Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Тази вечер гледах Изкуплението Шоушенк(The Shawshank Redemption). Не, че не го бях гледал и преди, но този път ми достави изключително голямо удоволствие. Не знам поради каква причина. Който е гледал филма знае за какво става въпрос, а който не е да не се двоуми още дълго :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No Country for Old Men

 

Мииии...не съм очарован. За момент филмът създава една приятна атмосфера, привлича вниманието ти, кара те да се свиеш във фотьойла в тръпнещо очакване на следващото убийство и накрая просто те пуска на земята и те сритва като мърляво коте. Просто ей така. Действието се развива мудно, разговорите са мудни, дори екшън сцените са някак мудни. За мен единственото впечатляващо нещо беше играта не Бардем - много добре се превъплъщава в ролята на убиец-психопат. И толкоз. В крайа сметка - можеше да измисля и по-добър начин за прекарване на 2 часа от живота си. :)

Link to comment
Share on other sites

Днес трябваше да решим дали да гледаме The Mist или Cellular. Накрая гледахме Cellular. Филмът е стандартно качество екшън с елементи на трилър или нещо такова. Не се подмокрих от кеф, но си прекарах приятно следобеда. А и Транспортьора е вътре, това все пак е някакъв бонус.

Link to comment
Share on other sites

Самый лучший фильм. Няма такъв смях! За съжаление няма субтитри ( дори английски ), Не е нужно да сте експерт по руски да го разберете, и без това не говорят кой знае колко. Хубав филм, пародия на 9-та рота, Бригада и още доста руски филми и сериали.

Оценка 8.5/10 ;].

 

Едит: The mist. Яко филмче, край - типичен за Стивън Кинг - тъп.

8/10, защото краят ме издразни.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Снощи гледах: Eaten Alive по Animal Planet.... леле цяла нощ не съм спал.

Ето малка част от филмчето:

http://www.youtube.com/watch?v=idSTOBrz2S0

/На една от снимките се вижда мозък изяден от червеи на жив човек!/

Никъде не можах да го намеря целия.... просто е покъртителен :blink:

Link to comment
Share on other sites

Едит: The mist. Яко филмче, край - типичен за Стивън Кинг - тъп.

8/10, защото краят ме издразни.

Току-що го изгледах, краят за мен беше най-уникалното и разтърсващо от целия филм. Не съм запознат с цялостното творчество на Стивън Кинг, понеже за мен е малко "изчанчено", което се доказва и с този филм. Но това е най-доброто, което съм гледал в близката година, ако не и повече - давам оценка 10/10 :punk

Link to comment
Share on other sites

Току-що го изгледах, краят за мен беше най-уникалното и разтърсващо от целия филм. Не съм запознат с цялостното творчество на Стивън Кинг, понеже за мен е малко "изчанчено", което се доказва и с този филм. Но това е най-доброто, което съм гледал в близката година, ако не и повече - давам оценка 10/10 :punk

Чак най-доброто за мен не,но филма е наистина невероятен благодарение на края си.Пък и като цяло.Не очаквах,че филм чието действие се развива в супер-маркет би бил толкова интересен.А края-свали ме на земята и ме рита в корема 20 минути :D - наистина потресаващ

Link to comment
Share on other sites

Едит: The mist. Яко филмче, край - типичен за Стивън Кинг - тъп.

8/10, защото краят ме издразни.

 

То бивало на всеки филм да слагат бозав край :blink:

 

Който харесва филмите по Стивън Кинг ще го хареса. Добър е .

Link to comment
Share on other sites

То бивало на всеки филм да слагат бозав край :blink:

 

Който харесва филмите по Стивън Кинг ще го хареса. Добър е .

 

Да филмът наистина е добър, но колкото ВЪРТЕЛЕЖКА НА СМЪРТА ИЛИ ПРОКЛЯТИЕТО.

Този му филм не е от най-добрите. Макар, че си заслужава.

Link to comment
Share on other sites

Flawless( http://www.filmi.info/movie.php?id=274 ), едно много добро филмче за една спокойна вечер след много дълъг и много уморителен ден.Иначе WickerMan, ебаси филма.Прекалено изчанчен ми се видя на мен, но определено е открояващ се от бозичката напоследък.

Link to comment
Share on other sites

Taxidermia - филмът е много добре направен. Европейско кино. Не случайно е взел награди. Бих по препоръчал, на който му се гледа нещо различно, брутално и не се погнусява лесно ... :tongue

Edited by the_alien
Link to comment
Share on other sites

Снощи гледахме двете части на STEP UP.

Филмчето е доста развлекателно и наподобява малко HONEY.

Тинейджърски ако мога да се изразя така. Заслужава си гледаите го.

Link to comment
Share on other sites

Flawless( http://www.filmi.info/movie.php?id=274 ), едно много добро филмче за една спокойна вечер след много дълъг и много уморителен ден.Иначе WickerMan, ебаси филма.Прекалено изчанчен ми се видя на мен, но определено е открояващ се от бозичката напоследък.

добро филмче малко бавничко но добро

а за Mist - страхотен :punk разбира се края супер гаден

Jumperа също :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

вЕрно, танците в тоя филм са "връхТа".Честно казано такава хореография и такива личностни качесва до сега не съм виждал( там "Танцувай с мен", "Мислят, че могат да танцуват"( "Dance" формата изл. по TV2 ), Флетли и т.н. ), разбира се аз съм просто зрител, който даже много не се интересува от танци, но евалата.

 

Едит:Да не се обърка някой, филма наистна - както е казано по-горе - е ориентиран към публика м/у 12 и 19 основно.Захаросаните моменти, леките закачки в даскало и т.н., "тоя филм съм го гледал и тоя мач съм го играл" - както пеят някои.10/10 му е множко.Липсва иновативния подхват за такова нещо, а дори и да го имаше му липсва гения зад камерата и този пред нея( поне един ).Така, че даже 9/10 му е много( щото иновация даже няма ).Поради тази причина и преексплоатирания сюжет, както и някои др. неща, за мен е 6.8/10.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

вЕрно, танците в тоя филм са "връхТа".Честно казано такава хореография и такива личностни качесва до сега не съм виждал( там "Танцувай с мен", "Мислят, че могат да танцуват"( "Dance" формата изл. по TV2 ), Флетли и т.н. ), разбира се аз съм просто зрител, който даже много не се интересува от танци, но евалата.

 

Едит:Да не се обърка някой, филма наистна - както е казано по-горе - е ориентиран към публика м/у 12 и 19 основно.Захаросаните моменти, леките закачки в даскало и т.н., "тоя филм съм го гледал и тоя мач съм го играл" - както пеят някои.10/10 му е множко.Липсва иновативния подхват за такова нещо, а дори и да го имаше му липсва гения зад камерата и този пред нея( поне един ).Така, че даже 9/10 му е много( щото иновация даже няма ).Поради тази причина и преексплоатирания сюжет, както и някои др. неща, за мен е 6.8/10.

 

 

Искрено ти препоръчвам да гледаш HONEY щом ти харесват танците.

Както мисля, че съм споменал по горе step up е добро филмче но неможе да се мери с ХЪНИ.

Там танците наистина са върхът и филмът е както трябва.

 

А моята оценка за двете части на STEP PU е 8 като дори клоня и към 7 заради качеството.

Но гледаи ХЪНИ ще останеш доволен и ще се накефиш.

Link to comment
Share on other sites

Снощи гледах Enchanted (2007)

 

a9d56375bf9b8157348754e23a4abe3c23485ce4Enchanted.2007.XviD.AC3-STM.jpg

 

Знам, че идеята на филма не е Hardcore екшън, а детски филм, но все пка беше прекалено лигав. Излизаше от рамките на лигнята. Попринцип харесвам детски филми и анимации, но това бее просто... Ако не си 7 годишно русо момиченце :P няма смисъл да си прави труда...

 

ПС: Ама, принцесата ставаше... :lol:

Edited by nx11
Link to comment
Share on other sites

Хъни съм го гледал и също много ми хареса ама тука хореографията вкл. много хора, комплексна е.Не че разбирам.Стават филмчетата.

Link to comment
Share on other sites

"Only the strong" , гледах го наскоро иии става филм4ето ,за бойни изкуства или по-то4но "капойера" ,някво екзоти4но ,бразилско бойно изкуство.С 2 думи ,гледайте го :lol:

Link to comment
Share on other sites

аз като го гледах Хъни и направо ми се прищя да се разтанцувам :lol: :lol: :lol: филма е супер а Джесика си играе ролята перфе на 100 %

 

 

някой да има идея за филм с движение като цяло (в смисъл автомобили.......квот ще да е , за предпочитане нещо рейсърско ако мога така да се изразя......без : Бързи И яростни (3те) и Ускорение...сигурно 100 пъти съм ги гледал

Link to comment
Share on other sites

някой да има идея за филм с движение като цяло (в смисъл автомобили.......квот ще да е , за предпочитане нещо рейсърско ако мога така да се изразя......без : Бързи И яростни (3те) и Ускорение...сигурно 100 пъти съм ги гледал

Redline не си ли гледал :lol: Горе долу става.

Иначе аз скоро нищо не съм гледал, обърнах го на сериали, 4400, Heroes, все такива изчанчено-фантастични :lol: ся може да почна Bionical Woman или там квот беше :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...