Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

7193.jpg

добро филмче

въпреки че не рабирам нищо от играта на карти ми беше интересен и смятам че си заслужава високите оценки :rolleyes:

 

 

Става определено, и аз го гледах онзи ден и ми хареса.

И сега се чудя дали да не изгледам Индиана Джоунс, понеже доста хора го свалят.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

What happens in Las Vegas(Да си остане във Вегас) - със учатието на Камерън Диаз и Ащън Къчър филма е нов от 2008 и сега го въртят по кината.Комедия е и е доста забавен и свеж има доста добри моменти.Бих казал че отодавна не бях гледал наистина добра комедия като тази напоследък все излизат някви дебилни филми дето тря насила да се смееш

Link to comment
Share on other sites

The Librarian - подобие на Индиана Джоунс

дам. и двете части са много добри :)

улични крале - поредната недоизгледана бозичка :sick

Link to comment
Share on other sites

Намерих едно уникааално шоу.Казва се fonejacker.Общо взето 1 пич си прави майтап с някви хора по телефона.Има някои уникални работи, на които направо паднах от стола от смях. :lol:

fonejacker.jpg

Има dvd(doovde :lol: ) с майтапите.Препоръчвам го много яко. :lol:

Link to comment
Share on other sites

The.Chronicles.of.Narnia.Prince.Caspian

 

Снощи го гледохме и честно казано си заслужава.

The chronicels of Narnia.Prince Caspian

 

На мен лично доста ми допадна филмчето, става за отбиване на времето и е доста и развлекателно.

Хайде още веднъж за късмет ;)

 

 

 

А на The Librarian, какво му харесвате не мога да разбера. Изключително посредствен филм, също като National Treasure, но с по-калпави ефекти.

Link to comment
Share on other sites

Хайде още веднъж за късмет ;)

А на The Librarian, какво му харесвате не мога да разбера. Изключително посредствен филм, също като National Treasure, но с по-калпави ефекти.

ами точно това му харесваме - че е като националното съкровище ;)

Link to comment
Share on other sites

ами точно това му харесваме - че е като националното съкровище ;)
Демек харесвате посредствени адвенчъри ;)
Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам 2 много готини филмчета пародии.Единия е The Onion Movie , пародия на новинарска емисия , но за такива новини не може и да става на въпрос , по която и да е телевизия! :lol: Другия е Meet The Spartans , то заглавието говори само по себе си , просто изключително брутален филм от създателите на Scary Movie , Romantic Movie и Epic Movie :) Такава гавра с 300 не си бях и мечтал да видя :lol:

Link to comment
Share on other sites

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Добро продължение на поредицата,изкефих му се много.Пълен с екшън,има и доста хумор,както и познатите и от старите филми "страшни" сцени. :D

The Big Lebowski

Ебати якият филм!!! :laughing: Снощи го гледах по БиТяВи-то и се сцепих от смях. :laughing: Добра смесица между далавери,изнудвания и такива работи и МНОГО смях. :D

Link to comment
Share on other sites

Уффф, тая тема или трябва да се забрани за непълнолетни, или да не се чете. Само спам и малоумни препоръки. Добре, че са поне коментарите на samkijot и на psychosis, че всичко друго е за триене.

Знам, че съм офтопик, ама отдавна ме нерви това.

Link to comment
Share on other sites

Уффф, тая тема или трябва да се забрани за непълнолетни, или да не се чете. Само спам и малоумни препоръки. Добре, че са поне коментарите на samkijot и на psychosis, че всичко друго е за триене.

Знам, че съм офтопик, ама отдавна ме нерви това.

 

Не разбирам какво те нерви. Различни хора различни вкусове. Забелязваш кой има вкус подобен на твоя и слушаш какво е казал. Виждаш и на кой вкуса му е коренно противоположен и ако на него/нея му е харесало определено не го гледаш...

 

Наскоро някой каза за Железния човек ли, рамбо 85 ли беше какво беше. Аз само като му гледам заглавието и ще пасувам, ако ще и на 10 човека да им е харесало, като видя обложката ми става ясно за какво иде реч.

 

Преди време се обърках да отида на кино на Final Destination, после колко пъти четох тука че на някой им бил харесал... ми тва е... аз едвам изтраях до средата докато си довърша пуканките и си излезнах. Досега филми на ужасите и подобни само са ме отегчавали или разсмивали.

 

Жената ме закара на някаква изпанска романтична комедия, то се оказа нито романтично нито комедия, на нея обаче и хареса, аз взех да се хиля като идиот като взе един да пее "кукурукуууууу", а половината салон ме изгледа като отровен, а жената взе да ме рита по кокалчетата и решиш че по-добре да си дремна че да не им преча :)

Link to comment
Share on other sites

THE OTHER BOLEYN GIRL -наистина много добър филм по мое мнение.Перфектен във всяко отношение.

Особено ме впечатли играта на Натали Портман-в съвсем различна светлина я виждаме тук. Взаимотношения, интриги, мръсни номера само и само да се докопат до парите и властта-много добре показано.Препоръчам :)

Link to comment
Share on other sites

Meet The Spartans

 

НЕ ГО ГЛЕДАЙТЕ!!! Неслучайно е сред 100-те най-тъпи филма првени някога според imdb. И с право. Този филм убива мозъчни клетки. 60 минути крадени скечове, не само, че са крадени, ами и лошо преиграни. Не си губете времето.

 

The onion movie беше як на моменти ( особено, когато монахинята пиеше сперма от горила xD ), ама е посредствена работа.

 

Препоръчвам Shaun of the dead и Run, fatboy, run. Simon pegg rulz ^^!!1

Link to comment
Share on other sites

Meet the spartans е подходящ филм за силно улигофренясали хора :lol: .Аз лично като го изгледах му се кефих поради 2 причини

1-скечовете са супер дебилни и малоумни :lol:

2-изиграни са от още по-дебилни актьори :lol: .Абе има смях :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...