Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Пишеш така все едно си го спрял 15-а минути преди финалните надписи.А по-ясен белег от присъствието на CLOVERFIELD в заглавието на двата филма като J.J.Abrams е продуцент според мен говори,че са решили да правят както казах поне трилогия.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пишеш така все едно си го спрял 15-а минути преди финалните надписи.А по-ясен белег от присъствието на CLOVERFIELD в заглавието на двата филма като J.J.Abrams е продуцент според мен говори,че са решили да правят както казах поне трилогия.

 

Не - пиша така, защото всичко интересно се случи 15 минути преди финалните надписи.  :laughing:

 

И нищо общо с другия не виждам засега - дано се поправят. Не е редно да се съсипва хубава идея. 

Link to comment
Share on other sites

DEADPOOL

 

Очаквах смях и кютек, получих смях и кютек. Чиста работа! :)

Подкрепям! Освен смях и кютек е редно да се добави също така и много приличния саундтрак и не на последно място циците на Морена Бакарин. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Deadpool

Добре, че бяха последните 30 минути, на които се смяхме с глас :)

Link to comment
Share on other sites

hqdefault.jpg

 

I Origins - интересен филм за "научно доказаното и ненаучно божественото" :).

 

Гледах го - наистина се е получил много интересен филм с мижав бюджет ($1 милион) и неизвестни актьори.

 

 

Deadpool

Добре, че бяха последните 30 минути, на които се смяхме с глас :)

Галче, майтапите започват още от първата минута в таксито на индиеца Допиндер (името му също предизвиква голям майтап). Лошото е, че повечето от хумора е трудно разбираем за българската аудитория, защото използват много специфични неща от местния "фолклор" и фауна, като въпросния индийски бакшиш. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хуморът беше доста. Не съм толкова глупава, схванала съм го. Просто като филм ме спечели чак накрая. Не казвам, че не е смешен, а че ми беше един неопределен, който не знаех какво е точно.

Link to comment
Share on other sites

Хуморът беше доста. Не съм толкова глупава, схванала съм го.

Еее ти пак се засягаш напълно безпричинно. Хуморът изобщо не е въпрос на IQ, а е най-вече на опит свързан с живота сред въпросните осмивани елементи, туземен фолклор и съответните свързани житейски ситуации.

Link to comment
Share on other sites

Гледах X-Men Apocalypse. Не беше зле, но можеше да е по-кратък. Не знам каква е тази мода напоследък филмите за супергерои да са по 2 часа и половина.

7/10 лична оценка

 

off - Deadpool е мега-гига якия филм. От началото до края е изпълнен с простотия. Мисля, че го бях препоръчал преди време.

Link to comment
Share on other sites

Лично мен един филм със Sacha Baron Cohen ми стига.Визирам 

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006)

Очевидно го гледах само защото стана популярен и любопитство.Така и не ме разсмя истински.ПП- накратко протяжно просташки.

Link to comment
Share on other sites

Гледах X-Men Apocalypse. Не беше зле, но можеше да е по-кратък. Не знам каква е тази мода напоследък филмите за супергерои да са по 2 часа и половина.

7/10 лична оценка

 

Вчера прочетох мнението на Сотбиса и днес инцидентно реших да изгледам филма. Почти същите впечатления - дълго разказана история, с доста предвидими ситуации...още от самото начало ми беше ясно как ще се развият до самия финал някои от сюжетните линии. Пиронът на 2-та часа и половина беше една 5-минутна сцена (започваща с близък кадър на замразена във времето пчела върху цвете...Ангел ще се сети за коя сцена  говоря) - 5 минути нонстоп много добри 2D и 3D компютърни ефекти + доста хумор и всичкото това на фона на огромна забавена във времето експлозия. :thumbsup:

Въпреки някои дълги психологични и леко статични епизоди, филмът е добре балансиран и не доскучава, още повече, че имаше нов персонаж - един пич, дето е по-як от всичките ексмени и е почти безсмъртен...е... почти де. :grin:

Забелязах някои дребни фалчета като например когато Магнито беше в една гора и викаше силно, а ехото повтаряше думите му (което в гора просто няма как да стане) или пък когато се обясняваше на колегите си поляци на английски...и още разни такива дреболийки, но ги приех като умишлен ефект за подобрение на действието и въздействието.

Почти същата оценка - 7(+) от 10.

 

П.П. Понеже преди време доста плюх последния терминатор, няма да пропусна да го направя и сега - 'апокалипсис'-ът е поне 2 пъти по-добър от него.

Link to comment
Share on other sites

Grimsby

 

Има няколко прекалено просташки сцени, но като цяло ми хареса и се посмях добре :)

На мен лично хуморът на Саша винаги ми е допадал много. Гримсбито беше на ниво - на сцената със слоновете буквално плаках :D

 

@Медикс

Link to comment
Share on other sites

OLYMPUS HAS FALLEN

Olympus_Has_Fallen_poster.jpg

 

LONDON HAS FALLEN

23221_320_470.jpg

 

 

 

Гледах ги в обратен ред и не знам дали има връзка между двата. И двата филма показват на възможни терористи да не се ебават със САЩ, защото Gerard Butler ще изтръгне гръкляните на всички терористи..... бавно и мъчително. И двата филма са силно драматични и кървави. Типично за филмите с Gerard Butler има много стреляне, срещи по тъмни улички и категории от типа на един-срещу-всички (на които Jason Statham също е първенец по брой убити с един удар) и сцени, които все пак да напомнят, че американците всъщност имат и (топли) сърца (когато са в телата им). Екшън!

Edited by dRiNKiN_pARk
Link to comment
Share on other sites

Гледах ги в обратен ред и не знам дали има връзка между двата. И двата филма показват на възможни терористи да не се ебават със САЩ, защото Liam Neeson ще изтръгне гръкляните на всички терористи..... бавно и мъчително. И двата филма са силно драматични и кървави. Типично за филмите с Liam Neeson има много стреляне, срещи по тъмни улички и категории от типа на един-срещу-всички (на които Jason Statham също е първенец по брой убити с един удар) и сцени, които все пак да напомнят, че американците всъщност имат и (топли) сърца (когато са в телата им). Екшън!

Хубаво го насоли човека (Liam Neeson), а той дори не участва във филмите. :D

Link to comment
Share on other sites

Хубаво го насоли човека (Liam Neeson), а той дори не участва във филмите. :D

 

Поправих се. Обърках го вместо Gerard Butler.

 

Но защо да съм го насолил? Не са лоши филмите. Все пак са в темата "+"; темата с положителните коментари и отзиви

Edited by dRiNKiN_pARk
Link to comment
Share on other sites

Поправих се. Обърках го вместо Gerard Butler.

 

Но защо да съм го насолил? Не са лоши филмите. Все пак са в темата "+"; темата с положителните коментари и отзиви

 

Защото го вкара в разни стереотипи, в които никой актьор не иска да влиза.

Link to comment
Share on other sites

ANTIVIRAL

 

Един странен, луд, но интересен филм

 

KRAMPUS

 

Чудесна коледна история. Най-после нещо по-различно от обичайните глупости.

 

PRECIOUS CARGO

 

Приличен ЯкшАн, но нищо съществено.

 

THE CURSE OF SLEEPING BEAUTY

 

Приятен филм, добре се е получил. Може и продължение да има...

 

THE OTHER SIDE OF THE DOOR

 

Останах много доволен.

 

THE TRUST

 

Тоя филм като че ли бе засран в края... Така или иначе, тоя хобит няма място до Никълъс Кейдж, той винаги ще си бъде хобит... 

 

REWIND

 

Това вероятно ще бъде начало на сериал... 

Link to comment
Share on other sites

LONDON HAS FALLEN

 

Гледах двета "падания" едно след друго. В името на ЯкшАна си струва да се види и новия филм, не е по-различен от първия. Естествено смисъл и посока няма. Чудя се защо отново дават разни идеи на терористите...  :grin:

 

IN FONDO AL BOSCO

 

Много приличен филм, изненада ме приятно. 

 

HORSEHEAD

 

Абсолютно НЕнормален филм, но в крайна сметка е нещо различно и интересно. Музикалното оформление е на ниво. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

CAPTAIN AMERICA CIVIL WAR

 

Някак си е нередно да се пропуска филм от една вече доста дълга поредица... На мен лично обаче кашата започва да ми идва в повече...   

 

MR HOLMES

 

Ако сте се покрили някъде от горещината, филмът не е лош за лежерно разпускане... 

Link to comment
Share on other sites

CAPTAIN AMERICA CIVIL WAR

 

Някак си е нередно да се пропуска филм от една вече доста дълга поредица... На мен лично обаче кашата започва да ми идва в повече...   

 

При положение, че се пресъздава цяла една вселена градена 60 години, кашата дори е малко в момента.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...