Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Така и така си почнал....каква музика свирят и ква марка му е китарата, че тука на бас сме се хванали? :D

Гибсън е китарата,а баса е Ibanez.Стилът им може да се опише така SuperSmiley%20-%20Metal%20Rulezz.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако носиш обеца само на дясното ухо си обратен.Да/не?

така се говори.

Link to comment
Share on other sites

Ръчния багаж само го пускат през Машината(защо с главна буква,като някакво страхопочитание :P )На нея се вижда каквото има в багажа като на рентген.Доколкото знам нямат право да го пребъркват,освен ако не са видели нещо подозрително.

 

Предполагам лъчите са вредни само ако се излагаш продължително време на тях-седмица-месец...

За метални предмети проверяват ЧОВЕКА,защото не могат да го пуснат през Машината и да проверят какво има по него.И това вече всички го знаят-минава през Портата,която засича всичко метално и ако изпищи минава пак и пак..и накрая го претърсват с металния детектор.

Ама на българските летища не ми изглежда толкова подсигурено,колкото го дават по филмите.Всеки може да се втурне набързо през разсеяната охрана и да се изгуби в тълпата....

след казаното от Moon Light нямам какво да добавя освен,че Машината се казва рентгенов апарат.

:D и аз си мислех нещо подобно,ама не бях много сигурна.

Edited by Moon Light
Link to comment
Share on other sites

И с тази Машина вижда ли се какво има вътре на някакъв монитор (както на един клип на U2)?Лъчите, които излъчва Машината вредни ли са?

след казаното от Moon Light нямам какво да добавя освен,че Машината се казва рентгенов апарат.

Link to comment
Share on other sites

Доколкото знам нямат право да го пребъркват,освен ако не са видели нещо подозрително.

Уви, не е така :( На летище Виена ми пребъркаха раницата най-спокойно :cry

Link to comment
Share on other sites

Мене ме интересува как вървят цените на златото. Интересува ме с около 1000 лева кво мога да взема

като грама и карат :D

Link to comment
Share on other sites

Доколкото знам нямат право да го пребъркват,освен ако не са видели нещо подозрително.

 

Уви, не е така :( На летище Виена ми пребъркаха раницата най-спокойно :cry

мдам Имат право да бърникат където си поискат... По-скро не пребъркват, когато не видят нещо подозрително. И на мене са ми ровили в багажа. Поне хората бяха много учтиви. Даже на този, който ми бърникаше в куфа, му беше по-неудобно, отколколкото на мен.

 

Някой може ли да ми препоръча програма, която да записва дискове, които са по-големи от 700 МВ?

 

edit:

Мерси, breakneck! :)

Edited by juji
Link to comment
Share on other sites

Nero си ги записва идеално дисковете над 700МВ. Но трябва да му оправиш настройките.

На Options/Preferences/General си оправяш червения маркер да ти сочи 90-тата минута. А на Еxpert Feauters даваш отметка на Enable disk-at-once CD overburning и maximum CD size да ти е например 91-92. И като записваш, на Burn панела трябва да маркираш на Disk at once. Успех ;)

Link to comment
Share on other sites

Въпрос: Коя година е паднал Тунгуският метеорит :confused

 

1908 май... ма не съм сигурен...

Link to comment
Share on other sites

Имам въпрос ... някой има ли предсвата (ако въобще има такова де) къде се продава бельо (женско) на Локо Пловдив .... :confused :D :P

 

Освен във феншопа на Локо Пловдив не виждам къде другаде.....може и във този на Ботев да пробваш...кой ги знае какво имат тия мръсници :P

Link to comment
Share on other sites

ОК тогава каква е разликата когато записвам дискове с Windows или с Nero?...мда,и как точно се записва с Nero,че съм много саката в тая област...

Ми примерно тва, че дисковете, които са излъгах да запиша с windows са прецакани, а тия с Nero нямат проблеми :)

Link to comment
Share on other sites

Имам въпрос ... някой има ли предсвата (ако въобще има такова де) къде се продава бельо (женско) на Локо Пловдив .... :confused :D :P

След и пред стадион Ботев по тророара има малки магазинчета за спортни стоки , топки , фанелки и всякакви такива ... там може да има . (един път видях на витрината , че имаше на Левски ... може и на Локото да има)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Може ли да се лекува грип или бронхопневмония с народна медицина.И ако да-как? :(

Link to comment
Share on other sites

Може ли да се лекува грип или бронхопневмония с народна медицина.И ако да-как? :(

 

Бронхопневмония много ме съмнява...

 

Иначе за настинки и грипове имам една много доказана рецепта:

 

Взимаш една голяма чаена чаша червено вино и я слагаш в микровълновата. Изваждаш я точно преди да заври и слагаш 2-3 чаени лъжици мед. Пие се максимално топло. Перфектно загрява и оправя за нула време - аз повече от 3 чаши не ми се е налагало да изпия за да се излекувам. Ефектът е все едно си в сауна. :punk

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как от направено с Windows Movie Maker .wmv мога да направя .mpeg?Дали ще стане пак с WMM или ми трябва друга програма за конвертиране?
За тази цел аз използвам WinAvi Video Converter.

Конвертирах го,обаче ми слага един надпис в горния ляв ъгъл...има ли начин да си махне?Да/не/идеи?

 

alchemy,мерси много :)

Edited by Moon Light
Link to comment
Share on other sites

Конвертирах го,обаче ми слага един надпис в горния ляв ъгъл...има ли начин да си махне?Да/не/идеи?
Допускам, че при инсталиране не са попълнени следните данни:

 

Name: Regnow Order

 

Code: EBE95B780B867091C8F6D58FE5B65B9EBA6E8D9D2075F3A5

 

Те се намират в текстовия файл в същата папка, където е дистрибутива (тук). Ако не иска да се регистрира - деинсталиране и нова инсталация, вече с попълване на данните.

Съжалявам, не се сетих първия път да пусна линк към директорията, за да се види, че има и текстов файл :sick: .

Link to comment
Share on other sites

господ когато е раздавал акъл военните са били на учение и затва си нямат... :blink:

 

Допълнение:

 

... дядо Господ се смилил над тях и решил да ги изчака на моста, те обаче форсирали реката. Ето за това голяма част от военните нямат акъл. (обаче има и много умни и свестни екземпляри)

 

Еми и аз съм северен... Абе споко бе... няма да ходя. Тея работи се връчват ЛИЧНО, а днес някой тва ми го беше лепнал на вратата. Така че докато не ми дойдат на крака аз няма да отида. :) :D :P

 

Тия работи спокойно могат да бъдат връчени на някой съсед срещу подпис, който съсед впоследствие да ти го е лепнал на вратата. Военните имат подписа, че въпросното известие е получено, така че виновния във 98% от случаите си ТИ. Лично, ама съвсем лично (срещу представена лична карта), се връчва само повиквателната заповед, за което ще те привикат във военщината по район. Месец два след това - Здравей, казарма ! ;-)

А иначе военните мамата си тракат, аз лично те съветвам да отидеш, щото могат такава глоба да ти натресат, че ще се чудиш откъде ти е дошло.

Link to comment
Share on other sites

Малко математика :)

 

Каква е вероятността от плейлист с общо 500 песни на 20 изпълнителя при shuffle да се паднат една след друга 3 песни на един изпълнител?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...