Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Препоръчвам ви

2821326fb4371c3a39209762a0fb9c1782a81a5fcharlie_wilsons_war.jpg

 

Страхотен филм! Отново брилянтни Том Хенкс и Джулия Робъртс!

 

10/10 Филма си заслужава!!

 

 

И аз го изгледах, и наистина си заслужава филчето.

Link to comment
Share on other sites

An Empress and The Warriors 2008

 

78441d44708fba5e9e6dbbbfe8af224b89855dcbpost3330891206436939fv5.jpg

 

 

Китайците са се оляли :lol: Страхотен филм, даже точно такова нещо ми се гледаше.

Само дето няма БГ събс, но си намерих английски и горе-долу се закърпи положението.

6+ за филма.

Link to comment
Share on other sites

За пореден път ще се доверя на избора на жена за филм( визирам горните предложения ), ще видим какво ще излезе.

 

После ще го допълня този пост с едни размишления...

 

The Ultimate Gift - много добър, леко върви иска още и още...нищо революционно, просто много добър

 

My Blueberry nights - толкова бавно се развива, че не успях да го догледам, нямах нерви за това.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Изгледах едно недоразумение, наречено "War of the worlds 2: the next wave". Участват точно петима актьора на кръст,които играят смехотворно слабо, едни такива никакви спец. ефекти и са използвани два декора - въобще всичко е толкова несериозно и бездарно направено; сигурно и за месец са го заснели. Концепцията е поредното клише за унищожаване на кораба майка, а сюжет липсва. Дали въобще някой от екипа на първата част знае за съществуването на тоя антифилм и как са допуснали да се ползва името! Наистина много боклуци са ми попадали и вече не трябва да се впечатлявам, но това е вече твърде много.

Не знам с какви още думи да си изкажа възмущението.... :ghost

Link to comment
Share on other sites

Untraceable - супер филмче.Особено като го гледаш след лекция и сте само вие в салона.Свежичко, трилърче, което не му пука за рейтинг комисиите.Въобще, напред към киносалоните!

Link to comment
Share on other sites

25th hour(2002) - изключително добър филм с блестяща игра на Едуард Нортън! Гледах го вчера за трети път, но не смятам да ми е последния.
Link to comment
Share on other sites

Zeitgeist.

Уникален филм, който разказва за произхода на християнството, слепият патриотизъм, скритите факти около 11 септември и опитите на американските милиардери да натрупат още пари чрез своите банки и марионетки в политиката.

 

Препоръчвам го! 10/10

 

 

Big Nothing.

Невероятна комедия! Най-смешният филм, който съм гледал за последните няколко месеца.

10/10

Link to comment
Share on other sites

Zeitgeist.

Уникален филм, който разказва за произхода на християнството, слепият патриотизъм, скритите факти около 11 септември и опитите на американските милиардери да натрупат още пари чрез своите банки и марионетки в политиката.

 

Препоръчвам го! 10/10

Тъкмо щях да пиша за него. Невероятен филм наистина. Дори и да не вярвате в съществуването на световни конспирации, заслужава си да се види, за да се запознаете с "алтернативната истина". Лично аз съм малко пристрастна, защото Zeitgeist отразява моето собствено виждане за глобалните манипулации от страна на медии и правителства, но хубавото на филма е, че ти предоставя доказателства и те оставя сам да си изградиш мнението.

P.S. Адмирации към авторите и за некомерсиалното разпространение!

Link to comment
Share on other sites

rec-poster-thumb.jpg

 

Не е лошо филмчето, но е малко предвидимо. На мен като ми го препоръчаха ми казаха да не го гледам сам и това беше грешката, трябваше да го гледам сам... защото едва ли не ще си повърнеш сърцето от страх. Може би тръгнах с грешна нагласа за наистина много страшен филм.

Лична оценка: 6/10

Edited by Sothbiss
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...