Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Току що гледах това филмче Cow Belles и честно да си кажа ми хареса доста.

За нова комедия си е сполучлива, а и наи важното което ми направи огромно впечатление, че реалноста във филма е на максимум. :D

 

Друго освен да го гледате и вие немога да кажа.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Снощи гледах "Mother of tears: the tird mother" или алтернативно заглавие "Terza Madre" и си загубих времето. Мого груб, брутален и натуралистичен филм. Никаква идея за сюжета - създателите са заложили само на кълцаници и изкормвания. Много гаден - развали ми настроението.

Link to comment
Share on other sites

Да отбележа по адрес на "Телепорт"( "Jumper" ).Уникално готина концепция за екшънче...много ляв каст.Крайно ляв диалог и игра.Може да мине и за комедия за хората над 16.Просто на моменти отношението на "Дарт Вейдър" спрямо "Самър" е умопомрачаващо смешно.Никога не бих дал пак 5лв за този филм.

 

И да попитам.Някой да сподели впечатления от "Ще се лее кръв"( "There Will Be Blood" )?

 

Едит:

Още нещо, за Knight Rider.Абсолютно безмислици наблъскани в 60 мин( 1-вия епизод ).500+ к.с. автомобил не може да избяга на Ford Edge на планински път?Караш из университета без проблем( охрана на входа, check за пропуск? ).Въобще не става за нищо друго освен ако нямате НИКАКВА друга дейност за правене.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

movie_fracture.jpg

 

"Two thumbs up" за този филм е малко. Иска ми се като малък да съм бил изложен на радиация, за да имам поне още една-две ръце, за да вдигна поне още един-два палеца за този филм. Отдавна не бях гледал свестен трилър - този е точно в десятката. Препоръчвам го!

 

jumper-poster-full.jpg

 

Отначало бях много скептичен, но след няколкото добри коментара за филма реших да го видя. Ами, с пълно право съм бил негативно настроен - филмът е скучен, плосък, плитък, вдлъбнат, изгърбен и какво ли още не. Ето как бих го разказал накратко: "Яяяя, мога да фъркам! Фър - фър - фър! Ооо, лоши хора! Фър - фър - фър! Няма вече лоши хора! Фърррррр!"...

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Отначало бях много скептичен, но след няколкото добри коментара за филма реших да го видя. Ами, с пълно право съм бил негативно настроен - филмът е скучен, плосък, плитък, вдлъбнат, изгърбен и какво ли още не. Ето как бих го разказал накратко: "Яяяя, мога да фъркам! Фър - фър - фър! Ооо, лоши хора! Фър - фър - фър! Няма вече лоши хора! Фърррррр!"...

 

Още един негативен глас за филма. Радвам се, че не дадох пари да го гледам на кино... честно...

Думите "скучен, плосък, плитък, вдлъбнат, изгърбен " му пасват най-точно. Същото се отнася и за Cloverfield, който беше геройски спрян на 50-тата минута. :]

 

Гледайте "Елизабет: Златният век", а ако искате яко смях - Clerks 2.

Наистина достойно продължение, в пъти по-добро от Clerks.

Link to comment
Share on other sites

Същото се отнася и за Cloverfield, който беше геройски спрян на 50-тата минута. :]

 

Хехехехе 50тата минута... ти вече си с мозъчно увреждане... как успя да го изтраеш толкова... аз погледах няколко минути 5-6-7 (няма 10 със сигурност), още 5 изгубих в превъртане напред търсейки нещо по-интересно да стане или поне да почне да става ама то все същата боза и го спрях с кеф. Трябва дотолкова да си се преситил на филми че да търсиш да гледаш нещо ново и по-интересно като подход че да го гледаш и въпреки това е мега тъпо като цяло - поне за мен...

Link to comment
Share on other sites

Гледах следните заглавия и всички са добри .

Hitman (2007) - Доста добре направен , но имаше нещо странно във филма ... все пак го гледайте .

Alvin And The Chipmunks (2007) - Забавно филмче и пак говорещи животни с фрапирани хора ... хубав е филма .

Aliens Vs Predator: Requiem (2008) - Не е като първата част , но поне не са избрали 16 годишни супермени както правят във повечето филми (тук поне не са супермени) ... гледайте го и все пак не е като първата част .

Bee The Movie (2007) Пак , забавно филмче и има доста смях ... гледайте го задължително .

п.п. Вече не правят страхотни филми , които да ти се впият (като пиявици усетили кръв) в главата ... какво да се прай .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да вметна и аз за Хитмен...Слаба ракия, НО човека който е отговарял за бойните сцени - шапки долу.Невероятни, останах искрено впечатлен.Дори и граплинга беше реалистичен от мое гледище( сцената с мечовете не я разглеждаме от добро възпитание ).

Link to comment
Share on other sites

Slipstream

 

slipstream_l200710241549.jpg

 

Този филм направо ме побърка. Не знам аз ли нещо не вдявам, или наистина смисълът в него е... неоткриваем. Изгледах филма и чак след това прочетох резюмето и ми стана ясно за какво иде реч във филма. Антъни Хопкинс е режисьор, добре, обаче не очаквах такъв филм от него. Едва свързах двата края, за да си направя някакво заключение за филма.

 

А имаше нещо, което ми направи голямо впечатление... а именно това:

 

bscap0000su2.th.jpg

 

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Току що изгледахме Snow Buddies

Изключително приятно и развлекателно филмче. Особенно за мързеливи следобеди като днешният. :D

Гледаите го. :D Едва ли ще съжалчвате.

Link to comment
Share on other sites

The-Godfather-Poster-C12183750.jpeg

След този филм всичко останало изглежда като рисунка на третокласник пред Сикстинската капела.

 

:rolleyes:

 

Разбира се, трите часа са изпитание за нормалния човек, върнал се одеве от работа :) но не ти се ще да си лягаш, бе, деа! Ето това е класика!

Edited by kopche
Link to comment
Share on other sites

The Great Debaters

 

779.jpg

 

Филма е страхотен! Гледайте го и няма да съжалявате. Отново един прекрасен Дензъл Уошингтън и невероятен Форест Уайтъкър(макар и за кратко). Всяка една минута от този филм си струваше.

 

Оценкта 10/10

 

Nominated for Golden Globe. Another 6 wins & 5 nominations
Link to comment
Share on other sites

The Great Debaters

 

779.jpg

 

Филма е страхотен! Гледайте го и няма да съжалявате. Отново един прекрасен Дензъл Уошингтън и невероятен Форест Уайтъкър(макар и за кратко). Всяка една минута от този филм си струваше.

 

Оценкта 10/10

 

 

И от мен един глас. Филма наистина си струва да се гледа.

Link to comment
Share on other sites

renditionposter0kx1.jpg

 

Rendition 2007

 

не е лошо филмчето. става за гледане.

 

flawless2007poster1mv7.jpg

 

Flawless 2007

 

хареса ми. майкъл кейн е много добър актьор. заслужава си да му се отдели 2 часа.

Link to comment
Share on other sites

renditionposter0kx1.jpg

 

Rendition 2007

 

не е лошо филмчето. става за гледане.

 

flawless2007poster1mv7.jpg

 

Flawless 2007

 

хареса ми. майкъл кейн е много добър актьор. заслужава си да му се отдели 2 часа.

 

 

На мен лично повече ми допадна Rendition

Наистина става за гледане.

Link to comment
Share on other sites

Twilight Samurai по ТВ7 - вчера.За 2-ри път.Прекрасен филм е това.Днес гледах с Ник Кейдж Wicker Man и той ми хареса.Също днес по MGM "Соломон и Шеба"( Solomon & Sheba ) http://imdb.com/title/tt0114490/ .Останах запленен от него.Толкова красота в този филм, красота на отношенията.Не се правят вече такива неща.Холи Бери в тази си роля неотразима.

Link to comment
Share on other sites

City of men - достойно продължение на City of God :)

не е продължение на първия, но който не ги е гледал да ги изгледа и двата

който е гледал първия, сигурно вече е изгледал и втория :tongue

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...