Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Цици > актьорско майсторство ;)

Един човек поне да е наясно :).

Психоза, как още не си гледал Ъмерикан хорор стори? Сезон две започна и е още по-извратен. Действието се развива в клиника за психично болни.

Link to comment
Share on other sites

Стига бе, ти заради морковояда ли смяташ да го гледаш? :laughing1:

да. първи епизод обаче нещо не ме впечатли особено. дано нещо се развие нататък. и яко повтаря основни съжетни елементи от Life - липсвал дълго време и се пробва да се реинтегрира. Само дето сега е лош,а не е Дзен. проблеми с наркотиците на партньорката, а сега на разследващата го. абе сценаристите да не са еднакви или просто са си импотентни?!

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли съм до болка разочарована от първите 3 серии на "Анатомията"? :angry1

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Според мен краят на предния сезон беше достатъчно отворен, че да извлекат максимум интерес и достатъчно изходи, които да се представят в следващия сезон. Не видях нито добро изпълнение на избрания изход, нито добър замисъл в него. Имаше толкова възможности, а ми се струва, че Шонда е била пияна и е избрала най-калпавата... Супер криво ми е, защото го обожавам този сериал... :angry1

 

И как може да убият Марк? Тия болни ли са, к'ви са?!

 

Link to comment
Share on other sites

След 2-рия епизод на "Arrow" и особено края на епизода, мога да кажа, че съм яко зарибен. :)

 

И на мен ми хареса сериалчето, определено ще се гледа biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Някой гледа ли по БТВ „Революция Z: Секс, лъжи и музика"? Бива ли го, става ли за гледане или да се пропусне?

Link to comment
Share on other sites

Не знам къде го засякох този сериал, може и тука да го е споменал някой, но ако не сте го гледали, препоръчвам го с на всеки да го гледа. Сериала се казва "Newsroom". Има го в Замунда със субтитри. Не съм изгледал целия сезон все още, но до момента е много добър. Продукция на HBO. Качествени артисти и като цяло добра идея и добър сценарий.

Link to comment
Share on other sites

"Newsroom"

Много е добър, но можеше да бъде още по-добър, ако бяха намалили с една степен драмата и емоционалните изблици.

 

Аз пък ще спомена Elementary.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Добре бе мама му стара, кой идиот реши да сгомняса сценария във втория сезон на Homeland с тия идиотщини - ЦРУ си правят оперативна видеоконференция на полеви акции по скайп (WTF!!??!!), а рязани терористи разполагат с персоналния код на сейфа в кабинета на директора на контратерористичния център на ЦРУ. Баси, да бяха хванали някой петокласник да им направи по-достоверен сценарй...

Link to comment
Share on other sites

Има причина да го знаят. Има вътрешен чиляк. Оня дет подаде ножчето в 1-ви сезон. (ето ти 1 обяснение)

А за мен го сгомнясаха,

защото го прибраха. Това беше МЕГА ТЪПООООООО!

 

А Last resort?

Ей така те оставят да убиеш некви хора покрай армията и няма да те отстрелят като псе?

 

Само Arrow върви добре за сега....

Link to comment
Share on other sites

Има причина да го знаят. Има вътрешен чиляк. Оня дет подаде ножчето в 1-ви сезон. (ето ти 1 обяснение)

Стига бе, ако ще и половината Ленгли да са техни чиляци, няма начин тази глупост да има каквото и да е разумно основание. По дяволите, та дори в нашата фирма има по-стриктни политики за сигурност. Все едно половината фирма да ми знае паролата за достъп. А все пак това е личен сейф на бос в ЦРУ, мамка му. Глупости на търкалета. Ако продължат с подобни издънки направо спирам да го гледам. Освен ако не са се целили в третокласниците като потенциална аудитория (то и сексуалните сцени са горе-долу като за тях). :angry1

Link to comment
Share on other sites

Много е добър, но можеше да бъде още по-добър, ако бяха намалили с една степен драмата и емоционалните изблици.

 

Аз пък ще спомена Elementary.

 

Има логика в емоционалните изблици, при положение, че работата е стресираща, но си прав че идват малко в повече на моменти. Не е голям проблем. Перфектно няма :)

 

Elementary така и не го свалих да го гледам, след като видях че Люси ще го играе Уотсън и ще е в наши дни. Леко е тъпа тая работа. Колко сериала ще направят с Шерлок Холмс жив и здрав в наши дни. Ще сваля първата серия да се убедя за себе си, че е тъп и без да го гледам :)

Link to comment
Share on other sites

Леко е тъпа тая работа.

Не го приемай толкова сериозно :) Приеми го като интерпретация, трибют.

Аз много си падам по сериали с устати и арогантни герои. Освен това страшно си падам по ЛЛ и бих гледал всичко, в което тя участва (нищо, че вече е на 45 години) :)

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми хареса сериалчето, определено ще се гледа biggrin1.gif

+1 за Arrow. Актьорите са много добре подбрани. Само дето са всичките красиви, което винаги ме е дразнело в американските сериали. Няма усещане за реализъм.

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

Ъмерикан хорор стори

 

Бях чувал за него, но думичката "American" ме спря. Очаквах да е някаква блудкава супичка. Сега съм на трети епизод и осъзнавам, че съм бил жестоко заблуден. So sick!

 

А интрото е брутално! :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Тая от Хоумланд е супер зле. Аз съм на телевизора, гледам я в очите, и въпреки всичко не чувствам, това което казва. К'во ли остава тоя морков да вярва...

Link to comment
Share on other sites

Тая от Хоумланд е супер зле. Аз съм на телевизора, гледам я в очите, и въпреки всичко не чувствам, това което казва. К'во ли остава тоя морков да вярва...

 

Затова и спрях да го гледам сериала. Отделно че ми е леко тъп като цяло, но горе-долу се траеше. Ама с тая преля чашата.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...