Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

The Expendables

 

На мен пък ми хареса , не знам кво толкова не му харесват на тоя филм и кво толкова очакват от един екшън..

Edited by Tomahawx
Link to comment
Share on other sites

Sans laisser de traces- Непроследим

143767-affiche-sans-laisser-de-traces.jpg

Френски филм, нищо необикновено, но филмът ми хареса. Имаше напрежение и интрига.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Gunless_film.jpg

 

Става за убиване на времето.

И добавям един глас за "The expendables", бай Арни е заприличал на торба с лайна за сметка на дядо Сталоун, който дори на 100 години вади тяло.

Link to comment
Share on other sites

After.Life-Poster.jpg

 

Много добър филм, но ако някой все пак успее да ми каже какво точно се случи, евала. След края бях малко WTF.

Определено има своите достойнства, но по-скоро си е загуба на време. Много мудно, клонящо към нулево действие. Имаше тънки моменти, които разгръщат сюжета, но които масата няма да ги види или осмисли. Главното действие си е една голяма плоска безсмислица.

Link to comment
Share on other sites

robin_hood_2010_poster.jpg

 

Robin Hood (2010)

 

хареса ми. не е нещо кой знае какво, но става за развлечение. ридли скот определено умее да "опакова" добре нещата. вече кой какво очаква да намери в тях е отделен въпрос.

Link to comment
Share on other sites

robin_hood_2010_poster.jpg

 

Robin Hood (2010)

 

хареса ми. не е нещо кой знае какво, но става за развлечение. ридли скот определено умее да "опакова" добре нещата. вече кой какво очаква да намери в тях е отделен въпрос.

как е сюжета интересен или клиширан до болка, плосък или интригуващ, как са ефектите, как е актьорската игра?

Link to comment
Share on other sites

как е сюжета интересен или клиширан до болка, плосък или интригуващ, как са ефектите, как е актьорската игра?

 

як е филма снощи го гледах

 

Едно по различно виждане на нещата за Робин Худ :tongue

Link to comment
Share on other sites

как е сюжета интересен или клиширан до болка, плосък или интригуващ, как са ефектите, как е актьорската игра?

 

ами сюжета е клише. ефекти не знам до колко може да има в такъв тип филм, но като цяло е на ниво(просто ридли скот знае как се правят тея неща). актьорската игра също е добра, но самия сюжет не й дава основание за нещо повече от "добра".

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Те наскоро го даваха по телевизията и го гледах отнякъде... частта с "и той закупи акции от една плодово-зеленчукова компания" ме накефи много пак :)

 

ПС: Мислех и аз да поспамя и да го питам наистина ли не го е гледал досега този филм но реших да пропусна, ама щом и Виден зададе очевидния въпрос викам да се включа и аз

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

brothers-movie-poster.jpg

 

не знам да го препоръчам ли или да ви предопредя - много тежък филм. Като че ли по-добре да го избягвате, толкова добре е направен ....

 

movie_3108_poster.jpg

 

Brødre/Brothers (2004)

 

след The Departed, който копира 1:1 хонгконгски Infernal Affair, за втори път гледам силен филм, който изцяло взаимства сюжетната линия на друг, не-американски ... и в крайна сметка става по-известен от оригинала. толкова ли обедня холивуд на идеи, та само краде и пуска филми по комикси? :unsure:

 

п.п. ако сте гледали единия, няма смисъл да гледате другия ... и все си мисля, че датският е по-добър.

Link to comment
Share on other sites

Искаш да ми кажеш, че не си го гледал досега???

 

Да. Да се неначуди човек. Свалил съм си още една камара филми дето не съм ги гледал, а само съм им чувал имената..

 

Schindlers.List.1993

There.Will.Be.Blood.2007

Capote.2005

A.Beautiful.Mind.2001

Fargo 1996

Eternal.Sunshine.of.the.Spotless.Mind.2004

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...