Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

CRIMINAL

 

Останах доволен от филма, но определено трябва да го видя отново...

 

CELL

 

Филмът не е лош, но определено Стивън Кинг започва да издиша...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Бързи и яростни" имало пародия?!

Да, SUPERFAST се казва.

 

А Нетфликс отново къртят мивки със собствено произведение - "Специални кореспонденти".

Edited by Gerasim Panteleev
Link to comment
Share on other sites

 

 

А Нетфликс отново къртят мивки ... - "Специални кореспонденти"....

Гледах преди години оригинала "френски" и беше доста добър за времето си.http://pr.rosselcdn.net/sites/default/files/styles/premiere_teaser_a_la_une/public/kaltura/kthumb_38e1c10f5bd4902a37905819807441ab.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не пропускайте да гледате френския Робин Худ. Толкова не съм се смял на филм от пародията на Бързи и Яростни.

Как се казва? Френският Робин Хид?
Link to comment
Share on other sites

Има ли смисъл да се гледа, ако преди това си гледал Selfless?

Като гледам идеята е 1:1...

 

CRIMINAL

 

Останах доволен от филма, но определено трябва да го видя отново...

 

Link to comment
Share on other sites

X-MEN APOCALYPSE

 

Естествено, че е редно да се види като част от още една дълга плетеница... Ефектите както винаги са на ниво, абе с една дума - МАРВЕЛ... 

 

EYE IN THE SKY

 

Много силен филм. 

 

MIDNIGHT SPECIAL

 

Още един отличен филм, който ме изненада много приятно.

 

THE CONJURING 2

 

Страхотно допълнение към първия филм, но трябва да се почака още за качество (аз нямах търпение)

 

BEFORE I WAKE

 

Много приличен филм и чудесно изпълнен

 

THE OFFERING

 

Средна класа, може да се погледне

 

THE LAST WINTER

 

Макар и като цяло слаб, филмът има интересна идея.

 

THE CONFINES

 

Още нещо в средната класа...

 

THE GHOST AND THE WHALE

 

Много объркан и странен филм, но в крайна сметка не бе толкова зле.

 

==========================

 

THE ONES BELOW

 

HOWL

 

ESTRANGED

 

MY GUARDIAN, ANGEL

 

=====================================

 

Тук една серия британски продукции, които могат спокойно да идат и в другата тема... Тия другари не трябва да се напъват в сферата на хоръри, трилъри и прочее. Да си гледат криминалетата с Холмс и по Агата Кристи - там им е силата... Ако имате време за губене или пък дремане пред екрана и няма нищо за гледане - както е напоследък - стават... Но не очаквайте НИЩО сериозно... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

BATMAN vs SUPERMAN DAWN OF JUSTICE

 

Не разбирам защо някои хора мрънкаха срещу този чудесен филм. Вече започвам да се убеждавам, че DC са много по-напред с материала от MARVEL, чиито филмирани комикси са общо взето тотални малоумия, напраскани с ефекти. Мисля и назад съм споменавал, че всичките филми за Супермен са тотална боза, вкисната боза... Докато не дойде MAN OF STEEL. Или не само да гледаме разни ефекти, но и да открием някакъв смисъл в измисления комиксов свят. Лично аз съм много доволен от филма, чието заглавие ме смущаваше (навява глупости) и дори ще си го гледам отново. Обстановката и особено звуковото оформление са на топ ниво. 

 

Единственото, което ме притеснява е, че DC се подхлъзват по на MARVEL щуротиите и започват да събират супергероите си на едно място... Следващия път очаквайте и Аквамен, например... И като нищо може да забъркат резлива боза... 

 

THE DUEL

 

Странен, но интересен филм

 

ANESTHESIA

 

Много силен, но и тежичък филм. 

 

BLACKWAY

 

Имам чувството, че където ида се появи Антъни Хопкинс, все нещо хубаво става. Само с присъствието си е достатъчен... 

Link to comment
Share on other sites

BIRKEBEINERNE

 

Чудесна скандинавска история. Отлична природа, прекрасна музика.

 

THE DIVERGENT SERIES ALLEGIANT 1

 

Този филм си остава интересен, дано не го засерат. 

 

BABY BLUES

 

Нищо особено, но досега тази тема не беше засягана... А е важно да се знае, че наистина е много опасна. 

Link to comment
Share on other sites

Единственото, което ме притеснява е, че DC се подхлъзват по на MARVEL щуротиите и започват да събират супергероите си на едно място... Следващия път очаквайте и Аквамен, например... И като нищо може да забъркат резлива боза... ... 

 

Ами това е нормално. Тия филми са предговор за Justice League.

Link to comment
Share on other sites

Новият филм за Тарзан не беше зле. Става за убиване на час и половина, ако няма какво друго да гледате на кино. А Марго Роби как може да е толкова яка, баси! :notify:

Link to comment
Share on other sites

Хех, понеже на съм като Виден да гледам всичко де що излиза, от време на време установявам, че съм пропуснал нещо сериозно през годините, като изключително якия ЯкшАн със Zoe Saldana:

COLOMBIANA

Link to comment
Share on other sites

Хех, понеже на съм като Виден да гледам всичко де що излиза, от време на време установявам, че съм пропуснал нещо сериозно през годините, като изключително якия ЯкшАн със Zoe Saldana:

COLOMBIANA

Добър е!И аз го бях пропуснал и го хванах една вечер по тв.

Link to comment
Share on other sites

WARCRAFT THE BEGINNING

 

Очаквано визуално нещата са изпипани перфектно. Феновете на играта ще припИкват от кеф, на останалите най-малкото ще им е интересно. Разбира се ще има и такива, които няма да се впечатлят. Като цяло си заслужава да се види и дано е само началото. Потенциал има за дълъг сериал. Относно достоверност откъм игровата история - Любо може да внесе светлина. 

 

13 HOURS THE SECRET SOLDIERS OF BENGHAZI

 

Страхотен! Прави впечатление, че филмите от този тип стават все по-добри, все повече реализъм има в бойните сцени, все по-добре ни показват какво и как наистина се случва във военна зона. Уникална атмосфера и отлично звуково оформление. 

 

BREACH

 

Също отличен.

 

ANGUISH

 

Приличен филм. 

Link to comment
Share on other sites

Току-що се връщам от IMAX-а и главата още ми е замаяна от уникалния ЯкшАн на Star Trek Beyond.

 

star-trek-beyond-banner-3.jpg

 

Верно е, че с всеки нов филм поредицата става все повече ЯкшАн и все по-малко типичния Star Trek, но пък за сметка на това екшъна просто кърти порцелана отвсякъде. Този филм задължително трябва да се гледа на IMAX - на момети направо ми се завиваше свят от 3D реализма, пък за саундтрака да не говорим. В края на филма има един жесток екшън момент, в който феновете на Beastie Boys ще получат тих оргазъм.

Новото попълнение в персонажа - Jeylah също е изключително свежо и добро, а традиционния хумор на популярните герои поддържа класата на лентата досто високо. Пак казвам, някои стари фенове на Star Trek може и да не харесат толкова наелектризирания rap/metal екшън, но в ерата на IMAX мисля това е правилната тенденция. :punk

Link to comment
Share on other sites

MARAUDERS

 

Сериозен, мъжкарски филм

 

THE HAPPY FACE KILLER

 

Посредствена работа като за дремане пред телевизора. Не знам кой, кога и къде е излъгал Дейвид Аркет, че чеп за зеле става от него. 

 

DESPICABLE ME - DESPICABLE ME II, THE MINIONS

 

Чудесни, забавни, тотални сладури.

 

THE ANGRY BIRDS MOVIE

 

Същото - веселба и смях. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

The Nice Guys

 

Сценариста на познатите серии "Смъртоносно оръжие" Шейн Блак се изявава тук и като режисьор в стил малко Куентин Тарантино, макар и не съвсем. Нелоша, шантава, ретро-екшън комедия с някакъв социално-политически акцент и традиционно добра игра на Ръсел Кроу, Райън Гослинг и разбира се малката и чаровна австралийка Ангури Райс. А, забравих да спомена и твърде одъртялата Ким Бейсинджър, която е топ-гаднярката в сюжета. :)

Link to comment
Share on other sites

Изгледах втория и третия филм от поредицата за Джейсън Борн-отлични :thumbs-up:

large_jXwZgmqOtsqsXuB9oGhocOAegCM.jpg

341921-the-bourne-ultimatum.jpg

 

Много кораво момче излезна-както видях в един от коментарите

chuck norris exists because jason bourne allows it

 

:laughing:

П.С.Jason Bourne 2016 - след като му изгледах трейлъра и видях,че играят Томи Лий Джоунс и Алисия Викандер смятам,че ще е комерсиално клише и ще се повтаря в голяма степен.Не смятам да го гледам и да рискувам да си разваля добрите впечатления от поредицата.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...