиза първият епизод на The Blacklist с един от любимците ми - James Spader. Преди време гледах реклама на сериала, изглежда обещаващо. Но дори и да е тъп като картоф, само речта на Спейдър ще ме държи залепен за стола.

Link to comment
Share on other sites

Изгледах Декстър на един път (последния сезон) и останах леко разочарован. Не беше лош, но определено начина, по който приключиха не ми допадна, нямаше много смисъл според мен.

Link to comment
Share on other sites

Аз  бая си поревах накрая на Декстър. Няма да кажа защо и какво съм очаквала, за да не спойлвам, но края беше по-тъжен от предвидения от мен и ми стана много мъчно. 

Менталистчето ми започна пак, при това силно  :popcorn: Обичам този сериал  :love

Link to comment
Share on other sites

Breaking Bad  има далеч по-смислен завършек от Декстър.

Тъкмо щях да питам, защо никой не коментира завършека на Брейкинг Бад. В тукашните медии днес цял ден само за това говорят. :lol:

 

Миналата седмица почнаха доста нови сезони, Homeland, Person of Interest, много неща има за гледане. Разправят добри неща за "The Blacklist", който също стартира миналата седмица, но още не съм успял да гледам пайлъта.

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо щях да питам, защо никой не коментира завършека на Брейкинг Бад. В тукашните медии днес цял ден само за това говорят. :lol:

 

Миналата седмица почнаха доста нови сезони, Homeland, Person of Interest, много неща има за гледане. Разправят добри неща за "The Blacklist", който също стартира миналата седмица, но още не съм успял да гледам пайлъта.

Видях че са почнали и новите сезони на Revenge i SCI, иначе от месец се наслаждавам на новия сезон на Boardwalk Empire...

Edited by L1v3ruS
Link to comment
Share on other sites

Ще се аргументираш ли или пак ще си пляскаш картинки просто ей така?

Какви аргументи искаш срещу тоталната липса на такива???? Тук трябва да се сложат още няколко фейспалма, но ще е отново изгубена кауза. Breaking Bad не само завърши епично, но и изобщо няма никакви логически допирни точки с Декстър.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...