Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Blood Ties (2013)

 

добре направен филм ... въпреки, че още от самото начало знаеш какво и как ще се развият нещата в последствие.

каста не е случаен.

Каста е брутален, но филмът поне според мен беше много муден и доста скучен. Напомни ми на http://www.imdb.com/title/tt1206543/, при който каста също беше страхотен, но филмът, поне според мен, не струваше! :)

 

Много, много силно препоръчвам този филм на всички : http://www.imdb.com/title/tt1588358/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

philomena-600-220.jpg

 

Philomena

 

 

Дълго отлагах да гледам този филм, защото съм прекалено чувствителна на тема изгубени/отвлечени/убити деца, но тази вечер събрах сили и не съжалявам. Както очаквах актьорската игра беше зашеметяваща, повествованието беше завладяващо и въпреки тоновете сълзи, които изливах още от самото начало не съжалявам и за секунда, че му отделих време и внимание. Не го препоръчвам на почитателите на Jason Statham или подобните на него "актьори".

Link to comment
Share on other sites

Non-Stop -Хубав филм,с неочаквани обрати,

 

The Secret Life of Walter Mitty

   просто става за гледане,трудно се изтърпява до средата после е супер.

 

Sag.salim.2 -Турска комедия като Реджеп Иведик .
 

Edited by kodi
Link to comment
Share on other sites

The Amazing Spider Man 2 :)

Супер беше,преди малко се връщам от киното имаше от всичко - зелен гоблин (Dane DeHaan ми напомня много за Ди Каприо ),електричко,паечко,Emma Stone <3

След Хобита,това ми е единственото добро попадение оттогава на кино,изглежда уцелвам все кофти филми...дори Transcendence с Деп не си струваше...

Link to comment
Share on other sites

562309lone-survivor-poster.jpg

 

Lone Survivor

 

... мъжкарски филм. хареса ми. нещо като Hurt Locker, но без толкова дълбочина.

 

 

4b2e153c544f473ca88421a88f0c90df.gif

 

Pompeii

 

става за гледане, но може и да се пропусне.

малко са попрекалили с анимацията и общо взето ефектите са под средното ниво.

Link to comment
Share on other sites

The Monuments Men

С оглед на звездния състав очаквах нещо грандиозно. Чак грандиозно не е, но определено е много приятно за гледане. Има по малко от всичко - смях, сълзи, закачки, флирт, експлозии и т.н. 

 

The Hunt (Jagten)

По принцип избягвам чуждестранното кино, защото мразя да чета субтитри, но за Микелсен направих компромис. Филмът е малко тежък, разглежда другата страна на една много чувствителна тематика. Много е добър, но те оставя с неприятно усещане в стомаха.

 

The Secret Life of Walter Mitty

Отлично "feel good" филмче! Може би най-доброто, което съм виждал от Бен Стилър.

Link to comment
Share on other sites

Last Night

MV5BNTk1Nzc5OTkwN15BMl5BanBnXkFtZTcwNjEy

Филмът е определено за тази тема, но не се настройвайте за екшън, всичко тече в някакво тихо безвремие...  Смислен, романтичен, реален...

Link to comment
Share on other sites

ODD THOMAS

 

Чудесен филм, забавен, но и малко тъжен.

 

ROBOCOP

 

Добре направен в стила на оригинала, но не е нещо съществено

 

POMPEII

 

Този филм става само и единствено за губене на време. Предвид колко глупости има в него, по-скоро е за другата тема, но все пак може да се види. Не очаквайте нищо съществено, нищо ново и нищо смислено... Просто ей така да поблеете.

Link to comment
Share on other sites

Frozen

 

Като анимация е най-доброто, което съм гледал! Някои движения и жестове са просто невероятни, все едно са с motion capture (а може и наистина да са, кой знае).

Като съдържание е ок, смях, романтика, ала бала - става. Малко обаче са прекалили с песничките.

Link to comment
Share on other sites

TOKAREV

 

Приличен ЯкшАн, на мен ми хареса

 

AFFLICTED

 

Интересен филм, приятно различен, но пустото снимане от ръка ме подлуди...

 

BELOW

 

Стар филм, средна класа...

Link to comment
Share on other sites

Tres metros sobre el cielo

%25D0%25A2%25D1%2580%25D0%25B8+%25D0%25B

Как го бях пропуснала...?! Засилила съм се да гледам и продължението... 

 

 

Endless love

endlesslove.jpg

Приятен, става за гледане...

 

Escape Plan

 

escape-plan-poster.jpg

 

Много ни хареса, останахме приятно изненадани от филмчето!!! 

Link to comment
Share on other sites

mindscape_poster.jpg

 

Mindscape - добър психологически трилър. Оценката в имдб от 6.4 му е малко според мен. Аз му давам 7.5/10 и го препоръчвам с една ръка и половин крак.

Link to comment
Share on other sites

NON-STOP

 

Много добър, държи в напрежение и на мен много ми хареса.

 

Наистина много добро филмче!!! Което пък ми напомни и за "Твърде лично", също един от любимите ми с Лиъм Нийсън, фенка съм му!!! :)

8242872414db41f3c430a5-210x300.jpg

Link to comment
Share on other sites

The Lego Movie е супер свеж! От цялостната концепция до най-малкия детайл - всичко е изпипано. Живо показно за това как се прави оригинален филм в днешното време на 3D супер продукции, коя от коя по-бозави.

Link to comment
Share on other sites

Non-stop. Има какво да се пипне, но като цяло е добър.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...