Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.imdb.com/title/tt0870209/

този филм...печели първо място в класацията ми по тъпотия

по принцип като не ми хареса филма го спирам на 10-20 минута, но този си викам дай да видим колко тъп може да бъде един филм...еми не успях да го изтрая - 30та минута и дел :sick

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt0870209/

този филм...печели първо място в класацията ми по тъпотия

по принцип като не ми хареса филма го спирам на 10-20 минута, но този си викам дай да видим колко тъп може да бъде един филм...еми не успях да го изтрая - 30та минута и дел :sick

 

 

Поне има готина обложка :) и на трилър го докарва горе долу

Link to comment
Share on other sites

hoodwinked.jpg

 

Hoodwinked

 

отдавна не бях гледал толкова свежа анимация. става както за малки, така и за "големи" деца :)

 

Ааааа, това филмче му се изкъртих преди 1-2 месеца, ще излиза и 2-ра част.

А иначе -> Harold and Kumar go to White Castle.

Свежа наркоманска комедийка общо взето :lol: . Сега чакам да пуснат 2-рата част с яко качество и усещам как ще се разцепя пак :Ь.

Link to comment
Share on other sites

хора плс кажете от къде мога да си сваля сезоните на The Kids from Room 402 на бг плс хелп

Задай си въпроса в ТАЗИ тема, че тук сигурно ще ти изтрият мнението.

Link to comment
Share on other sites

The Andromeda Strain

 

Бях се отчаял, че вече никой не прави хубави филми. Днес изгледах двете серии на тоя филм. Не съм се наслаждавал така на подобен тип филми от години. Жанрът е като цяло фантастика, но филмът е за смъртоносна вирусна зараза. За разлика от останалите 10 подобни филма, които може да сте гледали, този не е скучен, защото не е правен от Холивудски пудриери, а е продукция на Sci Fi Channel и е правен по роман на Майкъл Крайтън. Хареса ми толкова много, че всъщност ще си намеря и сваля и оригиналния филм 1971!

 

Препоръчвам на всички, които обичат хубавото кино.

Link to comment
Share on other sites

The Andromeda Strain

 

Бях се отчаял, че вече никой не прави хубави филми. Днес изгледах двете серии на тоя филм. Не съм се наслаждавал така на подобен тип филми от години. Жанрът е като цяло фантастика, но филмът е за смъртоносна вирусна зараза. За разлика от останалите 10 подобни филма, които може да сте гледали, този не е скучен, защото не е правен от Холивудски пудриери, а е продукция на Sci Fi Channel и е правен по роман на Майкъл Крайтън. Хареса ми толкова много, че всъщност ще си намеря и сваля и оригиналния филм 1971!

 

Препоръчвам на всички, които обичат хубавото кино.

аз вече гледах този от 71 докато чаках субс за 2 част :bgrin:

нз защо някъде четох че щяло да има 7 части - май не е така защото си завърши :angry:

Link to comment
Share on other sites

аз вече гледах този от 71 докато чаках субс за 2 част :bgrin:

нз защо някъде четох че щяло да има 7 части - май не е така защото си завърши :angry:

кое завърши :blink:

ти си го гледал, но май не си видял нищо от филмчето:rolleyes:

тва с числото, което се оказа, че е номера на кутията, където сложиха единствената проба от вируса май си го пропуснал B)

щото само този факт е напълно достатъчен за продължение според мен :punk

Link to comment
Share on other sites

Последно гледах Zeitgeist The Movie. Щом изгледаш филма започваш да гледаш на нещата по различен начин... Препоръчвам го ;)

Пффф...

 

Това си е направо задължително ако питате мен :)

Link to comment
Share on other sites

кое завърши :blink:

ти си го гледал, но май не си видял нищо от филмчето:rolleyes:

тва с числото, което се оказа, че е номера на кутията, където сложиха единствената проба от вируса май си го пропуснал B)

щото само този факт е напълно достатъчен за продължение според мен :punk

забелязах и логото също

но никъде не намирам информация за повече серии :unsure:

филма от 71 са 2 части

надявам се новия да има продължение ;)

Link to comment
Share on other sites

Гледах The Fountain. Музиката на Клинт Мансел е превъзходна, а и филма си струва гледането, но определено не е по вкуса на всеки.

Link to comment
Share on other sites

Железния човек

Най-глупавия филм , който съм гледал , най-глупаво прахоснаите 5 лв. , най-глупаво загубените 2 часа от живота ми . Замалко да заспя още се чудя защо се навих да ида поне да беше някой друг по-свестен. Толкова ме е яд , че не искам да гледам за линкове с инфо и име на английски.

Link to comment
Share on other sites

The Forbidden Kingdom

Свежо филмче с добри мелета. :) Джет Ли и Джеки Чан в 1 филм-доста добре. ;)

Harold and Kumar go to White Castle

Доста смях вкарва филма,пълен е с идиотски моменти.С нетърпение чакам втората част. :D

Semi-Pro

Очаквах филма да е по-смешен,щото все пак е с Will Ferrel, а той е пълен изруд.Става да го изгледаш,но не ме грабна много много...

Link to comment
Share on other sites

Железния човек

Най-глупавия филм , който съм гледал , най-глупаво прахоснаите 5 лв. , най-глупаво загубените 2 часа от живота ми . Замалко да заспя още се чудя защо се навих да ида поне да беше някой друг по-свестен. Толкова ме е яд , че не искам да гледам за линкове с инфо и име на английски.

Недей бре, не си само ти. Аз ходих на премиерата на Рамбо...

Link to comment
Share on other sites

"The Andromeda Strain"

Подкрепям мненията от миналата страница, че филмчето е добро и става за гледане. Честно казано не усетих кога изгледах и 2-те части. Нз дали ще има продължение или не, но ако има се надявам да е интересно. :)

Link to comment
Share on other sites

Romance & Cigarettes :smile:

 

Предупреждавам, че е kind of a мюзикъл, но някакси не е досаден. Режисьорът - Джон Туртуро - е невероятен пич по принцип и тук е направил чудесен филм. В главните роли са Джеймс Гандолфини ( =Тони Сопрано B) ), Сюзън Сарандън, Мери-Луиз Паркър (Weeds), и не-човекът Кристофър Уокън...

 

Препоръч!

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Въпреки е филма вече остаря и е от 2007 година чак ся се наканих да го гледам Step up(Пристъпи) и филмът се оказа доста добър и много ми хареса както и някой от парчетата в него според мен си заслужава и особено за някой който се зарибява по танците и и т.н.

Link to comment
Share on other sites

здравейте,препоръчайте ми някое леко и романтично филмче :rolleyes: скоро гледах 200 Pounds Beauty :D и ми допадна :D Гледах и 21 и определено ми хареса гледайте го !

Edited by ra4eto
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...