Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Street Kings"

Street_Kings.jpg

Скоро не бях гледал филм с Киану, не е лошо филмчето. Показва какви далавери се въртят в полицейските среди, кой изпълнява мръсните работи, кой какво прикрива и защо и други. Актуална тема! :) Да го гледат повече хора.

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Такам Death Note биде изгледано. Други предложения. Лично предпочитам разни сай-фай но и подобни стават. Аниме да е.

Link to comment
Share on other sites

"First Sunday"

First_sunday_post.jpg

Честно казано очаквах да е по-смешно и по-весело ама... С 2 думи за какво става въпрос => 2-ма искат да оберат църквата, защото единия дължи $$$, а другия за да ги даде на жена си, за да не се преместят със сина му в друг град. В крайна сметка не я ограбват и всичко се нарежда като на филм. :)

 

 

"The Mist"

The_Mist_poster.jpg

Хареса ми филма. Няма да казвам за какво става въпрос за да не ви е безинтересен. :)

 

 

"Virgin Territory"

virginterritory-pstr2-sm.jpg

Ала бала... :) цици, девойчета... :)

Link to comment
Share on other sites

Току що гледах за пореден път "9та Рота" и още ме лазят мравки ! Един много силен филм за войната в Афганистан. Отличен сюжет и прекрасна актьорска игра.

Link to comment
Share on other sites

Последно гледах Zeitgeist The Movie. Щом изгледаш филма започваш да гледаш на нещата по различен начин... Препоръчвам го ;)

 

932064_orig.jpg

Link to comment
Share on other sites

3196.jpg

Man on Fire (2004)

 

Кво да кажа освен...Дензъл Уошингтън. :) Този човек няма слаб филм,просто ме "шашва" :D

 

8/10

Oще един глас в подкрепа на бате Дензъл...тоя човек колко филми съм му гледа досега не ме е разочаровал :punk

Link to comment
Share on other sites

Гледах The Bucket List.Много готино филмче с едни от най-добрите актьори от "старата школа".Много се издразних на тъпаците,които са превели заглавието "Ритни камбаната с финес"?!??!!?!?!?Ебати злетата.

Link to comment
Share on other sites

"Господа офицери"

 

Филмът е нов/все още върви по кината в руско/, но е много добре направен и си струва.Особено пък за ценители.

 

Трейлър

Link to comment
Share on other sites

Гледах The Bucket List.Много готино филмче с едни от най-добрите актьори от "старата школа".Много се издразних на тъпаците,които са превели заглавието "Ритни камбаната с финес"?!??!!?!?!?Ебати злетата.

 

Напълно съм съгласен,филмчето е 6.

Link to comment
Share on other sites

Material Girls

Monsters House.

 

И двете филмчета ги изгледах тази вечер и ми харесаха доста. Особено първото си заслужава много.

 

Приятно гледане.

Link to comment
Share on other sites

forbidden kingdom - добър е филма, но адаптацията на холмарк е сигурно в пъти по ниско бюджетна и в пъти по добра ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...