Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Музикален свят. Може да съм объркал точното място, но е там някъде из тези улички, Точно зад ДЕТМАГ-а

 

СЪжалявам че питам чак сега ама ДЕТМАГ - детски магазин ли значи? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

СЪжалявам че питам чак сега ама ДЕТМАГ - детски магазин ли значи? :wacko:

Да, това е ония големия, който вече не работи, там срещу халите г/д се пада.

Link to comment
Share on other sites

СЪжалявам че питам чак сега ама ДЕТМАГ - детски магазин ли значи? :wacko:

Да, това е абревиатура, съставена от началните срички на думата. Подобно е КРАКМАГ

Link to comment
Share on other sites

Магазин за крака?

 

"абревиатура" :rolleyes: пич! Пиши "съкращение"

Edited by VEDi
Link to comment
Share on other sites

Магазин за крака?

 

"абревиатура" :rolleyes: пич! Пиши "съкращение"

Абревиатура=сложно именно название

И малко съм минала покрай пич :laughing:

Не е магазин за крака :) Закусвалня е КРАКМАГ

Edited by juji
Link to comment
Share on other sites

Някъде да праат щампи по поръчка случайно?Примерно давам им няква картинка и праат щампа по нея.

 

"Канапе" Намира се в кривите улички до Джумаята, в коя точно не мога да ти кажа, защото всеки път като ходя го търся :) Точно пред него има един....Вуду магазин дето продават най-различни джунджурии, ако това те опътва...

Link to comment
Share on other sites

"Канапе" Намира се в кривите улички до Джумаята, в коя точно не мога да ти кажа, защото всеки път като ходя го търся :) Точно пред него има един....Вуду магазин дето продават най-различни джунджурии, ако това те опътва...

Знам , че твоите тениски стават ама аз си направих само 1 и след първото пране се разтече размаза и какво ли още не ... :( (или ако това се случва 1 на 100 , то аз сам бил 100).

Link to comment
Share on other sites

Знам , че твоите тениски стават ама аз си направих само 1 и след първото пране се разтече размаза и какво ли още не ... :( (или ако това се случва 1 на 100 , то аз сам бил 100).

Не е 1 на 100, а 99 на 100 ;) Просто технологията не става за такива работи. Някой ми беше казал ще в халите правят по друга технология едноцветно и е доста по-трайно. Имаше тема за тия работи тук във форума. Можеш да потърсиш, ако ти върши работа.

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

Защо най-после не променят тая образователна с-ма след като и без това около 70 процента от преподаваното не се използва никъде в релния живот и само те подтискат с глупости? Плюс това ми писна в половината от часа даскала да ми разправя за несгодите си в личния живот или да използва курса като компания защото е самотен. Почнах да се дразня и на това защото взе да се случва ПРЕКАЛЕНО често. Досега поне 3 предмета имах, на които в упражненията говорим ей такива глупости и после на изпита ми тръскат задачи, които не сме упражнявали, ама се води, че сме ги "минали".Всеки си има проблеми - страната ни е проблемна, ама за тия проблеми не е това начина. Друго: на който му е интересна дадена област той сам си намира начини да обогати своите познания в тази насока. Приказките за богата обща култура са глупости за мен - от училището/университета/ ме интересува само да ми предадат знания, които ще използвам в работата си по избраната от мен специалност занапред. Един възможен отговор като съдя по моя университет е, че почти всички преподаватели ще останат без работа ако това стане, защото е пълно с предмети които никой не желае/същото се отнася и за преподавателите ;) /. Но това мен не ме интересува - аз искам да имам знания за да работя по специалността си, а не след като завърша тепърва да се уча на прости практически приложения, а преди това университета да ми е пълнил главата с кви ли не теории на незнам си кой. И така - ЗАЩО мамка му?

Edited by Rex
Link to comment
Share on other sites

Защо основният цвят на мастилото на химикали е син? Защо се пише със синьо?

 

Защото е по-достъпен като цвят за хората...повечето предпочитат да пишат със синьо, а не с черно... Всички останали цветове са прекалено налудничави, за да стават за писане. Аз лично предпочитам с черно и с такова пиша предимно...

 

За тениските: В Канапе има разлика между щампа и щампа. Единия вид са тези, които аз си ги правя - картинките са не много сложни и не може да има преливане на цветове и разни такива спец. ефекти. За 1 цвят е 4лв и за всеки допълнителен по 2 отгоре. Докато тия, които си прави Фибаман са по 8 кинта и може да има квато искаш картинка или снимка даже.....Е та тия вторите са калпави. Щото от първите имам тениска вече на година и нещо и нищо й няма на надписа...

Link to comment
Share on other sites

В "Teen Spirit" не правят ли такива неща? Доколкото знам картинките върху блузите и тениските те направо ги рисуват с бои и... нещо си, което предпазва от разпадане. Имам 2 такива блузи и толкова пране са минали и нищо им няма. Ако те устройва рисувано, де...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...