Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да имате някакви идеи защо не ми работят function buttons за увеличаване , намаляване и mute на лаптопа ми и как да ги оправя ако може ?

 

 

едит: Изпуснал съм една дума. Мерси, че ми каза alchemy

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Да имате някакви идеи защо не ми е function buttons само за увеличаване , намаляване и mute на лаптопа ми и как да ги оправя ако може ?
От писаното горе не става ясно (поне аз не разбирам) какъв ти е проблема.
Link to comment
Share on other sites

Вече 3та седмица ме боли кръста и се чудя какво да правя :unsure:

 

Кръста е едно от най-лошите места където може да се контузиш, защото много трудно се възтановяват травмите така че както ти казаха бягай на доктор :)

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив мога да намеря DVD+R DL (двуслойни DVD-та по 8.5GB) шпиндели на сносна цена. Интересува ме главно Maxell, но може и други марки да са. Досега винаги съм използвал Dinoel, но нещо нямат доставка от сумати време насам, а на мен ми трябват дискове. Благодаря предварително! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако даден човек не е желал да гласува за мажоритарен кандидат, само една бюлетина ли е получил при влизането в тъмната "стаичка"? Или всеки си получава и двете бюлетини и просто пуска празна тази, от която няма фаворит?

Link to comment
Share on other sites

получава и двете бюлетини и просто пуска празна тази, от която няма фаворит?
Link to comment
Share on other sites

INCINERATOR директно при ортопед (минал са през това и за това си позволявам да давам съвет), този във 2-ра поликлиника е добър - сега първо за него се сещам.Зад Тримона има един НЕ ходи там, искаше да ми оперира рамото "ей така".

 

Дано ти мине и не е нещо хронично, успех.

Link to comment
Share on other sites

получава и двете бюлетини и просто пуска празна тази, от която няма фаворит?

 

...и някой му попълва фаворита в тарапаната при броенето...

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Където има 5 застъпници и те гледат в ръцете? Аз бях в СИК.

Edited by PrettyLittle
Link to comment
Share on other sites

Където има 5 застъпници и те гледат в ръцете? Аз бях в СИК.

 

E където има пет застъпници - ще се редуват - първата такава ще попълни първия, втората втория, третата... четвъртата и така... има за всички, няма да се карат, я...

Link to comment
Share on other sites

Как не се сетихме? Така можехме да се отървем от Герб...

Link to comment
Share on other sites

...и някой му попълва фаворита в тарапаната при броенето...

Точно затова питам. Снощи присъствах на "преброяването" в една доста голяма секция, при което разликата в броя на гласувалите за двата отделни вота е значителна. Не че това беше основният проблем де, ще пиша скоро фейлетон "По "изборите" около Пловдив", но това най-много ме озадачи.

 

едит: Не е точно това, де...

 

Наистина съжалявам, че нямах диктофон. При такива трикчета, каквито имаше там, и 50% нямаше да ме изненадат

Edited by RiMy_SuN
Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив мога да намеря DVD+R DL (двуслойни DVD-та по 8.5GB) шпиндели на сносна цена. Интересува ме главно Maxell, но може и други марки да са. Досега винаги съм използвал Dinoel, но нещо нямат доставка от сумати време насам, а на мен ми трябват дискове. Благодаря предварително! ;)

 

днес видях в кауфланд. първо ме сепна цената, а после видях че са двуслойни. марка не мога да ти кажа, но знам че има точно на шпиндели по 10 броя.

Link to comment
Share on other sites

днес видях в кауфланд. първо ме сепна цената, а после видях че са двуслойни. марка не мога да ти кажа, но знам че има точно на шпиндели по 10 броя.

Виж ТУК може да се сетиш по картинакта като ги видиш или ориентировъчна цена поне? Все пак бая път имам до Кауфланд, за да се окаже примерно, че няма да ми свършат работа въпросните дискове там.

Edited by NeRoX
Link to comment
Share on other sites

@NeRoX, не знам защо точно си решил да са 'Максел', аз съм купувал на няколко пъти такива като тези долу, 2.4Х, но вече съм се убедил, че човек трябва да е мазохист, за да чака над 40 минути да му се запише диска. От тогава насам купувам все двуслойни дискове с "по-нормална" скорост на запис. ;)

dvd_dl_maxell_sp.jpg

Link to comment
Share on other sites

@NeRoX, не знам защо точно си решил да са 'Максел', аз съм купувал на няколко пъти такива като тези долу, 2.4Х, но вече съм се убедил, че човек трябва да е мазохист, за да чака над 40 минути да му се запише диска. От тогава насам купувам все двуслойни дискове с "по-нормална" скорост на запис. ;)

dvd_dl_maxell_sp.jpg

Да, разбирам те, но проблема идва от там, че ги използвам за конзола за игри и се препоръчва навсякъде да са на 2.4x По-бързите скорости може нещо да осерат кълките всеки случай е доста по сложно да се плейва цяла игра от 1 диск от колкото да пренесеш само дадена информация. Тука имам едни DVD-R - ки, но се оказа, че и те не ми вършат работа заради някакви слоеве там, които не се прочитали. А предпочитам Maxell, защото са най-добрите дискове в съотношение цена-качество, които съм ползвал до сега. Ако някой знае къде има такива дискове казвайте, защото от около месец вече не мога да намеря и започвам да се изнервям...

Edited by NeRoX
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...