Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Кога празнуват девойките със името Йоана? Днес или на Ивановден ? Защото най-добрата ми приятелка се казва така и само ме бъзика и не ми казва кога точно е.. :unsure: :P

 

Мерси NEFARIOUS :beerchug

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2883

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кажете някое добро място за блог, с повече функции. И от него да могат да се дават директни линкове за снимки (завършващи с разширението на файла).

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Какво върши Супервайзера?

Ами доколкото знам един вид организатор на мероприятията, които се извършват в хотели, казина, фирми и др.

Отговаря за успешното провеждане на мероприятието, управление на човешкия персонал и материалната база, гъвкаво реагиране в необичани ситуации и др. от този род...

 

П.П. Aquila ме е изпреварил... :) ...ама се забавих с писането, защото междувременно ми стана интересно и потърсих този paco1000 ...а не успях да го открия нито със search, нито тук :confused

 

Едит: А...открих го..сега се появи в списъка...да не е някой от старите, но с нов акаунт?

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Ами доколкото знам един вид организатор на мероприятията, които се извършват в хотели, казина, фирми и др.

Отговаря за успешното провеждане на мероприятието, управление на човешкия персонал и материалната база, гъвкаво реагиране в необичани ситуации и др. от този род...

 

Зависи от институцията. Американското разбиране за супервайзер е реално да наблюдава и организира тези под него и да им помага при нужда.

 

@Midex : под ov3rman e.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Имам един HD- рип, 8ГБ, нямам подръка DVD-9 диск, затова искам да го разделя на 2х4ГБ. Но файла естествено е с разширение .mkv и не обикновенната програма, с която пробвах Video Splitter не го разпознава. Препоръчайте някоя, която ще ми свърши работа, че за пръв път ми се налага...

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже какви са цените за разговори от БТК към Макс Телеком, защото ги няма в сайта им?

Link to comment
Share on other sites

Имам един HD- рип, 8ГБ, нямам подръка DVD-9 диск, затова искам да го разделя на 2х4ГБ. Но файла естествено е с разширение .mkv и не обикновенната програма, с която пробвах Video Splitter не го разпознава. Препоръчайте някоя, която ще ми свърши работа, че за пръв път ми се налага...

 

А можеш ли само да споделиш за какво ще го ползваш като го разделиш?

 

От сега ти казвам, че на DVD Player-а ти няма да тръгне. :)

Link to comment
Share on other sites

А можеш ли само да споделиш за какво ще го ползваш като го разделиш?

 

От сега ти казвам, че на DVD Player-а ти няма да тръгне. :)

Знам. Идеята е да си го запиша на стандартен ДВД носител. 50% от филма в единия диск, 50 - в другия ;)

Идеи коя програма ще разпознава .mkv?

Link to comment
Share on other sites

даваш на файла десен бутон -> add to archive и там долу в ляво има едно split to volumes, bytes има опция за двд и по този начин ще ти го архивира и раздели на 2 файла като след това ще си ги екстрактваш ;)

 

:пп става въпрос за уинрар, ако не си разбрал ;)

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се записват каналите на всеизвестната марка телевизори "Crystal"? :)

Оказа се доста трудна задача, а идеите ми вече прилючиха. Подобно копче няма, освен остава да е някаква комбинация.

Link to comment
Share on other sites

даваш на файла десен бутон -> add to archive и там долу в ляво има едно split to volumes, bytes има опция за двд и по този начин ще ти го архивира и раздели на 2 файла като след това ще си ги екстрактваш ;)

 

:пп става въпрос за уинрар, ако не си разбрал ;)

Абе човек, идеята е като го запиша да мога директно после да го гледам от диска не теперърва да разархивирам на харда. За това питам за ПРОГРАМКА ЗА РАЗДЕЛЯНЕ НА ВИДЕО ФАЙЛ .мкv...

Да не съм малоумен...деа...

Link to comment
Share on other sites

...Някой да знае как се записват каналите на всеизвестната марка телевизори "Crystal"? :) .....

Ако Кристала е старата марка от преди 20 години, то каналите не се записват а се настройват от отделен тример за всеки канал. Блока с тримерите беше закрепен на една вратичка от лявата страна на телевизора гледан откъм екрана. На вратичката трябва да има закрепена пластмасова отвертка, защото с пръсти е трудно.

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми преведе термина "safety clothing"?

Link to comment
Share on other sites

Абе човек, идеята е като го запиша да мога директно после да го гледам от диска не теперърва да разархивирам на харда. За това питам за ПРОГРАМКА ЗА РАЗДЕЛЯНЕ НА ВИДЕО ФАЙЛ .мкv...

Да не съм малоумен...деа...

като си толкова умен що не пусна едно търсене в гугъл...деа... http://forum.arenabg.com/index.php?showtopic=22857

http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D...D0%B5&meta=

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

като си толкова умен що не пусна едно търсене в гугъл...деа... http://forum.arenabg.com/index.php?showtopic=22857

http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D...D0%B5&meta=

Благодаря.

Смятам, че идеята на темата все пак е след като се зададе въпрос, някой който е имал опит просто помага. То ако беше да карам някой да търси...

Все пак програмката е солидна и върши работа :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...