Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За Форест и за Красив ум печелиш два шамара! Сега ако кажеш, че не си гледал и филми като AS GOOD AS IT GETS, BIG FISH, I AM SAM, THE BUCKET LIST и си готов да ти направим мечка направо следващия път laughing.gif

 

И това ми е човек дето дава оценки за филми....

Link to comment
Share on other sites

От ГОЛЕМИТЕ филми още не съм гледал Apocalypse Now, Scarface и The English Patient. И трите съм ги свалял по няколко пъти и все ги трия, щото нямам пауър за такива мега шедьоври.

Link to comment
Share on other sites

Вчера гледах Expendables и спокойно мога да кажа, че филмът беше това, което очаквах - а именно 100% екшън със сериозна доза хумор. На мен лично много ми хареса, но опеределено трябва да се гледа на киноrolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Вчера гледах Expendables и спокойно мога да кажа, че филмът беше това, което очаквах - а именно 100% екшън със сериозна доза хумор. На мен лично много ми хареса, но опеределено трябва да се гледа на киноrolleyes.gif

В интерес на истината никак не беше зле. В другата тема прибързано го оплюх, защото очаквах да е голяма глупост. В действителност се оказа приличен филм - кютеци, пуцане, лафове от време на време - бива. Важно е да се гледа с нагласата, че няма да е нещо дълбокомислено и сериозно - напротив. Аз поне го приемам като едно последно представление на по-дъртите звезди - съмнявам се, че Сталоун, Лундгрен и Робъртс имат още кой знае колко живот в кариерите си. Сталоун е пълна смешка с тая муцуна, която сигурно е претърпяла повече операции от средностатистическа кокона, и с тези маркучи, изпъкнали по ръцете.

Определено не останах разочарован.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой не го е харесал значи просто е очаквал съвсем различно нещо от филма. Не ми е ясно защо гледате екшън и очаквате драма или смисъл ;) Сталоун наистина е много зле - изглежда супер пластмасов и на снимките от премиерата на филма и в самия филм. Робъртс пък с годинките е заприличал точно на супер мафиот гангстер и доста добре се вписва в тези роли и тук и в The Dark Knight, не мисля че кариерата му е приключила, а дори напротив - все повече ще го виждаме в подобни роли в добри филми, поне според мен.

 

Ролята на Джет Ли ми се видя малко необичайна. Имаше твърде много реплики, което е нетипично за него, не беше най-силния пич, който мачка всички наред иии имаше опит за доза хумор с него, която не винаги се получаваше.

Стив Остин е станал една голяма неподвижна торба, от която е останала само страшната физиономия от едно време, когато бях на 13 и ми беше любимец от Разбиване :)

 

Най-готин си беше Стейтъм, може би защото той е най-актуален и най-добре физически. Макар и доста еднакъв във всичките си роли и адски слабите му филми Кранк, все още ме кефят екшън сцените му. И все пак няма друг като Transporter - първата част :)

 

Но като цяло филма си заслужава гледането, според мен дори на кино :)

Link to comment
Share on other sites

От ГОЛЕМИТЕ филми още не съм гледал Apocalypse Now, Scarface и The English Patient. И трите съм ги свалял по няколко пъти и все ги трия, щото нямам пауър за такива мега шедьоври.

 

 

Заради Scarface ти се отнема лиценза на критик за 1 седмица :D :P Иначе и аз гледах the Expendables наскоро на кинце и останах доволен, не знам какво очакваха от тоя филм хората освен това което видях - екшънче със старите муцуни, не е шедиовър но е приятен за гледане :)

Link to comment
Share on other sites

mice-men-movie-review.jpg

 

Един от малкото стари филми, които не бях гледал до онзи ден. Страхотна актьорска игра от страна на Джон Малкович и Шерилин Фен.

 

Лична оценка 7/10

Link to comment
Share on other sites

Resident Evil: Afterlife

Resident_Evil-_Afterlife.jpg

 

Не съм играл играта, но тази част е супер :) 3д ефектите са доста и добри, не само за отбиване на номера. Имаше си доста сцени тип матрицата, които изглеждат уникално. Има си и духа от играта. Заслужи си парите. 9/10

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Пфффф! Кютек! Тупаник! Бой! Зомбита. ЯКИ МАДАМИ! 111/10!

И НАЙ-ВАЖНОТО - ТУК 3D-ТО БЕШЕ ПОНЕ 2 ПЪТИ ПО-ДОБРО, ОТКОЛКОТО В АВАТАР! ТАЯ ТЕХНОЛОГИЯ СЕ РАЗВИВА СЪС СКОЦИ, А НЕ КРАЧКИ!

Link to comment
Share on other sites

The%20Descent.jpg

 

The Descent - 'Спускането' -/2005/

 

Кръв, ужаси, скелети, мацки с пиксели = много добър хорър. Дори и актьорската игра е на ниво, което е нетипично за филми от този жанр. Сценарият също е на ниво. А режисьор е Нийл Маршал. Препоръчвам силно на всички, които все още не са го гледали. Лична оценка - 8/10.

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Resident Evil: Afterlife

Resident_Evil-_Afterlife.jpg

 

Не съм играл играта, но тази част е супер :) 3д ефектите са доста и добри, не само за отбиване на номера. Имаше си доста сцени тип матрицата, които изглеждат уникално. Има си и духа от играта. Заслужи си парите. 9/10

 

другата седмица и съм се навил да го гледам :) голям фен сън на поредицата :tongue

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам "Death at a funeral".

Общо взето доста емоционален, много смях, но имаше и истински стойностни моменти. Може би 6 или 7 / 10...

 

death-at-a-funeral-big.jpg

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Брутален филм.

antichrist-movie-poster1.jpg

 

Отдавна не бях гледал такава ПСИХАРИЯ :blink: :blink:

Доста объркан филм,явно трябва да се гледа 2ри път,но едва ли ще стане :laughing:

 

btw,в Арена го има

Link to comment
Share on other sites

За Форест и за Красив ум печелиш два шамара! Сега ако кажеш, че не си гледал и филми като AS GOOD AS IT GETS, BIG FISH, I AM SAM, THE BUCKET LIST и си готов да ти направим мечка направо следващия път laughing.gif

 

И това ми е човек дето дава оценки за филми....

 

 

я, я .... напиши си списъка, преди да съм си изпросил и аз някой шамар.... BIG FISH и I AM SAM съм ги гледал, за другите два ще се поправя и ще си припомня Красив Ум, че отдавна съм го гледал....

Link to comment
Share on other sites

Много сладък, забавен, емоционален филм. Хумор тип български, абе изобщо СТРАХОТЕН ФИЛМ !!!

 

1233353358_ost-ex.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...