Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой, някъде по магазини да е виждал да се продават чипове за покер?

Много ми трябват :/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой, някъде по магазини да е виждал да се продават чипове за покер?

Много ми трябват :/

ТСМ на Кукленско Шосе ( Зад хотел "Родопи" ) 032/670 063 ,гледах ги преди няколко месеца, в куфар, заедно с карти. Към 25 30 лв. бяха.

Link to comment
Share on other sites

ТСМ на Кукленско Шосе ( Зад хотел "Родопи" ) 032/670 063 ,гледах ги преди няколко месеца, в куфар, заедно с карти. Към 25 30 лв. бяха.

А до колко работи магазина? ... защото никой не отговаря на този номер.

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Само на тебе - 5 годишна е ако не виждаш. При сегашните условия и с тоя литраж цената е нормална. Добави и 8000+ лева ДДС ако си забравил.

Link to comment
Share on other sites

Има ли из форума някой, който се е занимавал САМ с регистрацията на ЕООД наскоро?

Link to comment
Share on other sites

Ако се интересуваш от такси, продцедури и т.н. може да погледнеш в lex.bg ;)

 

______________________________

За мен доста по-добра оферта е http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopi...e3a4cf7b5b53467 което предлагат МотоПфое (не искам да правя реклама само отбелязвам, че вече и дилърите почват да пускат каквото им падне на пазара за автомобили 2-ра ръка).

Link to comment
Share on other sites

Ако се интересуваш от такси, продцедури и т.н. може да погледнеш в lex.bg ;)

Чакай сега, как го беше казал ;) Подценяваш ме... и надценяваш себе си ;)

 

Трябва ми човек, който е минал през всичките описани процедури за няколко разяснения. Ако ми стигаше това, което е писано из нета, вероятно нямаше да питам, искам да си спестя връщания за някакви дребни подробности :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мислех, че може просто да си прочетеш каква е законовата уредба и административния ред, та да си свършиш работа..., но...

Link to comment
Share on other sites

За мен доста по-добра оферта е http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopi...e3a4cf7b5b53467 което предлагат МотоПфое (не искам да правя реклама само отбелязвам, че вече и дилърите почват да пускат каквото им падне на пазара за автомобили 2-ра ръка).

 

Тестовите автомобили обикновено е далавера, но този който ми хареса - AWD, автоматик, маса екстри :wub: :wub: :wub: и е само 90,000лв... SH*T... ще си карам мойта още известно време :P

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ей ама и ти си нагъл :) тъкмо като мен :) гледах го s40-то ... ама все окото ми бягаше към онези почти 300 к.с. на s60-тката.

 

__________________________

 

Даже може към кантора да я насочим :D впрочем имайки предвид колко е гадно да се разкарва през деня човек из ценъра и да се разправя с администрация ... ако ги има тези парички за хонорар не е зле да си направи услуга.

 

И понеже явно напоследък никой не иска да ми чете 1:1 мненията (или аз се изказвам неясно) направо ти давам това

http://www.mformsbg.com/bgmformsbg.html

 

и

 

http://www.mformsbg.com/firma/eood.html

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

искам да си спестя връщания за някакви дребни подробности :)

 

даваш около 200лв на някой адвокат, внасяш 3800лв в банката (там някъде беше), подписваш се където трябва и адвоката като станат готови документите ти се обажда да отидеш да си ги прибереш.

 

Ей ама и ти си нагъл тъкмо като мен гледах го s40-то ... ама все окото ми бягаше към онези почти 300 к.с. на s60-тката.

 

Остави конските сили... AWD, бяла кожа, дръвце...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Остави конските сили... AWD, бяла кожа, дръвце...

Мдааа..а, дръвце е ;)

Link to comment
Share on other sites

Даже може към кантора да я насочим :D впрочем имайки предвид колко е гадно да се разкарва през деня човек из ценъра и да се разправя с администрация ... ако ги има тези парички за хонорар не е зле да си направи услуга.

 

И понеже явно напоследък никой не иска да ми чете 1:1 мненията (или аз се изказвам неясно) направо ти давам това

http://www.mformsbg.com/bgmformsbg.html

 

и

 

http://www.mformsbg.com/firma/eood.html

 

Най-искрено ти благодаря, както и на djadomraz, аз също използвам гугъл :)

И след като питам за конкретно нещо, значи то ми трябва, запозната съм с вариантите, административните такси, възможните хонорари и т.н.

 

Поздрави!

Edited by RiMy_SuN
Link to comment
Share on other sites

Здравейте искам да попитам има ли някакво вешество или препарат,който да разтваря секундно лепило?!!Питам,защото имам едни много приятни съседи,които вече втори път пълнят ключалката на гаража ми с въпросното лепило и се налага да къртя патрона! :blink: А и ако подам някаква жалба в полицията няма да има ефект,защото нямам доказателства предполагам?!!

Link to comment
Share on other sites

Най-искрено ти благодаря, както и на djadomraz, аз също използвам гугъл :)

И след като питам за конкретно нещо, значи то ми трябва, запозната съм с вариантите, административните такси, възможните хонорари и т.н.

 

ОК де не се нервирай. Имам един приятел който наскоро го прави ако искаш пиши ми на лични да ти дам неговия телефон да го питаш. Той регистрира ЕООД-то преди няколко месеца но беше тази година определено

Link to comment
Share on other sites

Здравейте искам да попитам има ли някакво вешество или препарат,който да разтваря секундно лепило?...
Втвърдено секундно лепило се разтваря в ацетон.
Link to comment
Share on other sites

Втвърдено секундно лепило се разтваря в ацетон.
Благодаря,а нещо по-радикално да знаете?Защото мисля,че с този ацетон трябва да чакам доста май?!! :unsure:
Link to comment
Share on other sites

Благодаря,а нещо по-радикално да знаете?Защото мисля,че с този ацетон трябва да чакам доста май?!! :unsure:

Чук???

С ацетона се маха по принцип, но като доста са го омазали малко по трудно...

 

Секундното лепило е доста крехко. Би трябвало като го чукнеш да се оправи. Имах подобен случай и бях извикал един ключар - точно го почука леко и се оправи.

Дам, това имах и аз предвид. Особено метал хич не държи, лесно ще падне.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Благодаря,а нещо по-радикално да знаете?Защото мисля,че с този ацетон трябва да чакам доста май?!! :unsure:

 

Секундното лепило е доста крехко. Би трябвало като го чукнеш да се оправи. Имах подобен случай и бях извикал един ключар - точно го почука леко и се оправи.

Link to comment
Share on other sites

Секундното лепило е доста крехко. Би трябвало като го чукнеш да се оправи. Имах подобен случай и бях извикал един ключар - точно го почука леко и се оправи.
Благодаря ще пробвам следващия път!Дано да няма следващ път де!! :blink:
Link to comment
Share on other sites

...

Хрумна ми още една добра идея: редовно и обилно смазвай (гресирай) патрона. Лепилото няма голям шанс за адхезия при това положение.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте искам да попитам има ли някакво вешество или препарат,който да разтваря секундно лепило?!!Питам,защото имам едни много приятни съседи,които вече втори път пълнят ключалката на гаража ми с въпросното лепило и се налага да къртя патрона! :blink: А и ако подам някаква жалба в полицията няма да има ефект,защото нямам доказателства предполагам?!!

 

Два варианта - изглаждате отношенията културно или и ти започваш да ползваш същите методи. Примерно в ключалката на колата им - бързо ще се сетят :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

а пък ако иска да е по-гаден и от тях да им го върне с епокси. то поне не се разтваря изобщо, та гарантирано ще им се наложи да къртят.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...