Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На Last Resort свърших 4 или 5 пъти по време на пилота.

А стига бе! Гледам, че този пилот ми стои записан от четвъртък и още не съм го пускал. Май ще трябва да поправя грешката довечера. Нещо историята ми звучеше банално та затова се чудех. :)

Link to comment
Share on other sites

А стига бе! Гледам, че този пилот ми стои записан от четвъртък и още не съм го пускал. Май ще трябва да поправя грешката довечера. Нещо историята ми звучеше банално та затова се чудех. :)

И аз така си помислих, като прочетох описанието, но реших да му дам шанс и не съжалявам. Много добър пилотен епизод! Дано не прецакат сериала

Link to comment
Share on other sites

На Last Resort свърших 4 или 5 пъти по време на пилота.

Ебах та в потентния :D

Изгледах го снощи - има потенциал.

А днес? Днес - Декстър!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Според мен този епизод на Декстър е най-добрият досега.

Наистина започва страхотно и има много, много потенциал, който силно се надявам да не опропастят, но историята показва, че няма да остана разочарована.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Последният епизод на "Двама мъже и половина" беше отчайващо тъп - един път не се засмяхangry1.gif

 

Точно обратното. Силен старт на сезона, в сравнение с трагичния 9-ти сезон направо се върнаха в играта. За пръв път откак мазното гейче замени Чарли се случи да се смея с глас, разбира се предимно на реплики на Берта и Евелин.

 

Изненадващо сполучливи попадения и в How I Met Your Mother. Дано се поразбудят и там малко...

Link to comment
Share on other sites

Arrow - добро начало на сериала, ще го видим как ще продължи.

Свалил съм Band of Brothers, тъй като изчетох много суперлативи, а и филмите с военна тематика са ми малко или много на сърце.

Утре започва The walking dead. Само напомням. :)

Link to comment
Share on other sites

Arrow - добро начало на сериала, ще го видим как ще продължи.

 

"Arrow" започва интересно. Не усетих кога са минали 40 мин. :)

 

Аз започнах да го гледам само защото сериала се снима в нашето село и понякога снимките създават допълнителни задръствания в и без това тотално задръстения трафик на определени места. Обаче засега наистина започва интересно. :)

Link to comment
Share on other sites

Точно обратното. Силен старт на сезона, в сравнение с трагичния 9-ти сезон направо се върнаха в играта. За пръв откак мазното гейче замени Чарли се случи да се смея с глас, разбира се предимно на реплики на Берта и Евелин.

 

Не знам, на мен ми са еднакво безразлични и двата сезонаninja.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...