Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ТРИ пъти почвам да го гледам този филм и трите пъти го махам макс до 20-тата минута!

Този, е дирекно за другата "подобна" тема, според мен разбира се. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Това горе е най-слабият филм за тази година. Язък, че толкова харесвам латино мацката.

 

то латино мацката си беше почти целия филм , + сцената където ония 2мата скочиха от 20тия етаж :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tais-toi%21.2003.DVDRip.XViD.BGAUDiO-KiNGS.jpg

 

Добре си се посмях. Французите знаят как да правят комедии.... Особено частта с двете полицейски коли...

 

От една седмица ми седи в свалените торенти ...тия дни тря'а го гледам :beer:

Link to comment
Share on other sites

saw-3d-jigsaw-statue-poster_452x662.jpg

 

 

SAW 7

Е те няма такъв ужас майна... Толкова ужаси съм гледал, но това е най-най-най реалния, бруталния, кървавия, зарибения и каквото друго се сетите.

Толкова вкаран във филма до сега не съм бил. Това изживяване е един път, така че не го пропускайте...

Който е истински фен на ужасите да тича бързо към киното, а не да чака някой запис сниман с камерата или ДВДрип на 17 инчов монитор и после да разправя боза, скука и т.н.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Лично аз мога само суперлативи да дам. Най-малкото си заслужава.

Вече го има с отлично качество,така че горещо го препоръчвам !

Edited by Xeon
Link to comment
Share on other sites

Някакви отзиви за Inception/Генезис?

 

 

Супер е! Един от малкото филми които е успявал да ме впечатли в последно време, заслужава си да се гледа на кино :) Съща така искам да препоръчам и Wall Street и двете части - много добри филми "Greed is good... and now it's legal !!" :D

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Нямам идея защо този филм ми хареса, но е факт, че истински се забавлявах и въпреки, че не съм геймърка ми хареса цялостната концепция и реализация.

Scott.Pilgrim.Vs.The.World.2010.480p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON.jpg

Link to comment
Share on other sites

Един хубав трилър, в добрият смисъл на думата - бавен, достатъчно емоционално наситен и тъжен. 7.8/10 (само заради слабите поддържащи актьори (за мен) и прекалено малката дължина на лентата, може би трябваше да е с 30 минути +)

The.American.R5.LiNE.XviD-TWiZTED.jpg

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Един хубав трилър, в добрият смисъл на думата - бавен, достатъчно емоционално наситен и тъжен. 7.8/10 (само заради слабите поддържащи актьори (за мен) и прекалено малката дължина на лентата, може би трябваше да е с 30 минути +)

The.American.R5.LiNE.XviD-TWiZTED.jpg

определено ми хареса, за разлика от мнозинството(съдейки по коментарите). явно повечето хора са чакали нещо да се случи(съжетната линия), а фактически това е друг тип филм(наподобява повече описателно-повествователен роман, само където вместо думи се използва камерата на оператора).

имам чувството, че в масовото съзнанение се е загнездило мнението, че след като става въпрос за наемен убиец, филма трябва да е супер динамичен, с обрат, с гонки, преследване, пуканици ... е, да, ама не :P

Link to comment
Share on other sites

Някакви отзиви за Inception/Генезис?

 

И на мен ми хареса. Само продължава да ме учудват нашите преводачи и невъзможните имена които слагат. Къде е inception къде е генезис. "Семе", "засаждане" и подобни да, но генезис... WTF!?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...