Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Събота и неделя изгледах Spartacus: Blood and sand. Сега се чудя кое точно е продължението и какво да свалям/гледам:Spartacus: Gods of the Arena - Season 1или blink.gif

Spartacus: Gods of the Arena, понеже е вързан със Spartacus: Vengeance

Link to comment
Share on other sites

Това с огледалния образ го правят заради авторските права.

 

Иначе от известно време гледам Terra Nova и Life on Mars. Не са лоши сериали, имайки предвид сушата, която е настанала.

Link to comment
Share on other sites

Aaron Sorkin (West Wing, Studio 60 on the Sunset Strip) is back, bitches!

Личната драма е малко повече от необходимото. Отделно младата мацка с големите очи и Макензи преиграват в някои сцени. Но като цяло е интересно, динамично и с дъх на WW :)

Link to comment
Share on other sites

Е, това е част от начина му на писане, според мен всичко е перфектно изиграно в контекст с персонажите, които представляват. Това е причината, поради която обичам Соркин. Горе-долу все едно да гледаш Хаус пълен с Хаусовци, а не само един умен и проницателен герой с всички хитри реплики и 20 поддържащи роли, които да го правят да изглежда още по-умен.

Усещам как скоро ще има маратон със Западното Крило.

Link to comment
Share on other sites

Дявол да го вземе, трябва да гледам Damages. Вече са на 5 сезон, а аз съм гледал само 1.

 

Сериала е добър наистина. Само тая Глен Клоуз как ме дразни не е истина. Добра актриса е, но самата тя ме дразни и аз не знам защо.

Link to comment
Share on other sites

а нещо съм се зарибил по Continuum, не знам защо, има нещо в него, което хем ме дразни, хем ми харесва .... :)

И аз се чудя дали да почна да го гледам, след като на няколко пъти вече попадам на задръствания, причинени от затварянето на цели улици поради снимките на този сериал. Лошото е, че е съвсем пресен, а аз обичам като почна да гледам и да карам наред сезоните за по два-три дни максимум. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Изгледах 4-те сезона на Damages и се чудя дали да почвам 5-и изобщо. Като цяло сериала е окей, но е много лесно предсказуем. Историята е измислена добре, но непрекъснато има някакви подсказки, предполагам за да не им дойде прекалено сложно на американците, които подсказки ебават мамата на интригата. Лошото е, че самия сценарии е добър, а го преебават с подсказките. Има разбира се и някои малоумни решения, особено при свързването на отделните сезони, но това не е чак толкова зле. Актьорите играят доста добре, няма оплаквания в тази област. Не знам, ако таргет аудиторията бяха средно-интелигентни хора, щеше да е трепач. В момента просто е на ниво - става за гледане ако няма какво друго да се гледа.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bullet in the Face

 

Забравете за всички останали сериали, това е СЕРИАЛЪТ!!!! :) :) :)

Този сериал е за по-неангажирани хора. Моята тиква е вече и без това пълна с глупости, така че ще го пропусна.

Link to comment
Share on other sites

Bullet in the Face

 

Забравете за всички останали сериали, това е СЕРИАЛЪТ!!!! :) :) :)

Indeed, indeed.

 

Eddie Izzard FTW!

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...