Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

На мен пак ми казаха, че най-добрите моменти са сложени в трейлърите. 2-ката не ми хареса много, но все пак доста хора пак хвалят 3-ката. А тва ми е любимия момент от 2-ката http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=40303 :P

 

METRO

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не те разбирам на кое казваш сянка?

 

Иначе и аз имам едно въпросче. Тая година има много комари и като ходя следобед да тичам ме хапят доста. Кажете с нещо да се пръскам или да се мажа, че направо не е истина, сега се прибрах и на 3-4 места поне са ме захапали гадините :sick Ако може и да не мирише на нищо ще е идеално :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Не те разбирам на кое казваш сянка?

Явно не се е отбелязало на снимката и проблемът е в монитора ми - при тъмни неща (букви например) на светъл фон се образува сянка.

Сега обаче всичко изглежда ок. Може би е имало някакви магнитни бури :)

Link to comment
Share on other sites

Въпросът ми може да е глупав, но все пак-продават ли се отделно слушалки за Ipod и ако да-къде бих могла да намеря? Благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

Въпросът ми може да е глупав, но все пак-продават ли се отделно слушалки за Ipod и ако да-къде бих могла да намеря? Благодаря :)

 

Ето тук има.

Link to comment
Share on other sites

Иначе и аз имам едно въпросче. Тая година има много комари и като ходя следобед да тичам ме хапят доста. Кажете с нещо да се пръскам или да се мажа, че направо не е истина, сега се прибрах и на 3-4 места поне са ме захапали гадините :sick Ако може и да не мирише на нищо ще е идеално :rolleyes:

От доста години вече използвам Off и съм много доволен. Имам огромни проблеми с комарите. Винаги от цялата компания нападат само мен :(. Като магнит съм за тях. Използвам варианта който е като лосион. Така го водят. Реално е бутилка с "пръскалка" отгоре. Подобно на парфюмите трябва да го натиснеш няколко пъти. След като се напръскаш хубаво не е лоша идея да го разнесеш малко за да се покрие по - голяма площ.

 

Въпросът ми може да е глупав, но все пак-продават ли се отделно слушалки за Ipod и ако да-къде бих могла да намеря? Благодаря :)

А за коя версия на iPod те интересуват?

Link to comment
Share on other sites

Нищо не каза за тези които ти показах. Не стават ли?

Извинявай....просто конкретният линк,който си ми пратил не ми се отваря.Излиза ми 'For security and privacy reasons, your session has timed out.To go back to the Apple Store, please click on the link below'.

Та сега гледам сайта,ама поне аз не намирам нищо...

Link to comment
Share on other sites

ами ако линка помогне....повече подробности не знам

http://www.compactmediaplayers.com/wp-cont...od_shuffle1.jpg

Този модел използва стандартна 3.5 мм букса. Би трябвало да работи с всякакви слушалки. Ще погледна малко по - късно какви се продават в един магазин.

 

Edit:

Няма никакви слушалки за iPod. Преди имаха доста голямо разнообразие, но вече не.

Link to comment
Share on other sites

Я сега: Цък?

 

Тъпите им линкове са странни.

 

Ако не стане пак, цъкаш тук, отиваш на Слушалки долу в ляво в менютата. На "Аксесоари за iPod" първото.

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да залепя гума на колело със секундно лепило(коноколит)?Имам също и Поксипол както и някакво "Херкулес" - универсално лепило,но за него пише,че лепи кожа,дърво,хартия корк.С кое ще стане най-добре,също и най-бързо (за около час)?

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да залепя гума на колело със секундно лепило(коноколит)?Имам също и Поксипол както и някакво "Херкулес" - универсално лепило,но за него пише,че лепи кожа,дърво,хартия корк.С кое ще стане най-добре,също и най-бързо (за около час)?

 

Продават лепенки за гуми - вървят комплект с лепилото.

Link to comment
Share on other sites

Аз мога да си изрежа лепенка от стара гума и да я лепна с хелмитекс.Въпроса е,че вкъщи разполагам с гореизборените лепила,а утре няма да имам много време да ходя по магазини и да лепя с бавно съхнещо лепило.

Link to comment
Share on other sites

Херкулес-а не ми е познато, но другите две не са подходящи за лепене на гума. Трябва ти еластично лепило от рода на "Прома" или "Хелметекс", на основата на хлоропрен или друг .....прен ;).

Link to comment
Share on other sites

Добро утро. Искам да помоля, ако някой може, да ми даде линк или да ми изпрати на пощата програма за сканиране. HP Officejet 4580. Свалих някаква VueScan, но естествено трябва да я регна, иначе ми показва много "$" върху листа... :(

моят ник @abv.bg

Edited by netrootbg
Link to comment
Share on other sites

Добро утро. Искам да помоля, ако някой може, да ми даде линк или да ми изпрати на пощата програма за сканиране. HP Officejet 4580. Свалих някаква VueScan, но естествено трябва да я регна, иначе ми показва много "$" върху листа... :(

А в сайта на производителя потърси ли? я виж тук

Edited by netrootbg
Link to comment
Share on other sites

Да, потърсих, но на мен не ми трябват драйвери, а програма. Мисля, че ще стане всяка такава, която е за HP. Просто ако някой има, да я сподели.

Link to comment
Share on other sites

...
Изпратих ти portable версия на въпросната програма. Има и някакъв serial в архива.

П.П. VueScan е универсална и поддържа много устройства, не само на HP.

П.П.П Щом скенера се разпознава от Windows, защо не използваш вградения инструмент Scanner and Camera Wizard?

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Ти ли беше, Сашо? Благодаря ти многооооооо!!! Имаш един Кауфланд от мен, if you know what I mean ;)

Link to comment
Share on other sites

Колко време след акта трябва да мине за да покаже правилно изследването за СПИН?

 

Мерси :)

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...