Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cheech & Chong - Up in Smoke еи тва е супер як филм за гледане когато си напушен :D

неска следобед го гледах с един авер в тях супер смях :D

Link to comment
Share on other sites

THE OTHER BOLEYN GIRL -наистина много добър филм по мое мнение.Перфектен във всяко отношение.

Особено ме впечатли играта на Натали Портман-в съвсем различна светлина я виждаме тук. Взаимотношения, интриги, мръсни номера само и само да се докопат до парите и властта-много добре показано.Препоръчам :)

 

Определено филма си заслужава!

 

Гледах и Vantage Point. Филмчето наистина ме държа в напрежение доста време. Гледах го основно заради Форест Уайтъкър. Много интересно е направен...

 

1499529188483d529faca53.jpg

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми преоръча някоя по-нова и свежа комедия щото имам голям мерак за комедии обаче то на последък само бози излизат и няма нищо интересно

Link to comment
Share on other sites

pathology.jpg

 

Мрачен, напрегнат, жесток, изкривен, кървав, садистичен и особено много възбуждащ!

 

 

На мен лично ми хареса филма, макар е малко натоварващ.

Та заслужава си човек да го гледа, поне и според мен.

Link to comment
Share on other sites

пътешествие към центъра на земята - адаптацията на холмарк е в пъти по добра

филма си беше направо зле :bgrin:

 

 

Пътешествието си е класика за мен.

Link to comment
Share on other sites

Superhero Movie

НЯМА ТОЛКОВА ТЪП ФИЛМ>>!>>>>!..!.!>1.>!.!>.1Няква мега жалка "пародия".Тва е филм анти-"Гледах... препоръчвам го!"

Drillbit Taylor

Свежа комедийка с Owen Wilson,малко е детска,но бива.

Edited by sk8er
Link to comment
Share on other sites

Superhero Movie

НЯМА ТОЛКОВА ТЪП ФИЛМ>>!>>>>!..!.!>1.>!.!>.1Няква мега жалка "пародия".Тва е филм анти-"Гледах... препоръчвам го!"

е то по заглавието и картинката няма какво да е друго

но все пак го изгледах че се и позасмях тук таме :lol:

Link to comment
Share on other sites

от тези които в момента са актуални в сървара препоръчвам:

Big.Momma`s.House(2000)

Big.Nothing[2006],

Cutthroat.Island.1995,

Drillbit.Taylor.UNRATED,

Gone.Baby.Gone[2007],

Recep.Ivedik.2008,

Serving.Sara.2002,

The.Onion.Movie[2008],

Without.A.Paddle

 

 

Recep.Ivedik.2008 горещо го препоръчвам страшна простотия,Serving.Sara.2002 страхотна романтична комедия препоръчвам го на всички дами,Big.Nothing[2006]не е лош филма няма кървави сцени но страшно заплетена комедия с елементи на драма и още нещо...едни олигофрени изтрепаха цял град без да искат без да се познават няколко серийни убуйци ... :punk става за гледане.Gone.Baby.Gone[2007],този ще ви накара да се замислите сериозно (може са мо на мен така да ми е подействал)завършва нестандартно тъпо...абе сваляйте и гледайте.

Edited by kodi
Link to comment
Share on other sites

Гледах Snatch доста добър филм, не знам как го бях пропуснал... :)

 

 

 

7.5/10

 

Можете ли да ми препоръчате филми на Тарантино и Гай Ричи...

Link to comment
Share on other sites

Има някакъв филм: "Big Stan " някой ще може ли да го качи ?

Комедия с Роб Шмайзер http://www.avtora.com/reviews/rewiuta/gole...t_stan_big_stan

има го в emule, но няма достатъчно източници ... сигурно след 1-2 седмици ще е available

Link to comment
Share on other sites

Мега,гига,супер много препоръчвам Wanted .

Няма такъв филм с толкова много Екшън(с главно Е),пълен с обрати,хумор и сложни моменти в сюжета...А на всичкото отгоре получавате и прекрасна Анджелина Джоли за гарнитура. :lol: Филма е много добър,бягайте да го гледате!!! :D

Edited by sk8er
Link to comment
Share on other sites

Прдеи малко изгледах Who Killed The Electric Car ? и трябва да призная,че направо останах потресен от фактите,изнесени в този филм...как самите прозиводители на коли,създали евтин и екологично чист автомобил го погубват с ясния замисъл да продават повече и повече петрол :sick Просто не е за вярване как лъжат хората...

Горещо го препоръчвам на всеки !!!

Link to comment
Share on other sites

Мега,гига,супер много препоръчвам Wanted .

Няма такъв филм с толкова много Екшън(с главно Е),пълен с обрати,хумор и сложни моменти в сюжета...А на всичкото отгоре получавате и прекрасна Анджелина Джоли за гарнитура. :lol: Филма е много добър,бягайте да го гледате!!! :D

 

И аз го препоръчвам. Перфектно забавление за кино. Стага да не сте от хората, които постоянно си задават въпроса "ама тва как стана", "ама тва е невъзможно". Филма е фантастика и си е чиста проба правен само за забавление, 2 часа добре направена пукотевица, няма излишни драми, излишни любовни сцени. Сюжета е клиширан, но не дразни въобще. Страхотна камера, много добър саундтрак и невероятно изглеждащата Анджелина Джоли.

Edited by Silver_bg
Link to comment
Share on other sites

Филма е фантастика

Филмът разбива фантастиката на пух и прах :) Не съм гледал по-"маняшки" филм!

 

Няма да говоря за смисъл, фабула, актьорска игра - те в случая са без абсолютно никакво значение. От значение е екшънът. Екшънът, който те кара да мучиш от удивление сцена след сцена. :D А за финала просто нямам думи - best action sequence of all fucking time!

 

Ако не си падате по яко пуцане с physics-defying елементи или по г-жа Джоли-Пит (ммммммм), не си правете труда да го сваляте, камо ли да го гледате на кино. Но ако адреналинът ви се покачва при вида на бързи коли, психопатски каскади, летящи (о, и то как само летят) куршуми и задника на гореспоменатата госпожа, то това е филмът за вас!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...