Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

The-Other-guys-poster.jpg

 

Този филм ще ви отнесе като тиранозавър на стероиди - трикрака бременна улична превъзходна кучка. След третото насиране от смях дори ще спрете да си сменяте гащите. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Чак пък толкова. Клиширана американска комедия. Нищо по-различно от която и да е друга. Може ако го гледаш на някакви леки наркотици да е смешен, но трезвен е абсурд да те разсмее.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, може да съм преувеличил малко това с насирането от смях, но хуморът е много специфичен и оригинален, на границата на тъпизъм и пародия. :) Някои от диалозите са чисто злато. Особено това с лъва и рибите - гениално!

Link to comment
Share on other sites

2dmio3o.jpg

 

Beneath 2007 - На мен лично ми хареса. Непретенциозен филм, добра режисура и игра, като изключим самия край... За почитатели на мистерии. 6/10.

 

 

 

Watch-A-Nightmare-on-Elm-Street-2010-Online-Stream.jpg

 

A Nightmare on Elm Street 2010 - Като цяло става, особено ако не помните добре другите части си е добър, но нищо повече... 6/10

 

 

 

predatorsq1.jpg

 

Predators 2010 - Атмосферата на самата планета е добре направена и на кино сигурно ще изглежда много добре, но като цяло сюжета не става особено. Много посредствен филм. 6/10.

 

 

 

408px-WrongTurn3LeftforDead.jpg

 

Wrong Turn 3 - Бях много резервиран спрямо него, но съм гледал много по-зле направени филми. Общо взето нищо особено не е. На който му се гледат касапници, не виждам защо да не го гледа, но ако търсите съжет, история или нещо подобно, този филм не е за вас - 4/10.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

408px-WrongTurn3LeftforDead.jpg

 

Wrong Turn 3 - Бях много резервиран спрямо него, но съм гледал много по-зле направени филми. Общо взето нищо особено не е. На който му се гледат касапници, не виждам защо да не го гледа, но ако търсите съжет, история или нещо подобно, този филм не е за вас - 4/10.

 

2-ката е по як

Link to comment
Share on other sites

2-ката е по як

На мен първата ми се стори най-добра, а и май е филма, който съм гледал най-много пъти, защото го препоръчвах на всеки и все се набутвах да го гледам :D . Втората бяха наблегнали на бруталията, а 3-тата, колкото да убият номера, и без това са останали 2 гада...

 

Mirrors2.jpg

 

Mirrors 2 - по-слаб от 1-вата, все пак онзи беше доста силен филм и вдигна много нивото. Този си има добрите моменти и като цяло ми хареса. Най-добре се характеризира с "просто продължение" и нищо повече :) 6/10.

Link to comment
Share on other sites

Днес ми попадна в замундата, докато ръчках някакви документални филми...Еми, Гибсън, бахти!ph34r.gif

 

 

http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2010/07/madmax.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Mirrors2.jpg

 

Mirrors 2 - по-слаб от 1-вата, все пак онзи беше доста силен филм и вдигна много нивото. Този си има добрите моменти и като цяло ми хареса. Най-добре се характеризира с "просто продължение" и нищо повече :) 6/10.

 

снощи го гледах до някаде.В началото е много брутален :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

The Interceptor/Прехващачът/

 

 

Хареса ми, още повече, че съм чел и книгата. Ноооо...хората правили субовете ще ме извиняват. Личи им непознаването на английския. На руския - също.

Link to comment
Share on other sites

От вчера някаде го имаше вече в тракерите :)

Въх...! Верно, бе... ся ш с гледа.

 

Ред. Язък...., много сбъркан филм! По-скоро е за темата с минусът...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Въх...! Верно, бе... ся ш с гледа.

 

Ред. Язък...., много сбъркан филм! По-скоро е за темата с минусът...

 

абе пак бива ,като за ниско бюджетен филм ($15 000)

Може да направят 2ри филм ,пред-история

Link to comment
Share on other sites

Изгледах го и аз, определено не е за темата с минуса, но не е и върха на сладоледа. Само краят Ич не ми Ареса, ама к`во да се прави, животът е неперфектен :).

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми някой от следните филми, че имам едни ваучери за кино:

The American

The Ghost Writer

Wall Street 2: Money Never Sleeps

Stone

Eat Pray Love

 

 

На 2-3 пъти пробвах да гледам Ghost Writer, но дрямката победи филма във всеки един от тях, въпреки че бях пил кафета ;D Освен тва филма го има с доста добро качество от бая време в замунда :) За сметна на тва гледах на кино Wallstreet и много ми хареса, но не е филм дето трябва да се гледа на кино, просто е интересен ;>

Link to comment
Share on other sites

Що па "Чудовища" да се превжда като "Разходка в парка"? И кво му е убавото на "Мачете"...Дето си е пълната боза ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Що па "Чудовища" да се превжда като "Разходка в парка"? И кво му е убавото на "Мачете"...Дето си е пълната боза ph34r.gif

 

Разходка в Парка ..демек нищо особено не им се случва на главните герой.Разхождат се от Мексико до Америка без драскотина даже.

Напомня ми един друг филм ,със слоган - "Един филм без нито един изтрелян куршум " ...или нещо такова беше :tongue

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...