Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Изби рибата с последното. Представям си как в Хемингуей примерно като поискаш бира с цаца префърцунените им сервитьори ще те изгледат :lol: Като се замисля и в Хепи не съм виждал цаца в менюто (ако изобщо Хепи може да се нарече кой знае колко елитно), а в Новотела освен до басейна ако има но и там ме съмнява че цацата ще трябва да я внасяш "контрабанда" :lol: :lol:

 

 

 

 

Пък ти изобщо не си прочел моя пост или си прочел всяка 4та дума...

прочетах го и нямам ни най-малко представа кво точно имаш предвид но се радвам че поне всичко е оточнено и знаем сега къде има и къде няма цаца :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Искам да купя часовник на 1 приятел. Бих се разделила с около 150-200 лева. Не трябва да е нещо fashion, а нещо, което реално да върши работа. Някой може ли да ми препоръча марка? И най вече - ОТ КЪДЕ?!

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже магазин за клавиатури/компютарни части в Пловдив в който има повече от 2-3 клавиатури в наличност от които да можеш да си избираш (като в jar примерно). Може и от някой онлайн магазин, но за който се знае че поръчките пристигат.

 

Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли представа за колко може да се продаде/купи номер от типа на 088X XY XY XZ ?

 

В офис на МТЕЛ пробва ли?

 

Някой може ли да ми каже магазин за клавиатури/компютарни части в Пловдив в който има повече от 2-3 клавиатури в наличност от които да можеш да си избираш (като в jar примерно). Може и от някой онлайн магазин, но за който се знае че поръчките пристигат.

 

Мерси предварително.

 

plesio.bg

order.bg

get.bg

 

магазина на Reset

техномаркет и технополис също имат

 

Искам да купя часовник на 1 приятел. Бих се разделила с около 150-200 лева. Не трябва да е нещо fashion, а нещо, което реално да върши работа. Някой може ли да ми препоръча марка? И най вече - ОТ КЪДЕ?!

 

Има няколко магазина на ул "Отец Паисий", има и на Главната (имаше и в Екселсиор със сигурност но и други май има), доколкото си спомням има и в МОЛ-а 1-2 магазина за часовници. До халите също трябва да има...

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли представа за колко може да се продаде/купи номер от типа на 088X XY XY XZ ?

 

Към 200 лева. Купува се от оператора.

Link to comment
Share on other sites

Има няколко магазина на ул "Отец Паисий", има и на Главната (имаше и в Екселсиор със сигурност но и други май има), доколкото си спомням има и в МОЛ-а 1-2 магазина за часовници. До халите също трябва да има...

Казах 150-200, а не 1500-2000. Магазините за скъпи часовници ги знаем всички. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Казах 150-200, а не 1500-2000. Магазините за скъпи часовници ги знаем всички. :rolleyes:

 

Е във Джулиани пред Джумаята има и по 150-200 лева :) Даже то над 1000 мисля, че няма... Точно в момента не мога да се сетя за друг магазин в Пловдив ;) И един съвет отиди с него като му го купуваш, защото вкуса за часовници е строго индивидуален и мнооого трудно може да уцелиш някой, който да му харесва наистина :)

Link to comment
Share on other sites

В офис на МТЕЛ пробва ли?

Не съм питал, трябва ми информативно само да разбера колко е ценен, няма да го продавам.

 

Към 200 лева. Купува се от оператора.

И аз към подобна цифра се ориентирах, напълно убеден съм, че е над 150 лева вече

 

Казах 150-200, а не 1500-2000. Магазините за скъпи часовници ги знаем всички. :rolleyes:

На главната имаше реплики на Еmporio Armani за по 70 лева, иначе в халите и на пешеходния мост съм забелязвал в този ценови интервал.

Edited by kennyg
Link to comment
Share on other sites

Казах 150-200, а не 1500-2000. Магазините за скъпи часовници ги знаем всички. :rolleyes:

 

Нищо подобно - под 200лв съм виждал (и купувал от Джулиани точно и от Екселсиор) часовници

 

 

ПС: Мога ли да споделя че това часовника е абсолютно излишно нещо откак измислиха GSM-ите. Не знам за другите но на мен само ми пречат и не мога да трая такова нещо на ръката си особено от тези големите "водомери" и 5 мин не мога...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Даже то над 1000 мисля, че няма...

 

Изобщо даже... Особено пък RADO и RAYMOND WEIL всичките са под 1000 лева... Откъде го измисли това???

Link to comment
Share on other sites

Tочно в подножието на пешеходния мост от страната на Аптека Марица, входа е до магазин за закуски. Трябва да има табелки, по спомен беше на 2-рия или 3-тия етаж, срещу стълбите мисля, а на вратата пишеше, че работи и почивните дни. Нотариуса е жена ;)

Link to comment
Share on other sites

Дайте идея за магазин, от който да купя хубави чаши за бира.Но не халби, а от тези със столчето, като за вино.И да не е някаква цифромания,че бюджета е бая орязан.В момента се сещам само за Метро.Изключвам магазините от тип "1 лев".Предложения? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Преди малко без да искам направих нещо в страиците в инте нет и сега всички са ми зуумнати и увеличени. Как мога да го оправя ?

Link to comment
Share on other sites

CTRL + "-"(минус или с на мишката скрола пробваш нагоре-надолу пак с CTRL).

______________________________

 

До миналия месец са ми отчитали водомерите на апартамента според хората живеещи на адреса (не бил пломбиран водомера единия).Пломбирах водомерите - техен служител по-точно - и сега пак ми идва астрономическа сметка.Писах на ЕВН Топлофикация, но те ли отчитат водомерите или Brunata?Апартамента е на бул. Дунав 11.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Преди малко без да искам направих нещо в страиците в инте нет и сега всички са ми зуумнати и увеличени. Как мога да го оправя ?

ctrl+0 връща стандартния размер

Link to comment
Share on other sites

Искам да ми изпратят едни маратонки от Англия. Как може да стане това - възможно най-евтино и сигурно(все пак)? С куриер ли? И коя куриерска фирма да си избера?

Link to comment
Share on other sites

Искам да ми изпратят едни маратонки от Англия. Как може да стане това - възможно най-евтино и сигурно(все пак)? С куриер ли? И коя куриерска фирма да си избера?

 

Royal mail- ако не бързаш.Евтини са 4,5,6 лири и за седмица са тук.

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си купя пръстен сач?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...