Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Дядо и мен много ме дразнят - превеждат филмите по това, което е на плаката или от първите 15 мин на филма. Не е само това, всички филми така се превеждат някак... нищо общо с реалността. Saw какво общо има с пъзел? Руснаците го превеждат "пила" ... Bring it on, с онез мажоретки беше нещо нечувано пак... ужас

 

Препоръчвам Mini TV Serial-а The Lost Room - 6 серийки са (в замунда), в IMDB са 3 части : http://www.imdb.com/title/tt0830361/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Подкрепям "Lost room"... Много интересно мини сериалче. Само третата част, т.е. развръзката, беше малко фантасмагористично, повече, отколкото трябва.

Link to comment
Share on other sites

due-date-poster-online-420-75.jpg

 

Веселяшка комедия. Очаквах да е много подобен на Ергенския запой, но филма си е уникален по свой начин, все пак онзи вдигна доста летвата - 7/10 .

Due Date / Път с предимство - по-глупаво име на бг явно не са успели да измислят...

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

due-date-poster-online-420-75.jpg

 

Веселяшка комедия. Очаквах да е много подобен на Ергенския запой, но филма си е уникален по свой начин, все пак онзи вдигна доста летвата - 7/10 .

Due Date / Път с предимство - по-глупаво име на бг явно не са успели да измислят...

 

+1

Снощи го гледах на кино и останах много доволен :)

Link to comment
Share on other sites

due-date-poster-online-420-75.jpg

 

Веселяшка комедия. Очаквах да е много подобен на Ергенския запой, но филма си е уникален по свой начин, все пак онзи вдигна доста летвата - 7/10 .

Due Date / Път с предимство - по-глупаво име на бг явно не са успели да измислят...

Доста добър беше :)

Link to comment
Share on other sites

the_social_network_movie_poster.jpg

 

Определено филм,който си заслужава гледането ! Сега остава да си набавя и книгата,по която е правен.

 

оф тоя е бати психопата .за 1 минута говори по 10000 думи.

Отделно тия където са правили субтитрите са сложили по 50 думи на кадър. :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

оф тоя е бати психопата .за 1 минута говори по 10000 думи.

Отделно тия където са правили субтитрите са сложили по 50 думи на кадър. :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

Съгласна съм с теб. Не се виждаше екранът от субтитри в 50 % от филма. Някои неща му се разбираха на английски, та нямаше нужда да се мъча да прочета субтитрите, които се сменяха на всичкото отгоре през 0,00001 сек., ама другото... Все съм си мислила, че аз говоря бързо, ама тоя съвсем не е в ред. Иначе филмът не беше лош, ама като че ли очаквах повече. Май пак пиарът му беше много.

 

Най ми стана криво за приятелят му, който го прецакаха. И Джъстин не очаквах да играе гадна роля, но му отива, да му се не знае :)

 

Edit : Хахаха, вярно ли бе? Не се бях замисляла. Моралната гледна точка я остави. Наистина е по-слаб, отколкото очаквах.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Съгласна съм с теб. Не се виждаше екранът от субтитри в 50 % от филма. Някои неща му се разбираха на английски, та нямаше нужда да се мъча да прочета субтитрите, които се сменяха на всичкото отгоре през 0,00001 сек., ама другото... Все съм си мислила, че аз говоря бързо, ама тоя съвсем не е в ред. Иначе филмът не беше лош, ама като че ли очаквах повече. Май пак пиарът му беше много.

 

Най ми стана криво за приятелят му, който го прецакаха. И Джъстин не очаквах да играе гадна роля, но му отива, да му се не знае :)

 

 

Като цяло филма е слаб (поне за мен).Цялата идея за соц. мрежата не ми харесва( от морална гледна точка).

 

 

И един доста голям фал.

Действието уж се развива 2004-та...сцената когато са в клуба би трябвало да е от 2004-та.Е парчето което се чува на заден фон ,докато онези 2мата си говорят е нова версия на вечната класика - Cassius-The Sound Of Violence (това тук е най популярната версията на парчето -

) НО в друг ПО нов ремикс от 2009 година -
.

А официалният release на Sound Of Violence (Narcotic Thrust Mix) излиза 2002 http://www.discogs.com/Cassius-The-Sound-Of-Violence/master/15347.

И се стига до това че тези които са правили филма са сложили парче от 2009-та ,при положение че действието се развива някаде около 2004-та. :allien Та нали уж филма е по действителен случай.

Все едно да се направи Български исторически филм който да се развива през 90-те години на изминалият век,и в него да сложат Миро - Губя Контрол. :lol:

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=B37wW9CGWyY&feature=player_embedded

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Съгласна съм с теб. Не се виждаше екранът от субтитри в 50 % от филма. Някои неща му се разбираха на английски, та нямаше нужда да се мъча да прочета субтитрите, които се сменяха на всичкото отгоре през 0,00001 сек., ама другото... Все съм си мислила, че аз говоря бързо, ама тоя съвсем не е в ред. Иначе филмът не беше лош, ама като че ли очаквах повече. Май пак пиарът му беше много.

 

Най ми стана криво за приятелят му, който го прецакаха. И Джъстин не очаквах да играе гадна роля, но му отива, да му се не знае :)

 

Edit : Хахаха, вярно ли бе? Не се бях замисляла. Моралната гледна точка я остави. Наистина е по-слаб, отколкото очаквах.

 

Пича си говореше супер ясно и книжовно и му се разбираше абсолютно всичко въпреки бързината на говорене

Като цяло филма е слаб (поне за мен).Цялата идея за соц. мрежата не ми харесва( от морална гледна точка).

 

 

И един доста голям фал.

Действието уж се развива 2004-та...сцената когато са в клуба би трябвало да е от 2004-та.Е парчето което се чува на заден фон ,докато онези 2мата си говорят е нова версия на вечната класика - Cassius-The Sound Of Violence (това тук е най популярната версията на парчето - http://www.youtube.c...?v=8BP3fiUpb10) НО в друг ПО нов ремикс от 2009 година -

.

А официалният release на Sound Of Violence (Narcotic Thrust Mix) излиза 2002 http://www.discogs.c...e/master/15347.

И се стига до това че тези които са правили филма са сложили парче от 2009-та ,при положение че действието се развива някаде около 2004-та. :allien Та нали уж филма е по действителен случай.

Все едно да се направи Български исторически филм който да се развива през 90-те години на изминалият век,и в него да сложат Миро - Губя Контрол. :lol:

 

 

 

Пич ебахти гафа честно не знам още как не са се самозастреляли :Facepalm:По действителен случай означава, че главната идея от филма е от действителен случай, не че всичко е както е било в реалността. Аз го препоръчвам тоя филм, струва си гледането, особено на фона на боклуците напоследък.

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Пича си говореше супер ясно и книжовно и му се разбираше абсолютно всичко въпреки бързината на говорене

 

Смятам, че достатъчно добре разбирам английски, ама тоя е някакъв рекордьор по плямпане. Отличен, отличен, колко да е отличен, абе става, ама чак пък...

Link to comment
Share on other sites

Относно The Social Network:

Пича говореше супер членоразделно и всички му се разбираше. За останалите има субтитри ;> Който и тях не смогва да прочете, значи проблема е другаде :)

По много добър начин се подчертава що за гийк е пича :)

 

Аз пък останах доста доволен, както от филма, така и от историята, която е до голяма степен истинската история на фейсбук. Овации и за Джъстин =)

Link to comment
Share on other sites

препорЪчвам Dot The I (2003)

MV5BMTU2MDQ1NjM5N15BMl5BanBnXkFtZTcwNTY5ODcyMQ@@._V1._SX214_CR0,0,214,314_.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0326835/

не се шашкайте от романтиката с която започва .... много силен филм

въобще като дойде края ей такъв и зяпваш с уста и се хващаш за главата, и се чудиш да се смееш ли или да останеш с отворена уста докато дойде края и като дойде баш края и вече тотално главата ти пада, удря се в клавиатърата, натискайки ALT CTRL и DEL заедно ... вдигаш си я от земята и я мяташ в кофата за боклук

Edited by dRiNKiN_pARk
Link to comment
Share on other sites

Мисля да ходя да гледам тези дни SAW 3D. Можете ли да ме посъветвате дали си заслужава. Като цяло попрекалиха с продълженията и вече е трудно да ни изненадат с нещо ново, но чета, че доста хора са останали доволни. Алтернативата ми е да гледам "Път с предимство" (Due Date) поне да се посмея...

Link to comment
Share on other sites

Мисля да ходя да гледам тези дни SAW 3D. Можете ли да ме посъветвате дали си заслужава. Като цяло попрекалиха с продълженията и вече е трудно да ни изненадат с нещо ново, но чета, че доста хора са останали доволни. Алтернативата ми е да гледам "Път с предимство" (Due Date) поне да се посмея...

 

И аз смятам да го гледам тая седмица :)

Разправят че било бая кърваво 3d :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мисля да ходя да гледам тези дни SAW 3D. Можете ли да ме посъветвате дали си заслужава. Като цяло попрекалиха с продълженията и вече е трудно да ни изненадат с нещо ново, но чета, че доста хора са останали доволни. Алтернативата ми е да гледам "Път с предимство" (Due Date) поне да се посмея...

И двата си заслужават. А SAW си е задължителен за феновете на ужаси, но на ужаси в "чистия" вид, а не ужаси с бозави историйки и щастлив край...

 

Докато "Път с предимство" си е комедийка. Нея дали ще я гледаш на 17 инча или в кино пак ще ти е забавна, но при SAW определено се гледа различно на 3Д в кино и вкъщи 2д на мониторчето със съмнително качество...

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Harry-Potter-and-the-Deathly-Hallows-Movie-Poster.jpg

 

 

Доста слаба част... Първият час-час и нещо е цялото действие. Последният един час можете да го пропуснете. Не си заслужава и да ходите на кино... 5/10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...