Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Новото сериалче с Чарли. Честно казано не съм впечатлен. Двата епизода не ме разсмяха нито веднъж.

ИсКа6 дА кАje6, 4Е си Г0 иZгл3даЛ б3z БГ сОптитри?!?!?

1540837-are_you_a_wizard_large.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми някой добър sci-fi сериал (по-възможност да има повечко излезнали сезони)laughing1.gif

 

Star Trek Enterprise (новия), StarGate (SG1) и StarGate Atlantis, Doctor Who и може би Torchwood ама там нещо много се изпедерасти работата и не е толкова интересно като доктора като цяло, но в началото ставаше за гледане, само последния сезон изтъпя и изпедерастя

 

Кои си гледал?

Babylon 5, Star Trek Deep Space 9, Enterprise, Stargate sg1, Farscape, Battlestar Galactica, Doctor Who,, Firefly, Andromeda. Няма много нови, в момента единствено Fringe.

 

Battlestar Galactica - не ми харесва - ужасен е според мен

Farscape - също - пробвах няколко пъти да го гледам - скучен ми е

Andromeda - не мога да преценя кой ми се струва по-тъп - Farscape или Andromeda, но определено класацията по тъпотия я води Lexx

 

Star Trek DS9 и Voyager така и не мога да се наканя да ги изгледам, но някак бледнеят ефектите след като съм гледал новите Enterprise и SG Atlantis.

Link to comment
Share on other sites

Star Trek Enterprise (новия), StarGate (SG1) и StarGate Atlantis, Doctor Who и може би Torchwood ама там нещо много се изпедерасти работата и не е толкова интересно като доктора като цяло, но в началото ставаше за гледане, само последния сезон изтъпя и изпедерастя

 

 

 

Battlestar Galactica - не ми харесва - ужасен е според мен

Farscape - също - пробвах няколко пъти да го гледам - скучен ми е

Andromeda - не мога да преценя кой ми се струва по-тъп - Farscape или Andromeda, но определено класацията по тъпотия я води Lexx

 

Star Trek DS9 и Voyager така и не мога да се наканя да ги изгледам, но някак бледнеят ефектите след като съм гледал новите Enterprise и SG Atlantis.

+ Досиетата Х - разбира се.

Лично на мен Боен кораб "Галактика" ми е един от любимите сериали... въпреки, че на места е доста скучен поради липсата на добър/старателен сценарист може би.

Въпреки това актьорската игра и сюжета ми харесаха много. Режисурата също...

Топ 5:

Фриндж - не знам как го превеждат

боен кораб Галактика

досиетата Х

стар гейт атлантис

и може би Джерико

Link to comment
Share on other sites

I want you to convince that woman that Pierce and Hartman makes you shit rainbows! ВЕЛИК ВЕЛИК ВЕЛИК!!!!!!!!!!!

 

Сериала върви повече от добре, сега ще имам удоволствието да гледам последната серия :) Даже тоя дето играе Рос, явно си е пооправил играта, нещото което лееекичко ме дразнеше първия сезон. Да не им е уроки, но за в момента съм много доволен :)

 

 

Опитвам се да гледам Episodes. Нещо не върви в тоя сериал. Уж има идея, уж всеки играе добре, но трябваше да е комедия, пък нещо не ми е смешен. Е, за 10-тина серии имаше един два момента, но даже и те не бяха чак толкова смешни.

Link to comment
Share on other sites

Star Trek Enterprise (новия), StarGate (SG1) и StarGate Atlantis, Doctor Who и може би Torchwood ама там нещо много се изпедерасти работата и не е толкова интересно като доктора като цяло, но в началото ставаше за гледане, само последния сезон изтъпя и изпедерастя

 

На Star Trek Enterprise съм гледал няколко серии по телевизията и наистина беше добър. Тая вечер ще пусна да се сваля сезон 1, че 40гиги не са малкоbiggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Моите два цента относно някои от споменатите Sci-Fi сериали. Значи едно доста дълго запълване на времето може да се направи със Stargate SG1 и Stargate Atlantis. Първият има цели 10 (десет) сезона, а втория 5. Задължително е да се изгледа първо Stargate SG1, защото това е последователността на събитията. Всъщност, ако трябва да се следва хронологията, трябва да се гледат горе-долу в следната последователност пълнометражните филми и сериалите, както следва:

* Stargate (movie, 1994)

* Stargate SG1 (10 Seasons) - първият епизод на първия сезон започва от там, където свършва оригиналния филм от 94-та с Кърт Ръсел.

* Stargate - The Ark of Truth (movie, 2008)

* Stargate - Continuum (movie, 2008)

* Stargate Atlantis (5 Seasons) - хронологията на Атлантис започва някъде малко преди събитията, отразени в Stargate - The Ark of Truth, но е задължително да се гледат двата пълнометражни филма преди серията Атлантис, защото така прехода към събитията е доста по-логичен.

 

Та ако човек се нуждае от запълване на няколко месеца време в проследяване на доста интересна хронология и Sci-Fi сценарий, е добре да следва горната схема. Само да обележа за протокола - с изключение на оригиналния филм с Кърт Ръсел от 94-та, всичко останало е снимано в околностите на селото, в което живея и особено близката гора, езерца и прочие, където имам навика да обикалям с колелото. :laughing1: :punk

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали сте гледали Misfits. Луда работа е :)

Тъкмо сега го гледам и определено съм със смесени чувства. Но не може да се отрече, че сериала си има индивидуалност и е нещо различно и свежо.

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

Тъкмо сега го гледам и определено съм със смесени чувства. Но не може да се отрече, че сериала си има индивидуалност и е нещо различно и свежо.

 

Абе има какво да се желае, но мене ме радва като цяло. Ако гледаш на сериала като на някаква пародия свързана с разни хора дето имат суперсили, ще ти е доста по-забавно. Доста идиотщини има и на места направо се спуквам от смях :) Черен хумор и много ирония :)

 

П.С. Има и бая гавра с разните му там филми за супергерои, но за да му е наистина смешно на човек, трябва да е изгледал бая филми :) В една от сериите се ебаваха с Кинг Конг даже и беше забавно :)

Link to comment
Share on other sites

Perception

 

7e0e512a62a83d9625f585e18236f76737df8b76.jpg

 

Много станаха сериалите с подобна тематика - чудат тип със "способности" помага на полицията при разследването на убийства. Далеч е от The Mentalist ( :love ), но все пак ще проследя как се развива.

Link to comment
Share on other sites

Ся почнах Смолвил, малко е старичък вече и е еднообразен на моменти, поне в първия си сезон, който в момента гледа, но става сериалът като цяло

Link to comment
Share on other sites

Suits е як, изгледах го на един дъх, а нещо съм се зарибил по Continuum, не знам защо, има нещо в него, което хем ме дразни, хем ми харесва .... :)

Сега чакам breaking bad новия сезон да почне, да видим какво ще надробят.

Link to comment
Share on other sites

Какво точно имаш предвид?

Ръкостискаха се с лявата ръка.Колите бяха с десен волан и всичко беше написамо отдясно наляво. :confused Освен ако релийса в замунда не е бъгав :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ръкостискаха се с лявата ръка.Колите бяха с десен волан и всичко беше написамо отдясно наляво. :confused Освен ако релийса в замунда не е бъгав :rolleyes:

Това и 1000 пъти да изгледам сериала, пак няма да го забележа :laughing:

 

 

 

WEEEEEEEEEDS

 

Този сериал има невероятната способност да те накара да се чувстваш напушен :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...