Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой, който е чел библията може ли да ми каже- наистина ли има нещо такова "има един неблагодарен народ и това са българите"!?

Не би трябвало да е верно, защото българския народ е много след библията, поне аз така мисля

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой, който е чел библията може ли да ми каже- наистина ли има нещо такова "има един неблагодарен народ и това са българите"!?

Какво?!???!??? :blink:

Absolutely impossible...

 

Някой да знае откъде идва изразът:"Развявам си байряка?"

То е ясно буквално какво значи и за какво се употребява,ама има ли някаква история,откъдето да произлиза или хората просто са започнали да го използват?

Баба ми например:"Къде ходиш ти,цял ден си развяваш байряка по улиците,кога ще учиш?...."

Или тоя израз май никой няма да го е чувал....май повечето от вас живеят сред цивилизацията...

Edited by Moon Light
Link to comment
Share on other sites

В коя от 3те буксички отзад на PC-to се слага микрофона ? Едната е за колоните, но има още 2 - синя и червена и незнам къде да го сложа...

Червената.

Link to comment
Share on other sites

Каква е връзката между здравословното състояние и външният вид на ноктите...

Навярно сте гледали поне една серия на Спешно отделение, където описанието на състоянието на ноктите се включва към изготвянето на първоначалната анамнеза?

не мога да ти дам точен отговор,но и аз знам,че по ноктите,както и по очите може да определи цялостното здравословно състояние на някой.

quite:Всичките разстройства, които стават, ще ги намерите в ноктите. Тези нокти са една написана книга, всичките разстройства са написани. Няма да ви кажа кои разстройства са написани, но всички разстройства са написани на ноктите. Ти по ноктите ще познаеш един човек смел ли е, или страхлив, пестелив или щедър, страхлив ли е, гневлив ли е, ще има ли заболявания на сърцето, ще има ли заболявания на дробовете, ще има ли заболявания на очите. Всичко туй е написано. Тъй щото болезнените състояния се отбелязват, отпечатъци остават. И здравословното състояние се отбелязва. Ноктите са една книга, по която човек може да чете. Ако знае, като погледне ноктите, може да чете. Някой път нали се образуват щастливи петна по ноктите. Казват: „Голям късмет.“ Тези петна са признак на една голяма напрегнатост, едно напрежение на нервната система, едно малко разстройство. Трябва да турите спокойствие, да се премахнат тия петна. Като работите сто и шейсет дена, тия петна ще се премахнат, защото ноктите растат. Сто и шейсет дена взема на нокътя да изхвърли едно петно.

 

 

 

на каква цена са тестовете за трева ?
както вече отговори ov3rm4n-в почти всяка аптека има тестове за почти всички видове наркотици.цената е между 3-5 лева,ако не ме лъже паметта.drool.gif
Edited by LPFC
Link to comment
Share on other sites

В коя от 3те буксички отзад на PC-to се слага микрофона ? Едната е за колоните, но има още 2 - синя и червена и незнам къде да го сложа...

Хмм.. странно при мен са зелена-за слушалките, розова за тонколоните и синя-незнам за какво, някой може ли да ми каже за какво е синята(средната)?

Link to comment
Share on other sites

Хмм.. странно при мен са зелена-за слушалките, розова за тонколоните и синя-незнам за какво, някой може ли да ми каже за какво е синята(средната)?

Зелената и на мен ми е за слушалките, а синята мисля, че е за камера

Link to comment
Share on other sites

не мога да ти дам точен отговор,но и аз знам,че по ноктите,както и по очите може да определи цялостното здравословно състояние на някой.

за ноктите не знам,но за очите-със сигурност.

баща ми преди около две-три години ходи на някакво място,където ти правят някаква снимка на ретината и по нея могат да познаят здравословното ти състояние.на него му познаха всички фрактури и болести,които е изкарвал някога,без да им е казвал нищо преди това :)

Link to comment
Share on other sites

Защо afx е banned? Какво е направил? :blink:

Предвид аз колко неща съм направил и имам само 20%....начииии трябва най-малкото да е спал с приятелката на админа :D

Link to comment
Share on other sites

Предвид аз колко неща съм направил и имам само 20%....начииии трябва най-малкото да е спал с приятелката на админа :D

Не.

Аз знам какво е направил...ама не знам дали е редно да казвам...

Само,че на мен ми се видя като недоразумение или гадно стечение на обстоятелствата под влияние на малко алкохол...

Link to comment
Share on other sites

Ай на ви един наистина нестандартен въпрос!

 

Днес температурата е 0°С. Утре е два пъти по-студено. Каква е температурата утре?

 

Да ви видя :)

П.П. човека, който ми даде тази задача не знаеше отговора, поне този, който се смята за верен. Аз си имам мой отговор, без да съм сигурен, че е този, който се смята за верен от този, пуснал я за пръв път :]

Edited by The`ScorpioN
Link to comment
Share on other sites

Ай на ви един наистина нестандартен въпрос!

 

Днес температурата е 0°С. Утре е два пъти по-студено. Каква е температурата утре?

 

Да ви видя :)

П.П. човека, който ми даде тази задача не знаеше отговора, поне този, който се смята за верен. Аз си имам мой отговор, без да съм сигурен, че е този, който се смята за верен от този, пуснал я за пръв път :]

 

Ако някой ти каже че е патологичен лъжец... ще му повярваш ли :laughing: :lol: :laughing: :blink: :huh: :blink: ?

Или пък... Ако пътуваш в кола, която се движи със скоростта на светлина какво ще стане когато пуснеш фаровете???

 

Какви са зебрите? Бели на черни райета или черни на бели райета?

 

А иначе отговора е 0.. а ако е по Фаренхайт ще е 16 по фаренхайт което е равно на някъде -5-6... нз точно.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...