Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Четвъртък пазара ;) само да каже някой дали не са изместили цветарите или още са си там.Но те ВИНАГИ работят и имат и в саксии и букети.Иначе на Гладстон точно срещу Рондото на ъгъла на пресечката има цветарски магазин(или май вече е в пресечката ама ще го намериш).

 

Знам го, ама някак си не ми се ходи чак дотам за един шибан букет... По-скоро нещо в Каршияка търся, ама в краен случай ще се разходя до четвъртъка.

 

Едит: Мда, очевидно магазинът, който буквално е до гъза ми все още работи :], мерси на всички.

Edited by Blitz^^
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой да ми преведе

 

schau mir ind die augen - Schau mir in die augen!! http://www.youtube.com/watch?v=ism7aLkgioU

 

 

Schau mir in die Augen,

sag mir bitte, es ist nicht wahr!

Du hast mich geprдgt,

ich hoffe, dass ist dir jetzt klar!

 

Ich kann es nicht beschreiben,

ohne dich bin ich am leiden.

Bleib doch hier bei mir!

Ich weiЯ, du willst jetzt gehen,

ich kann dich teilweiЯe verstehen.

Ich hab Liebe durch dich gespьrt,

wieso hat es mich hierher gefьhrt

 

Schau mir in die Augen,

sag mir bitte,es ist nicht wahr!

Du hast mich geprдgt,

ich hoffe, dass ist dir jetzt klar!

 

Ich kann es nicht beschreiben,

ohne dich bin ich am leiden.

Bleib doch hier bei mir!

Ich weiЯ, du willst jetzt gehen,

ich kann dich teilweiЯe verstehen.

Ich hab Liebe durch dich gespьrt,

wieso hat es mich hierher gefьhrt

 

Schau mir in die Augen,

sag mir bitte, es ist nicht wahr!

Du hast mich geprдgt,

ich hoffe, dass ist dir jetzt klar!

 

Много е хубаво парчето ама този език не го разбирам, а ми е интересно какво се пее.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Къде могат да ми поправят пишещата машина ?

Какво да пия, че три денонощия да не ми се спи ?

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив има зала за волейбол,където да отидем с още десетина партии и да направим една-две игри?Ако трябва и ще си платим-стига да е прилична залата

Link to comment
Share on other sites

Чичко Google дава това : http://www.bbc.co.uk/bbctwo/watchlive/

Макар че ми дава грешка (само при мен ли е?) :

Edit : Хаха, много смешно. Извинявай, че все пак се опитах да ти помогна. И проверих във www.gledai.tv, но там има само BBC 1.

 

962057s.jpg

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Някой случайно проверявал ли е какви места има за шоуто на Камен Донев на Античния Театър на 6-ти Юли?

 

И на каква цена са?

 

Притеснява ме, че докато се наканя, може да са свършили вече.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Щом е за Камен Донев, почти съм сигурна, че ще са свършили билетите. В театъра за негови представления билетите свършваха 2 седмици преди самото представление. Надявам се да бъркам за това. Иначе цената ще започва от 10 лв. или ще е точно толкова.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Дайте идея откъде мога да закупя или поръчам стелажи с висока товароносимост (250-300 кг на ниво). Проверих във всички строителни супермаркети, няма. Офертата от Апекс е малоумно висока.

Други предложения?

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив има магазини за бяла техника втора употреба ?? Интересува ме за съдомиялна машина .

Техностил отпреди бяха в кичука, но май са се преместили. В сайта им гледам, че сега са на бул. Мария Луиза №64. Там имаше преоценени стоки с дефекти при транспортиране. Може да провериш там.

Link to comment
Share on other sites

Някой силен по СЪПРОМАТ? Да го питам за една задача :P

Какво точно ти трябва, 90% е вероятността да не мога да ти помогна, защото ще съм ги забравил от 9 клас

Link to comment
Share on other sites

Какво точно ти трябва, 90% е вероятността да не мога да ти помогна, защото ще съм ги забравил от 9 клас

 

Без да се обиждаш, ама кой набор си, та да си ги учил в училище тея неща... Аз съм втори курс в университета и сега ме мъчи една задача от "Чист опън (натиск)" с включено деформационно уравнение :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Някой случайно проверявал ли е какви места има за шоуто на Камен Донев на Античния Театър на 6-ти Юли?

 

И на каква цена са?

 

Притеснява ме, че докато се наканя, може да са свършили вече.

Да не се бъркаш с 6-ти юни? Сега се разрових, но няма обявена дата за юли, а е пълно с коментари за представлението от 6-ти юни

Link to comment
Share on other sites

Без да се обиждаш, ама кой набор си, та да си ги учил в училище тея неща... Аз съм втори курс в университета и сега ме мъчи една задача от "Чист опън (натиск)" с включено деформационно уравнение :rolleyes:

Възможно е да бъдеш само по-стар от мен, кой е този университет в който се учи механика и не е ТУ, '88edition съм, най-добре дай задачата, за да мога да ти кажа дали ги помня или не

Link to comment
Share on other sites

Да не се бъркаш с 6-ти юни? Сега се разрових, но няма обявена дата за юли, а е пълно с коментари за представлението от 6-ти юни

 

6-ти Юни има представление и после има и на 6-ти Юли. Пловдив го повтарят :)

Link to comment
Share on other sites

Ако отида на 3д филм без анаглифни очила , ще мога ли да си го гледам като нормален филм или картината по някакъв начин ще ми създава дискомфорт или ще дразни очите ми ? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ако отида на 3д филм без анаглифни очила , ще мога ли да си го гледам като нормален филм или картината по някакъв начин ще ми създава дискомфорт или ще дразни очите ми ? :rolleyes:

Забрави...ако издържиш докрая, ще излезеш с главоболие и придобито късогледство. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ако отида на 3д филм без анаглифни очила , ще мога ли да си го гледам като нормален филм или картината по някакъв начин ще ми създава дискомфорт или ще дразни очите ми ? :rolleyes:

 

Ефекта на стереото се получава чрез разместването на 2 от цветовете. Затова са и очилата - за да не можеш да виждаш въпросния цвят с "грешното" око. Без очила образа ще е размазан. Главоболие не знам дали ще получиш но резултата е все едно да гледаш филма на скапан телевизор...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...