Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

TAKEN - скоро не бях гледал толкова качествен филм от този вид

 

 

Супер филм , в Сърбия Лиам Нийсън може да го направят национален герой,или почетен гражданин.За мен този филм е най доброто за 2008 и режисьора му е един "некадърник :punk ".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mpakatynpostertc1.jpg

 

Katyn

 

силно се съмнявам, че подобни филми биха били разбрани в дълбочина от обществата, които са останали отвъд "желязната" завеса ... и тук не става въпрос до това колко голямо престъпление е било извършено спрямо един народ, а до разделението и отчуждението, което "онази система" е налагала, за да може да прекърши всякакъв опит за свобода. да използваш страха като основен механизъм и да противопоставяш брат на брата, сестра на сестрата ... едва ли има нещо по-антихуманно от това.

последните минути от филма са силно въздействащи ... сякаш нещо ти засяда в гърлото .... и за истината трябва винаги да се бориш! това в крайна сметка те прави човек.

Link to comment
Share on other sites

zohan_l.jpg

 

Изключително глупав филм с "невероятен" сюжет и плоски шеги. Който иска да позагуби малко мозъчни клетки, да го гледа.

Оценка 1/10

 

 

 

copy-of-hellboy2_ga_3.jpg

 

Снощи го гледах на кино и не съжалявам за парите, които дадох. Гилермо е успял да запази приказно-реалистичната обстановка от първата част. Екшънът и хуморът са на ниво. Единственият минус е, че е малко дълъг и някои сцени можеха да отпаднат.

Оценка 8/10

Link to comment
Share on other sites

Току що изгледахме ХАНКОК, какво да кажа освен че става за гледане, и със сигурност ще е много по добре филмът да се гледа на кино.

Но като ця;о филмът си заслужава да се изгледа.

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая гледах последния филм на Шамалаядингдонг - The Happening.

 

Ами...слаба работа. Нищо не се случваааа! Няма развръзка, кулминация, заключение, ала - бала. По едно време успява да създаде напрегната атмосфера, но тя бързо отминава, тъй като НИЩО НЕ СЕ СЛУЧВА! Не съм доволен.

Link to comment
Share on other sites

TAKEN - скоро не бях гледал толкова качествен филм от този вид

+1

 

Son of Rambow гледах.

Спокойно филмче за две английски хлапета. Направо ме върна в детските години... :lol:

Link to comment
Share on other sites

pos6621.gif

 

Числото 23 Психо филмчето е супер. Заплетена история и всичко останало, а играта на Джим Кери също е на доста добро ниво.. :punk

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

pos6704.gif

 

1408 Много добър психо филм

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ханкок Доста безсмислен, почти никакво развитие в целия филм. Ужасно простоват...

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Taken Филм тип Рамбо, но доста добре направен и е сред най-добрите в този жанр излезли напоследък...

Edited by the_alien
Link to comment
Share on other sites

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008)

Много слаб филм добре че не отидах да го гледам на кино, те старите части бяха в пъти по добри

 

The Scorpion King 2: Rise of a Warrior ( 2008 )

Що се отнася до това ново заглавие според ми си заслужава вниманието има какво да се види и като цяло филмчето е добро

 

Street Kings (2008)

Поредния филм с корумпирани ченгета но това заглавие изпъква пред много други, довелен съм от филма

 

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008)

Е имах големи очаквания по новия филм но май си останах с тях какви бяха тези реклами и отзиви, филма не струва миналите части според мен са 3 пъти по добри и това си е

 

Iron Man (2008)

Много добър филм не усетих кога дойде края дано направят качествено продължение

 

10,000 B.C. (2008)

Много качесвен филм бил го гледал с удоволствие поне още два пъти

Link to comment
Share on other sites

The Scorpion King 2: Rise of a Warrior ( 2008 )

Що се отнася до това ново заглавие според ми си заслужава вниманието има какво да се види и като цяло филмчето е добро

 

 

НАЙ-ТЪПОТО нещо (да нещо, това не може да се определи като филм) което съм виждал през съзнателния ми живот.... по-добре гледайте дързост и красота отколкото това, сериозно !

Link to comment
Share on other sites

Scoop

Cassandra's Dream

 

Два от последните филми на Уди Алън! Страхотен набор от актьори - Хю Джакман и Скарлет Йохансон в единия, Юън Макгрегър и Колин Фаръл във втория. Пленително красиви кадри. "Разкази с неочакван край", но с тонове ирония и хумор. :smile:

На конвейра чакат Match Point и Melinda and Melinda. A до възглавницата ми - "Ако импресионистите бяха зъболекари" :woot

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...