Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

В Teen Spirit вече ша гледам да не влизам, шото оная продавачка гледа на кръв майна :sayjin Иначе има яки раоти.

 

А за нашивки някъде да праат ... то по принцип тва ми беше първоначалния въпрос, ма кат не гледам кво пиша така става :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Защо основният цвят на мастилото на химикали е син? Защо се пише със синьо?
Първите мастила всъщност са били черни, тъй като се правили от железни соли и отвара от шикалки. Впоследствие започнали да добавят индиго за по-плътен цвят, както и други помощни вещества. От индигото идва традицията на синият цвят. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

някой знае ли къде мога да видя прословутите карикатури, за които роптаят мюсюлманите?

 

 

edit:

Пишеш Mohammed cartoons в гугъл Images

Мерси :)

За тези рисунки ли се вдига толкова много шум... О, Боже...

Edited by juji
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже сайт-а на John Sena(този от кеча), ако има разбира се ... или да даде негови снимки, но на едно място качени че google ми намери хиляди ... ма са много разхвърляни пък ми трябват спешно :) :blink:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже сайт-а на John Sena(този от кеча), ако има разбира се ... или да даде негови снимки, но на едно място качени че google ми намери хиляди ... ма са много разхвърляни пък ми трябват спешно :) :blink:

Нз какви точно снимки ти трябват , но има тук , тук , тук , тук ... :)

Link to comment
Share on other sites

На джумаята има едни чичка, който продава знамена.Самата нашивка мисля, че хич не беше скъпа.Само даваш 30лв за матрица преди това.

Уааа ... 30 кинта не ми са дават, ако трябва да съм честен :)

Link to comment
Share on other sites

Въпрос:Една приятелка има двд(айва са и двете) с система(5.1).НА двд-то отгоре пишело 300вт.Това е на усилвателя нали...не за системата?
Да, за усилвателя. Но ватовете, които пишат по стикерите върху техниката са по-често рекламни трикове, а не реалната звукова мощност. Не говоря за конкретния случай (Aiwa правят добри неща). За добро звуково налягане трябва достатъчна площ на мембраните.
Link to comment
Share on other sites

Теоретично може ли да замръзне океан? Не само повърхността му, а целият - да стане една голяма бучка лед.

На теория да. На практика не.

Link to comment
Share on other sites

винаги съм се чудел защо като се опитваш да се регнеш във форум или примерно в на глобъл, мтел и разни ей такива сайтове иска да напишеш някакъв допълнителен код :confused примерно RJAD :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

винаги съм се чудел защо като се опитваш да се регнеш във форум или примерно в на глобъл, мтел и разни ей такива сайтове иска да напишеш някакъв допълнителен код :confused примерно RJAD :bgrin:

Защото допълнителният код е написан така (грозно, размазано и т.н.), че да не може софтуерно да се разчете и така сайта да се предпази от автоматично регистриране/изпращане и т.н.

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

кво означават римски символи S.P.Q.R нещо за римските лигиони но ме интересува пълното название и съответно превода му

Link to comment
Share on other sites

кво означават римски символи S.P.Q.R нещо за римските лигиони но ме интересува пълното название и съответно превода му

 

 

означават сенатът и народът на Рим (май):)

 

Или още по-точно Senatus Populus Que Romanus.

Link to comment
Share on other sites

интересува ме, понеже съм със стар тарифен план на мтел имам ли право да си пусна 2 номера дето да ми са семейство и приятели и ква е цената на минутата при тях?

Link to comment
Share on other sites

каква според вас е разликата между йероглифите и думите...?

Наистина ли питаш според нас или просто питаш каква е? Йероглифите не са думи или по-точно не е казано, че трябва да са думи. Пък и има много видове йероглифи с различни предназначения.

Link to comment
Share on other sites

каква според вас е разликата между йероглифите и думите...?

 

Практически никаква, но технически голяма :) Защото йероглифите всъщност са думи, но не са съставени от букви, както в другите езици, ами.....са някакви драсканици :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

мдам...и аз измънках нещо подобно като изпитващия ме пита това...но така и не ми свърши работа... :cry

но пък после потърсих и чуждо мнение, но пък колкото народ питах, толкова мнения получих...и така...

 

Edit:JDFU просто търся и чуждо мнение... :) и ми е интересно кой, какво ще измисли...

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...